Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Ambarı

İstanbul geneli bütün ilçe, semt ve mahallelerden İstanbul ambarı firması Türkiye’nin 81 şehirine çalışmakta olan ambar nakliye aracımız ambar ürünlerinizi taşımaktadır. Ambar hizmeti veren Demircan nakliyat firmamız İstanbul merkez olmak suretiyle faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Parça yük ya da eşyalarınız için güvenilir ve ekonomik ambar şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız ağır nakliyat ve topyekün yük ya da eşyalarınız için geniş vasıta parkurundaki İdeal nakliye aracını temin etmektedir. Ülke ekonomisine katkı elde eden ambar şirketimiz ambar nakliyat öncesi yapmış olduğu sigorta ve sözleşmeler ile müşterilerine emniyet vermektedir. İstanbul’un üç noktasında ofisi bulunmakta olan firmamız Avrupa yakasında; Zeytinburnu ve Bağcılar, Anadolu yakasında ise Ümraniye bölgesindedir.

İstanbul Ambarı Firması Demircan Nakliyat İle Kapıdan Kapıya Ambar

İstanbul ambarı firması Demircan Nakliyat, kapıdan kapıya ambar hizmeti sunmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık ambar nakliyesi seferleri ile yük ya da eşyalarınızı yeni adreslerine teslimatını etkin bir halde sonuçlandırıyoruz. Genellikle İstanbul’un merkezi olan Ankara şehirine günlük ambar kargo ve nakliyat taşımacılığı oldukça sık gerçekleştirmekteyiz. 10 tane isuzu (kamyonet, kamyon),  4 tane büyük kamyon ve 2 tane ambar TIR’ı ile Ankara’ya sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Firmamız çabalama disiplinine oldukça ehemmiyet verip müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerinin beklentilerinden ödün vermemiştir. İstanbul ambar nakliyat firmamız yılların verdiği tecrübe ve tecrübe ile ambar yüklerinizi taşımaktayız.

Ambar taşımacılığı aynı istikamete giden nakliyat aracı içine o yöne gidecek çoğu parça yük ya da eşyaların aynı anda taşınma işlemdir. Bu teknik ile nakliyecilik daha makul maliyetler kapsamında gerçekleştirilmektedir. Her vakit müşterilerinden fazla para kazanmak ve komisyon ile işini yürüten taşımacı ve ambar nakliye firmalarına karşı daha makul fiyat verip kaliteli nakliyecilik gerçekleştirerek kalitesiz ve komisyoncu firmaların devrini kapatmaktadır. Doğru bir çabalama ve memnuniyet kapsamında meydana getirilen ve haz verilen nakliyecilik sistemi ile işini yürüten firmamız İstanbul ambar firmaları arasında yer almaktadır. İşini katiyen ikinci bir kuruluşa teslim etmemektedir.

Demircan Nakliyat İle Ürünlerinizi Güvence Altına Alın

Sizlere karşılaştığımız birkaç yanlış meydana getirilen İstanbul ambarı olarak kendini müşterilere tanıtan ve ambar nakliyat kararı zarar göre eşyaların sorumlusu kim olacak? Bu tür yöntemlere başvuran kalitesiz ve tuzak kuran şirketler yük ya da eşyalarınızda oluşabilecek çizik ve kırılmalara karşı katiyen telefonlarınıza yanıt vermeyecek ve suçlu bulunduğunu kabullenmeyecekler. Ambar taşımacılığı ile ilgisi olmayan şirketler yük ya da eşyalarınızın üzerine daha ağır ve ürünlerinizi çizebilecek araç-gereç koyabilmektedir. Bu vaziyet itibari ile sizlere sigorta, kontrat ve satmaca vermeyen İstanbul ambarı firmaları ile çalışmanızı öneri etmeyiz.

Parça evden eve eşya taşımacılığı, parça yük nakliyesi, araç-gereç taşımacılığı, evden eve nakliyat ambarı, parça koli taşımacılığı ve paletli araç-gereç taşımacılığı hizmetlerinizi firmamızın ambar telefonlarından arayarak taşınmasını isteyebilirsiniz. Demircan nakliyat firmamız ismi gibi yük ya da eşyalarınızın ambar hizmeti ile yeni adresine taşınacağından ismi gibi kendisinden emindir.

İstanbul Ambarı Nakliyat Hizmetini Ambalajlı ve Paketleme İle Taşıma

Teslimat bölgeleri aynı yol güzergahına taşınması ihtiyaç duyulan ambar yüklerini birleştirerek hem nakliye fiyatlarında tenzilat yapmakta hemde süratli sevkiyat gerçekleştirmekte olan firmamız haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. İstanbul ambarı şirketi olarak  titiz ve kırılabilir olan yük ya da eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme yaparak ambar aracı içinde iyi bir halde istifini gerçekleştirmekteyiz. Firmamızı iletişim sayfasındaki ambar iletişim telefonlarından arayabilir, ambar ürünleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ambar nakliyat firmamızı şimdiden yeğleyen kıymetli müşterilerimize teşekkür ederiz. Hoşcakalın.

İstanbul ambar nakliyat hizmeti sunduğumuz birkaç bölge;

Hemen Ara