Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Demircan nakliyat İstanbul evden eve nakliyat işleri yapmaktadır. Ancak bir çok taşımacılık firmasından farklı olarak yapmayı başarmıştır. Peki bu farklar nelerdir?  En büyük farkımız her bütçeye uygun fiyatlardır. Bunun yanında taşıma esnasında göstermiş olduğumuz hassasiyet ve dikkatli çalışmalarımızdır.

Asansörle Eşya Taşımaasansörlü-ev-eşya-taşıma-Demircan nakliyat

Firmamız verdiği hizmet kalitesini artırmaktadır. Mutlu müşterilerine yenilerini eklemek için Teknolojik araçları da bünyesine katmıştır. Bu sebeple eşyanızın yıpranmaması ve hızla nakledilmesi hızlı tamamlanmaktadır. Asansörlü eşya taşıma pratik ve güvenlidir. Bu sayede taşıma işlemi hızla tamamlanır.

Demircan  Nakliyat, evden eve nakliyat, depolama ve ofis taşıma hizmetleri ve hassas taşımacılık alanlarında profesyonel nitelikte ve kurumsal hizmet veriyoruz. Bütün ticari çıkarlardan önce SAĞLIK konusuna önem veren firmamız Covit-19 salgınına karşı son derece ciddi önlemler almaktadır. İstanbul konumlu bir firma olarak Türkiye geneli şehirler arası nakliye hizmeti veriyoruz. Taşınacak  eşyalarınız hem profesyonel taşınmasında deneyimli ve profesyonel hizmet almak için bize ulaşın.

Ambalaj ve Pandemi Önlemleri

Evden Eve Nakliyat

 

Karantina sürecinde Covit-19 virüsünün ne kadar büyük bir sorun olduğunun bilincindeyiz. Firmamız bu konuda profesyonel önlemler ve yardımlar almaktadır. Sağlık için yaptığımız işlerde hiç bir zaman ticari çıkar gözetmedik. Bütün nakliyat firmaları ve toplumumuzun sağlığı önce ciddi önlem sonra iş sloganı ile hareket ediyoruz.

Pandemi süreci boyunca işleri kötü etkilenmiş olan müşterilerimiz için özel indirimler uyguluyoruz. Özellikle öğrenci eşyalarının taşınmasında en ucuz tarife uygulanmaktadır. Bu tarife genellikle maliyetine taşıma olarak uygulanmaktadır. Şehirler arası ev taşımada da nakliyat fiyatları bakımından indirimlerimizi süreç boyunca uygulayacağız.

 

Hemen Ara