Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

 

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Dikkat!! Sektörün en iyisi olmanın kendi ile birlikte getirdiği bazı durumların başında da TAKLİT edilmek geliyor. Firmamız bizimle alakası olmayan kişiler tarafından taklit ediliyor. Bu nedenle sadece  adresinden bize ulaşınız. com.tr uzantısı olmayan siteler bize ait değildir.

Ev Taşıma ve Tam Kurulum

Ev taşıma ve nakliyat firmaları arasındaki liderliğimiz devam ediyor. Eşyalarınızı taşıttıktan sonra herhangi bir işçilik ve ustalığa ihtiyacınız yok. Biz evinizi aldığımız gibi kuruyoruz. Marangoz, elektrik ve tesisatçılarımız ile tam anlamı ile profesyonel bir kurulum yapıyoruz. Kurulum için gelen ekiplerimizin ve personellerimizin tamamı sertifika sahibi ve işinin ehlidir. Mobilyalarınızın sökümü ve tekrar kurulumu için sertifikalı marangozlarımız mevcut. Beyaz eşya ve avizelerin kurulumu için de elektrikçi ve tesisatçımız mevcut. Evinizde teknik olarak kurulması ve sökülmesi gereken bütün ihtiyacınızı karşılayabilecek personellerimiz var. Ön keşif esnasında eşyalarınızın ve teknik ihtiyacınızın listesi çıkarılır. Gerekli durumlarda ekiplerimize teknik ekipler dahil edebiliyoruz. Tam profesyonel hizmete rağmen nakliyat fiyatları bakımından da ekonomik olan bir firmayız. İndirimli fiyatlarımızdan faydalanabilmek için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı evden eve nakliyat ile eşyalarınızın taşınma esnasında alabilecekleri hasarları karışlayabiliyoruz. Sigortamız geniş kapsamlı olup emtia sigortalı ev taşıma kapsamındadır. Alacağınız hizmet ne olursa olsun eşyalarınızı geniş kapsamlı olarak sigortalıyoruz. Sigorta bedeli ve kapsamlarını da sözleşmemize dahil ediyoruz. Sözleşmeli Nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı ile birlikte sigorta bedeli de sözleşmede açıkça belirtilmektedir. Sözleşme kapsamında eşyalarınızın sigortalama bedeli de rakamsal olarak yazılır.

En büyük eşya sigortalarının başında en iyisi olan ekiplerimiz gelmektedir. Firmamız nakliye esnasında sıfır hasar ile taşımacılık hizmeti sunabildiği için siorta şirketleri tarafından da sevilen bir firmadır. Bizim için sigortalama sadece bir önlemdir. Eşya taşıma işini yaparken önemli olan sigortaya ihtiyaç duymadan ve zamanında evinizi sıfır hata ile kurup, teslim edebilmektedir. Bu nedenle ekiplerimizi Türkiye’nin en iyilerinden oluşmaktadır. Ekiplerimizi büyük bir titizlikle oluşturduk. Her biri kendi alanında uzman olan personellerimiz sayesinde taşınma günü bütün işinizi halledebiliyoruz. Her ekibimizde işinizi sizin adınıza takip edecek bir firma görevlimiz var. Ekip şefi olarak adlandırılan bu görevlimiz işini gidişini hem bize hem de size rapor etmektedir. Herhangi bir eksiklik ya da aksaklık durumunda müdahale ederek süreci iyileştirir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Demircan İstanbul evden eve nakliyat firmasıdır. Firmamız diğer şehirlerde sadece Şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır. İstanbul içi ücretsiz eksper hizmetimizle eşyalarınızı yerinde görüyor ve fiyat çalışması yapıyoruz. Aynı zamanda işiniz için ön hazırlık yaparak taşınma günü net bir hizmet çıkarıyoruz. Sürprizlerle karşılaşmayacağınız ve tam anlamı ile profesyonel bir hizmet için yanınızdayız. Bizi arayıp taşınması gereken ev ya da iş yerinizin olduğunu söylemeniz yeterlidir. Nakliyat firmaları arasında en iyisi olduğumuzu bir çok kez kanıtladık. Eşya taşıma ve depolama hizmetimizi hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz açısından sayısız referanslarla kanıtlayabiliriz. İstanbul nakliyat şirketleri lideri olan firmamız sadece ülkemizde değil, Avrupa üzerinde de en iyi hizmeti sunan şirkettir.

Evden Eve Nakliyat Şirketleri Lideri

Demircan evden eve nakliyat şirketleri lideridir. Eşya taşıma ve depolama servislerindeki büyük geçmiş ve birikimimiz ile diğer firmalar için de yol göstericiyiz. Sektör ne olursa olsun: korsan ve kötü hizmete karşı olan firmamız, diğer nakliyat şirketleri için de daha iyi hizmet sunabilmeleri konusunda yardımcı olmaktadır. Taşınmanın ne kadar zor olduğunun farkındayız. Evinizi taşımaya hazırlama ve yeni bir evin hazırlığını yapma sürecinde nelerle uğraştığınızı biliyoruz. Bunun farkında olarak ev ya da iş yeri taşımacılığında sizlerin içini rahatlatacak hizmet çıkarıyoruz. Demircan Nakliyat eşyaların taşınmadan önce nasıl hazırlanması gerektiğini çok iyi biliyor. Bununla birlikte taşınma sonrası da nasıl yerleştirilir bu konuya da son derece hakimiz. Beşiktaş  Evden Eve Nakliyat

Hemen Ara