Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

BEŞİKTAŞ AMBARI

BEŞİKTAŞ AMBARI

Beşiktaş Ambarı bölgesinden Türkiye’nin 81 Şehir’ine ambar hizmeti gerçekleştirmekte olan Demircan nakliyat ambarı firmamızın web sitesin hoş geldiniz. Türkiye’nin diğer tüm şehirlerine taşınacak olan parça yük ve eşyalarınızı taşımak için nakliye hizmetini gerçekleştirmek masraf ve israf olabilmektedir. Taşınması gereken koliler, paletli malzemeler, ev eşyaları, ofis ve iş yeri malzemeleri vs. pek fazla hacimli olmamaktadır. Bunun için Beşiktaş ambarı firmamız ambar hizmeti ile Beşiktaş bölgesinden İstediğiniz şehir ve ilçeye taşınmasını sizler için gerçekleştirmektedir. Beşiktaş bölgesinden ambar talepleri yoğun olduğu için firmamız nakliyat kategorisine ambar taşımacılığı hizmetlerini dahil etmiştir. Sizlere Beşiktaş bölgesinden yük, eşya ve malzemeleriniz’in nasıl ve hangi şartlar altında taşınacağından bahs edelim…

breadcrumb-cihan nakliyat

Beşiktaş Ambarı Firması Ambar Fiyatlarını Nasıl Belirlemektedir?

Ambar araçlarımız Beşiktaş bölgesinde bulunarak firmamız ile iletişime geçtiğiniz anda firmamız yük ve eşyalarınızı cins, ağırlık, hacim ve miktarını öğrendikten sonra sizlere fiyat raporu hazırlamaktadır. Rapordaki maliyet uygun fiyatlı olacağından emin olabilirsiniz. Firmamızın sunduğu fiyat teklifinden memnun kalıp, Demircan ambarı firmamız ile çalışmak isterseniz hemen ambar sevkiyatının ilk adımı gerçekleştirilmiş olunur. Taşınacak olan ambar ürünlerinizin miktarı fazla ise firmamızın genel ambar aracı Beşiktaş bölgesindeki adresinize gelerek ambar aracına taşınması gerçekleştirmektedir. Ürünlerinizin miktarı az ise küçük kamyonet aracı adrese gönderilerek ambar ürünlerinin alımı yapılıp, sonrasında genel ambar aracının bulunduğu konuma gelerek küçük kamyonet ambar aracından genel ambar aracına yük ve eşya aktarımı sağlanmaktadır.

 

Beşiktaş Ambarı Firmamızın Ürün Teslim Süreci

Adresinizden alınan yük ve eşyalarınız için firmamız kapınızdan teslim aldığı ürünlerinizin bulunduğu fiş keserek, ambar ürünlerinizi firmamız ile taşıdığınıza dair kanıtlı belge vermektedir. Aktarımı sağlanan ambar aracı diğer müşterilerimizin ambar ürünlerini aynı sistem ile adresten toplayarak genel ambar aracının doluluk oranı tamamlanana dek hizmet sürdürülmektedir. Beşiktaş ambarı firmamızın genel ambar aracının (TIR  veya kamyon) doluluk oranın tamamlanınca Teslimatı gerçekleştirmek üzere yola çıkmaktadır. İstediğiniz şehir’e ulaştırılan yük ve eşyalarınız adreslerine teslimatı gerçekleştirilir. Teslimatın gerçekleştirildiğine dair ambar ürününü teslim alan kişi irsaliye ye imza atmaktadır. Firmamız adresten adrese ambar hizmeti ile müşterilerine güvenilir ve kaliteli taşımacılığı ile memnuniyet kazandırmaktadır. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz ambar taşımacılığı hizmeti.

İstanbul’dan Şehirler Arası Ambar Hizmeti Sunduğumuz Diğer Bölge;

 

Hemen Ara