Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Beşiktaş Nakliyat

BEŞİKTAŞ NAKLİYAT

Beşiktaş kazasından İstanbul’un öteki ilçe ya da semtlerine taşınmak ya da eşyalarınızı taşımayı düşünmekte ve nakliye şirketi arayışında olan müşterilerimize problemsiz yük ve  eşya nakliyat garantisi veriyoruz. Demircan nakliyat firmamız, nakliyat sektöründe uzun uzun yıllardan beri hizmet sunmuş ve her daim sunmaya devam etmektedir. Beşiktaş nakliyat hizmetinde uzun seneler kazanıldığı deneyim, deneyim ile  Beşiktaş ilçesinde  yeni model nakliyat araçlarımız ve ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti, yük ve eşyalarınızın sigortalanmasına kadar bütün adımları dizgesel bir halde ciddiyet ile yapmaktayız. Beşiktaş nakliyat hizmetimizde bedava ekspertiz elemanlarımızı yük ve eşyalarınızın bulunmuş olduğu konuma göndererek bulgu yapılması istenilmektedir. Bu bulgu sırasında yük ve eşyalarınızın boyut, hacim, ağırlık ve miktar gibi bilgiler öğrenildikten sonrasında bulgu kararında ayrıntılı bir halde taşınma tutanağı çıkarmaktadır. Bu taşınma tutanağı içinde maliyet fiyatı, yük ve eşyalarınızın kaç personel ile taşınacağı, paketleme hizmetinin kullanılıp kullanılmayacağı ve hangi nakliyat aracı ile taşınması gerektiği gibi ayrıntılı bilgiler yazmaktadır. Keşif hizmetinden sonrasında müşterilerimizi ofisimize yönlendirmekteyiz. Ofisimizde meydana getirilen nakliye ve sigorta sözleşmesi ile nakliyat işleminin ilk basamağı gerçekleştirilmiş olur.

Parça eşye parsiyel - İstanbul demircan nakliyat

Taşımacılık hizmetlerinden sorumlu olan nakliyat personellerimiz yük ve eşyalarınızın cinsine dikkat ederek dikkatli ve itina içinde taşınmasını nakliye aracımıza gerçekleştirmektedir.  Yüklerinizi zarar görmeden yeni adresine taşımak temel hedeflerimiz içinde yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri kitlesini ve sürekliliğini arttırmak için en kusursuz hizmeti siz saygıdeğer müşterilerimize sunuyoruz.

Beşiktaş Nakliyat Hizmetinde Sigortalı ve Güvenilir Taşımacılık

Sigorta kapması içinde alınan yük ve eşyalarınızın taşınma sırasında oluşabilecek zarar ve kırılmalara hizmeti ile siz saygıdeğer müşterilerine ödeme yapacaktır. İstanbul kent içi nakliyat firmamız, Beşiktaş nakliyat hizmeti ile hiç bir yük ve eşyanıza zarar gelmeyeceğine, kırılmayacağına ve kaybolmayacağına güvence vermektedir. Firmamız nakliyat işlerinizi dikkatli, güvenilir ve dürüst bir halde yapmaktadır. Taşınmanızı kendi taşımamız gibi hiç bir ayrım yaratmadan kaliteli bir halde gerçekleştirmekteyiz.

Beşiktaş nakliye hizmetini gerçekleştirmekte olan uzman nakliyat personellerimiz yeni adresinize nakliye aracımız ile ulaşan yüklerinizi sizin gösterdiğiniz şekilde ve düzende yerleştirmektedirler. Tüm yerleştirme ve düzenleme prosedürü bittikten sonrasında sigorta  sözleşmesinde bulunan yük ve eşyalarınızın miktarları denetim edilerek nakliyat prosedürü sonlandırılmaktadır.

Beşiktaş Nakliyat Kalitesiz Firmalar İle Çalışmamanızı Önermektedir

Beşiktaş nakliye hizmetimiz ile hiç bir yüke siz kıymetli müşterilerimizi dokundurtmadan aracımıza yükleme ve indirme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Beşiktaş ilçesinde makul fiyatlı nakliyecilik hizmeti göstererek kalitesiz bir halde yük eşyalarınızı hasar görmüş teslim edip hemde ek ücret istemekte olan çoğu nakliyat şirketi bulunmaktadır. İstanbul Nakliyat firmamız, Beşiktaş nakliyat hizmetimiz ile bizleri araştırmadan ve müşteri memnuniyetlerini görmeden bizleri tercih etmemenizi öneriyoruz.

Beşiktaş nakliyat hizmetinden memnun kalan müşterilerimiz internet sitesine yorum yaparak almış olduğu hizmeti değerlendirmektedirler. Beşiktaş internet sayfamızdaki müşteri yorumlarını okumanızı önermekteyiz. Beşiktaş nakliyat hizmetini nakliye kontrat maddelerine makul bir halde gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bulgu hizmeti ve rapor düzenlemiş olan ekspertizimiz nakliyat sırasında adres yerinde bulunarak yük ve eşyaların sözleşmeye göre gerçekleştirilip gerçekleşmediğini denetlemektedir.

Beşiktaş Nakliyat Hizmeti Sonucunda Kolay Ödeme Seçenekleri

Nakliyat firmamız hizmetlerinde basit ödeme seçenekleri sunmaktadır. Nakliyat işinizi sonlandırdığımız vakit ödemenizi  nakit, havale ve kredi kartı gibi basit ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimizi fiyat konusu ile ilgili hiç bir sıkıntıya düşürmeden gönül rızasını alıp nakliyat işini bitirdiği adresten ayrılmaktadır.

Beşiktaş nakliyat hizmetimiz ile İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Büyük ve ufak vasıta parkuru ile çoğu yük nakliyat hizmetini personellerimiz ile veriyoruz.  Firmamızı internet sitemiz üstünde bulunmakta olan telefon numaralarından ya da e posta üstünden firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Beşiktaş nakliyat hizmetimizden memnun kalacağınızı güvence ederek telefonlarınızı bekliyoruz.

Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge;

Hemen Ara