Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Güngören Nakliyat

GÜNGÖREN NAKLİYAT

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adresi olan Demircan nakliyat firmamız Güngören nakliyat hizmeti vasıtası ile Güngören kazasının neresinde olursanız olun,  eşya ve yüklerinizi en kısa süre içinde yeni adresinize güvenilir ve kaliteli bir halde taşınmasını gerçekleştirmektedir.  Kadrosunda çoğu hizmetten görevli personel barındırmak olan firmamız her hizmetten görevli olan personellerimiz ile siz saygıdeğer müşterilerine 7/24 nakliyat hizmeti sunmaktayız. Nakliyat sektöründe yılların firmamıza kazandırmış olduğu tecrübe ve tecrübe ile müşterilerimize garantili hizmet sunduğumuzu güvence ettiğimizi belirtmekteyiz.

Güngören nakliyat hizmetinden görevli olan ekiplerimizi bize bildirdiğiniz konum üstüne yolluyor ve gerçekleştirmek istediğiniz ürünleriniz için ayrıntılı bir halde çalışmalar yapmasını sağlıyoruz. Personellerimiz tarafınca ürünleriniz için meydana getirilen çalışmalar kararı siz kıymetli müşterilerimiz, personellerimiz tarafınca firmamıza yönlendirilmektesiniz. Sonraki süreçte ise ofisimizde nakliye sözleşmesini imzalayarak nakliye işlerini başlatıyoruz. Firmamız ile yapmış olduğunuz görüşmeler sonucunca nakliyat tutarları konusu ile ilgili firmamız ile basit bir halde anlaşacağınızı şimdiden belirmek isteriz. Sizlere İdeal fiyat teklifleri ile rastgele bir sorun ve tereddüt içinde bırakmamaktayız.

Firmamız sunduğu basit ödeme seçenekleri ile nakliyat tutarı ödemesinde asla bir şekilde nakit ücret istemeyerek sizlere taksit, kredi kartı ve havale gibi ödeme seçenekleri ile ofisimize gelmeden nakliyat işiniz gerçekleştiği an parayı basit ödeme seçenekleri ile ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Güngören nakliyat hizmetimizde hususi tasarıma haiz kapalı, açık  Tır, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat araçları ile eşyalarınızı hasarsız bir halde istenilen adrese ulaştırılmaktadır.

Güngören Nakliyat

Güngören Nakliyat Hizmetinde Sigortalı Taşıma Güvencesi

Güngören nakliyat hizmetini gerçekleştirmeye başlanmadan ilkin siz kıymetli müşterilerimiz ile ofisimizde nakliye sigorta sözleşmesi yaparak, nakliyat sırasında meydana gelebilecek rastgele hasar ve kırılmaya mukamele firmamız eşyalarınızı sigortalamaktadır. Sigorta kararı oluşan hasarlı ya da kırılmış olan eşya kaybınızı en kısa vakit içinde hasar kaybınızı karşılamaktayız. Ev, ofis, büro, fuar ve yapınak eşyalarınızı problemsiz bir halde nakliyecilik hizmetinden görevli olan personellerimizce problemsiz bir halde yeni adresine taşıyıp ve düzenlenmesi, istenilen konforu almasını uzman nakliyat personellerimiz ile gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ve ustalaşmış taşımak bizim işimiz. Biz işimizi iyi mi yapacağımızı oldukça iyi biliriz. Dört dörtlük hizmet sunmakta olan Demircan nakliyat firmamızın kaliteli ve ekonomik nakliye hizmetinden yararlanmak için firmamızın yetkili kişileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Demircan nakliyat firmamız sunduğu taşımacılık hizmetlerinde üstünde markası bulunmakta olan hususi koliler ve paketleme tekniği vasıtası ile personellerimizin eşyalarınızı nakliyat sırasında rastgele bir hasar ya da çizilme riskine uğramamaktadır.  Kullandığımız hususi kolilerimiz ve paketleme ekipmalarımız tamamiyle birincil derslik ekipmanlar olup asla kullanılmamış bir durumdadır. Güngören nakliyat hizmetimizin fiyat teklifi içinde Paketleme ve hususi kolileme ekipmanlarımız dahil olup, ek bir ücret istek etmemekteyiz.

Güngören Nakliyat İstanbul ve Türkiye’nin Her Bölgesine Taşımacılık

Güngören kazasından kent içi ve kent dışı taşımacılığın doğru adresidir. Demircan nakliyat firmamız vasıtası ile Güngören  deki nakliyat işlerinizi basit ve basit bir halde istenilen vakit içinde yaptırabilirsiniz. Bunun için firmamız ile irtibata geçip, istediğiniz tarih ve saate buluşma almanız gerekmektedir. Sistematik ve kaliteli çabalama sistemi ile çoğu desteği müşterilerimizden kaçındırmayarak nakliyat işlerinde yardımcı olmaktayız.

Güngören nakliyat hizmetimizin yanısıra yalnızca nakliyecilik değil paketleme, kolileme, depolama gibi hizmetler de sunmaktayız. Şuana kadar gerçekleştirdiğimiz çoğu iş ve projelerde asla bir sorun yaşanmamıştır. Bu yüzden firmamız kendinden oldukça emindir. Firmamızı bu kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. Güngören endüstri açısından oldukça kıymetli ilçeler arasındadır. Bu endüstri bölgesindeki fabrika, iş yeri ve dükkanlardan taşınması ihtiyaç duyulan yük, eşya ve malzemelerin sevkini etkin bir halde personel ve araçlarımız gerçekleştirmekteyiz.

Güngören Nakliyat Hizmet Telefonlarını İstediğiniz Zaman 7/24 Saat Arayabilirsiniz

Güngören nakliyat, indirimli hizmetlerimiz vasıtası ile bizlerle ikinci defa nakliyat ihtiyacınız olan şeyleri karşılamanız halinde %15’e varan indirimli nakliyat fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Firmamız ile basit bir halde iletişime geçmeniz amacıyla telefon hemde e posta üstünden siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamızı telefon ile firmamızı arayıp süratli yardımcı almak en tercih edeceğiniz bir yoldur. Bu yüzden iletişim ağında firmamızın yetkili kişileri sizi beklemektedirler.

Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz İstanbul’un Bir Diğer Bölgesi;

Hemen Ara