Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Merter Nakliyat

İstanbul’un bütün bölgelerine uzun uzun yıllardan beri ustalaşmış nakliyat hizmeti vermekteyiz. Merter nakliyat hizmetimiz ile Merter ve etrafında dizgesel ve en konforlu taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızı kendi taşımamız gibi hasarsız, problemsiz ve ekonomik fiyatlarla taşımak için hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimizi firmamızın güvenilir ve alakalı hizmette eğitim almış personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Yük ve eşya kapasitesine göre makul donanımlı hususi tasarıma haiz olan nakliye araçlarımız ile taşıyoruz. Nakliyat vasıta parkurumuz muhtelif TIR, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliye araçları içermektedir. Eşyalarınızın çizilmemesi ve daha modern taşınması için nakliye araçlarımızın kasalarının içi ahşap kaplanmıştır. Bu gibi daha çoğu yöntem özelliklerimiz bulunmaktadır.

Merter nakliyat hizmetimizde siz kıymetli müşterilerimizin taleplerine süratli bir cevap olarak bedava ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmeti neden önemlidir? Ekspertiz hizmeti nakliyat planının yapılması açısından ve bulgu yapılıp fiyat sıralaması oluşturulmasında oldukça önemlidir. Yük ve eşyalarınızın miktar, ebat, boy, hacim ve taşınacağı mesafe gibi yöntem detayları öğrenildikten sonrasında İdeal maliyet bilgisi içeren rapor hazırlıyorlar. Müşterilerimize taşınmanın ne vakit ve iyi mi bir halde gerçekleştireleceğini, bu işten görevli personel sayısı , hangi büyüklükte nakliye aracı kullanılması, taşınmanın toplam gerçekleştireleceği vakit aşımı ve kaç TL ye müşterilerine sunacağını rapor etmektedir. Ekspertiz hizmetimiz ile hem fiyat teklifi belirlenmiş oluyor hemde yük ve eşyalarınız için kontrat maddeleri belirlenmektedir.

Merter Nakliyat

Merter Nakliyat Hizmetinde Uygun Fiyatlı Taşımacılık

Merter nakliyat hizmetini sunmakta olan çoğu kalitesiz ve güvenilir nakliye şirketi bulunmaktadır. Bu şirketler Merter nakliyat hizmetinde nakliyat sigortası ve taşımacılıkta mühim kavram ve sözleşmeleri gerçekleştirmemektedirler. Bu sebepten kaynaklı yük ve eşyalarınızın kaybolması ya da hasar görmesi kararında verdikleri lafları tutmamak ve ek ücret taleplerine kadar çoğu negatif davranışları siz saygıdeğer müşterilerimize sergileyebilmektedirler. Bu vaziyet ile ortada kontrat olmadığı için müşterilerimiz hak edinemiyorlar. Demircan nakliyat Merter nakliye ve öbür sunmuş olduğu bütün nakliye hizmetlerinde ustalaşmış nakliyecilik hizmeti vererek gün geçtikçe müşteri kitlesinin ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır. Firmamız nakliyat işlemine başlamadan ilkin sigorta sözleşmesi ve nakliye sözleşmesi yapmaktadır.

Merter nakliyat hizmetimizin bir öbür aşamalarından olan yükünüzü güvenliğini sağlamak ve teslim aldığımız gibi yeni adresine taşınmasını gerçekleştirmemizdir. Yük ve eşyalarınızı güvenliğini sağlamak için paketleme personelleri ile paketleme hizmetini gerçekleştirerek yük ve eşyalarınızı koruma dibine almaktayız.

Merter Nakliyat Hizmetinden Sorumlu Uzman Taşıma Personelleri

Merter nakliyat hizmeti sırasında yük ve eşyalarınız bu hizmetten görevli olan uzman nakliyat personelleri ile dikkatli bir halde emniyet içinde belirlenmiş olan nakliye aracına taşınmaktadır.

Merter nakliye hizmeti ile Bazı depo ve iş yerlerinin konumu ve iş yeri içinde taşınma olanağı kısıtlı olan durumlar için asansörlü nakliyat hizmetimiz ile yük ve eşyalarınızı güvenilir ve kolay bir halde taşıyoruz. Sadece personellerimizin rolü asansörlü nakliyecilik hizmetinde yük ve eşyalarınızı asansör aracın taşımak ve asansör üstünde hoş bir istif yapmak olacaktır. Kaliteli ve kolay personellerimiz ile sizlere en kusursuz hizmet sunma çabası içerisindeyiz.

Merter Kaliteli ve Disiplinli Taşımacılığın Adresi

Nakliyat aracına yüklenen yük ve eşyalar güvenilir ve tam zamanlı teslimat ile yeni adresine ulaşmaktadır. Merter nakliyat hizmeti ve öbür çoğu nakliyat hizmeti ile öbür nakliye firmaları arasındaki yerimizi her vakit koruyoruz. Firmamız kaliteli ve disiplinli çalışarak ciddi bir iş yapmaktadır. Merter nakliyat hizmetimizden istifade etmek için bizimle telefon veya İnternet sitemizde bulunmakta olan e posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Bizleri yeğleyen kıymetli müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer Bölgemiz;

Hemen Ara