Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

 Bahçelievler Nakliye 

Demircan  Nakliye Firmamız, resmi ev taşıma kariyerine Bahçelievler ilçemizde 1992 yılında başlamıştır. İlk başlarda parça eşya taşımacılığı ile  başlayan meslek hayatımız daha sonra işimize duyduğumuz hassasiyet ve müşterilerimizin güveni ile zamanla ev taşıma sektörüne tamamen dönmüştür.

Bahçelievler Nakliye

 

Firmamız insanlarımızın taşınma ihtiyacını Bahçelievler, Güngören, Esenler, Bağcılar, Esenyurt, Avcılar, Ataköy, Bakırköy, Eyüp, Kağıthane, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Başakşehir, Arnavutköy ilçemiz, tüm İstanbul ve Türkiye’de kusursuz bir titizlik ile taşımaktadır. Taşınmanın zor olduğu şehirlerimizde işini kusursuz bir şekilde yapan Bahçelievler’de lider konumundaki firmamız, anlaşmanız dahilinde söz verdiği saatte, evinize uzman ekibiyle gelip titiz ve hummalı çalışmasını başlatır. Son yıllarda tamamen ihtiyaç haline gelen Evden Eve Nakliyat ne yazıkki kötü niyetli nakliyatçıların elinde karalanmaya yüz tutmuştur. Firmamız işini tüm dürüstlüğü ile 17 yıldır sürdürmektedir. Firmamız Bahçelievler Evden Eve Nakliyat, sadece ev taşıma sektörü ile sınırlı kalmayıp araç filosundaki 3 aracını kurumsal taşımacılık hizmetinde kullanmaktadır. Sabah ve Milliyet gazeteleri başta olmak üzere kurumsal firmalara hizmet veren şirketimiz, taşınmak isteyen insanlarımıza gerekli referansı vermeye hazırdır. Bahçelievler Nakliye firması olarak sizinde taşıma evrakları bile olmayan, gözünüzle görmediğiniz nakliyatçılar ile taşınırken 2 kere düşünmenizdir. Firmamız yaptığı işleri kalite ve dürüstlükten taviz vermeden en hesaplı şekilde yapmanın gayreti içindedir. Bahçelievler Nakliyat ile Bir gün değil her gün iş, mantığı ile hareket eden Firmamız ilk günlerinden bu günlerine çeşitli zorlukların üstesinden bu şekilde gelmiştir.

Anlaşmamız dahilinde bizden nasıl bir hizmet alacaksınız?

Bahçelievler Nakliye
firmamız sizinle konuşup anlaştığımız gün evinize 5 adet yükleme ve 2 adet söküm ve kurulum ustası aracımız gelmektedir. Gelen ekip arkadaşlarımız, evinizde sizin dahi tahmin edemediğiniz eşyalarınızı hızlı bir şekilde incelemeden geçirip ambalajlamaya koyulurlar. Ambalajlama işlemi taşıma esnasında en son sökülen, gardırop ve televizyon ünitesi gibi kurulu eşyaların sökümünü ile biter. Daha sonra emniyete alınan eşyalarımız Bahçelievler Nakliye çalışanlarımız vasıtası ile aracımıza dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Yerleşen eşyaların aralarında oluşan boşluklar doldurulur. Bu şekilde sürtme ve çarpma önlenmiş olur. Araca yükleme işlemleri bittikten sonra taşınacağınız adrese doğru yola çıkılır. Taşınacağız evde ekiplerimiz aynı itinayı göstererek sizin isteğiniz doğrultusunda eşyalarınızı yerleştirip ve mobilyalarınızın kurulumlarını gerçekleştirir ve son olarak da beyaz eşyalarınızın bağlantılarını yapıp evinizi kullanmaya hazır hale getirerek görevlerini bitirirler.

Kalabalık şehirlerimizde kendimize bile vakti ayıramazken aniden çıkan ev taşıma gereksinimi, insanlarımızı bir hayli yoruyor. Bu süreçte taşınanımız üzerindeki yükü bizimle ortadan kaldırıyor Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firmamız 17 senedir olduğu gibi bu günde hesaplı, disiplinli biçimde hizmet vermeye devam ediyor.

Taşınma işlemleri ile ilgili merak ettiklerinizi ve taşınma fiyatınızı öğrenmek için bizimle çekinmeden iletişime geçiniz.

Demircan Evden Eve Nakliyat 

Marangoz: Firmamızın her çalışma ekibinde bulundurduğu zorunlu Marangozu ile tüm mobilyalarınız Sökülüp kurulurken büyük bir dikkat ile çalıştırılıp mobilyalarınızın uzun yıllar boyunca kullanılması için çaba harcanır.

İşinde Uzman Ekip:

Bahçelievler Nakliye olarak, bünyemizde çalışan ev taşıma ekiplerimiz eşya taşımacılığı konsunda haftalık olarak genel bir disipline olma eğitimine gitmektedir. Verdiğimiz bu sözlü ve uygulamalı eğitimin temel amacı, hangi eşyayı nasıl ambalajlanır, eşyada gözlem, ambalajda önemlilik, gibi konuları gerektiği şekilde hazmettirmektir.

Araç filomuzdaki kapalı Kasa araçlar.

Firmamızın tüm araçları içten içe ve dıştan olarak tamamen ev taşımaya uygundur. Araç kasalarının içi ahşap olup yumuşak dokuya sahiptir. Bahçelievler Nakliye  Araçları Yağmur, Toz, Dolu, Rüzgar gibi etkenlere karşı kasa içi ahşap içi sert materyaldir.

Hemen Ara