Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ofis nakliyat

Demircan Nakliyat  Ofis Taşıma Depolama ambalajlama montaj ve ücretsiz Expertiz 

 

Ofis Taşıma

Firma olarak sadece ofis taşıma değil bunun yanı sıra hastane, sağlık ocağı, klinik, atölye, eczane ve fuar taşımacılığı da yapmaktayız. Taşınacak eşyalarınızın belirli bir plan dahilinde taşınabilmesi için öncelikle Expertiz gelmeli ve fiyat dahil tüm yapılacaklar önceden konuşulmalı. Daha sonra taşınma sözleşmesi ve gerekirse sigorta yapılır. Taşınma işlemlerinden önce paketleme işlemlerine geçmeden hemen de montaj işlemleri bitirilir. Oda oda paketleme ve ambalajlama işlemlerine geçilir. En sonunda numaralandırılma yapılarak nakliye süreci başlamış olur.

Aynı zamanda Eşya depolama alanında hizmet veren firmamız ile çalışmak isterseniz lütfen iletişim numaralarından bizleri arayın.

Ofis Taşıma

Uzun zamandır Ofis taşımacılığı sektöründe kaliteli hizmet vermeye devam eden firmamız 25 en güzel yılını siz değerli müşterilerimizle paylaştığı için ayrı bir mutluluk duymaktadır. Bizleri ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek çalışmalarımızı yakından takip edebilirsiniz. Şehirler arası nakliyat işlemlerinde kaliteli bir nakliye işlemi yürütmek için arama motorlarında en iyi 10 firmadan teklif aldıktan sonra referansların iyi bir şekilde inceleyerek teklifleri değerlendirmelisiniz. Bu şekilde fiyat olarak nasıl bir fayda sağlayacağını sizlerde göreceksiniz. Aklınızda kalan diğer soruları ise müşteri hizmetlerini ya da çağrı merkezini arayarak sorabilirsiniz. Sonrasında taşınma işlemleri için ücretsiz Expertiz hizmeti alabilirsiniz. Ofis Taşıma sektöründe İstanbul genelinde tüm firmalar arasında büyük bir rekabet söz konusu olduğu için tüm firmalardan bu konuyu bilerek teklif almayı unutmayınız. Ayrıca tüm firmaların araçlarını ve kullandığı teknolojileri lütfen sorunuz. Eğer yüksek katlarda oturuyorsanız ya da yüksek katlara taşınacaksanız asansörlü taşımacılık olup olmadığınız sormanız gerekmektedir. Pahalı bir eşyanız ya da antika veya elektronik eşyalarınız için paketleme işlemlerinde kullanılacak malzeme kalitelerini de öğrenmeniz müşteri açısından faydalı olacaktır. Ofis taşıma hizmetlerinde sırasıyla:

SİZLERE HANGİ HİZMETLERİ SUNUYORUZ 

  • Ücretsiz Expertiz, Keşif Fiyatlandırma

  • Taşıma planı

  • De montaj işlemleri ve kabloların sökülmesi, tabloların indirilmesi

  • Paketleme ve ambalajlama- özel kumaşlar ve malzemeler, kaliteli ve garantili karton kutular, kasalar

  • Sigortanız ve Hizmet sözleşmeniz

  • Lisanslı ve Eğitimli personelimizin taşıma işlemlerine başlaması

  • Hızlı, zamanında ve güvenli nakliye hizmeti

  • Paketlerden eşyaların çıkarılması ve montaj işlemleri ile beraber kablolama işlemlerinin gerçekleşmesi

  • Temizlik ve teslimat

 

 

Ofis Taşıma

Yaz mevsiminde daha çok tercih edilen nakliyat işlemlerinde ofis taşımacılığı daha çok yapılmaktadır. Bunun için nakliyat sürecinizi daha önceden planlayarak randevu alabilir ve indirimli bir şekilde eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Eşyalarınızın kırılması, çizilmesi ya da başka bir hasara uğramaması için eşyalarınızı sigortalatılabilirsiniz. Ofis taşıma işlemleri tecrübe isteyen ciddi bir hizmettir. Doğru firmaları Google üzerinde arayıp bularak karşılaştırma yapıp daha sonra doğru karar vermelisiniz.

BİZ KİMİZ VE NE YAPARIZ ?

İller arası ofis taşıma alanında İstanbul evden eve nakliyat ile İstanbul genelinde en büyük ve köklü firmalardan birisiyiz. Uygun fiyatlarda her şey dahil fiyatlarımızı öğrenerek ücretsiz eperiz talep edebilirsiniz. Eşyalarınızın katını söyleyerek ve asansör olup olmadığını belirterek fiyatlarımız daha net bir şekilde öğrenmeniz mümkün olacaktır. Taşınma sürecinde müşteri ile firmamız arasında ki karşılıklı anlayış oldukça önemlidir. Müşterilerden tüm detayları aldıktan sonra fiyat politikamıza binaen daha detaylı fiyatlar söyleniliriz ve daha indirimli fiyatlarda nakliye işlemlerinizde gerçekleştirebiliriz. Güleryüz’ü ve işinin ehli bir firma olarak sadece işlerimize odaklanarak Ofis Taşıma işimizi İstanbul genelinde en iyi yapan firma olmak istiyoruz. Eşyalarınızda en ufak bir kırık ya da çizik olmasını istemiyorsanız işini en iyi yapan firmalarla tanışmanız gerekmektedir. Firmamız eşyalarınızı en kaliteli ambalaj malzemeleri ile paketledikten sonra birinci sınıf araçlarla ve uzman kadrosu ile nakliye işlemlerine başlayacaktır.

Belirlediğiniz kriterlere uygun bir firma arayışına girdiyseniz, ofisinize ya da evinize eperiz gönderecek kadar kurumsal bir firma ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Eşyalarınızı öncelikle kaliteli malzemelerle paketleyip paketlemediklerini özellikle incelemelisiniz. verdiğiniz her kuruşun hakkını verecek bir firma ile çalışmış olduğunuza iyice inanmalısınız. Sizlere taahhüt ettikleri gün ve saatlere uyup uymadıklarını kontrol etmelisiniz.

 

Hemen Ara