Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Tuzla ucuz nakliyat

TUZLA UCUZ NAKLİYAT

Sektörün liderliğini üstlenen Tuzla ucuz nakliyat firması gerek fiyat gerekse hizmet kalitesi açısından müşterilerini memnun etmektedir. Eşya taşımacılığı noktasında 20 yıldır etkenlik yayınlayan mevzubahis şirket mesleğin gerektirmiş olduğu malumat ve tecrübeye sahiptir. Özellikle de kaskolu nakliyat desteği vasıtası ile müşterilere en oldukça bir düzeyde emniyet verilmektedir. Tuzla ucuz nakliyat sayesinde bütün eşyalar 1 gün içerisinde yeni adreslere götürülmektedir. Ayrıca paketleme, kurulum ya da sökme işlemleri uzman ustalar tarafınca gerçekleştirilmektedir. Tuzla nakliyat fiyatları ise, uygun rakamlardan oluşmaktadır. Müşterilere hususi olarak meydana getirilen yüzde 20’lik tenzilat sayesin de nakliyecilik ücretleri 600 Türk Lirasına kadar düşürülmektedir.

tuzlaucuznakliyat

Tuzla Nakliyat Fiyatları

Tuzla ucuz nakliyat firması, Orhanlı, Aydınlı ve Şifa mahallesi başta olmak suretiyle ilçenin bütün bölgelerine vasıta desteği sunmaktadır. Ayrıca mahalleler arasında meydana getirilen 2+1 bir dairenin sevkiyat için yalnızca 450 Türk Lirası gibi cüzi bir ücret istek edilmektedir. Tuzla nakliyat, İstanbul’da bulunan bütün ilçeler içerisinde nakliyecilik desteği sunmaktadır Firmanın km başına düşen nakliye fiyatı ise yalnızca 5 Türk Lirasıdır. Bu rakamlar vasıtası ile sektörün en ekonomik hizmetini veren firma, nakliyat güvenliğini de en oldukça bir düzeyde sağlamaktadır. Kamyon, kamyonet ve hafifçe ticari gibi birçok vasıta anlık olarak ilçelere yönlendirilmektedir. Tuzla evden eve nakliyat firması yakın 10 kilometreyi açmayan güzergahlar içerisinde rastgele bir yakıt tutarı istek etmemektedir.

3+1 Bir Dairenin Nakliye Fiyatı

Tuzla ucuz nakliyat firması 3+1 bir daire için müşterilerinden yaklaşık 900 Türk Lirası gibi bir sayı istek etmektedir. Bu sayı içerisinde paketleme, montaj ve nakliyat gibi ücretlerde yer almaktadır. Yani projeler anahtar teslim olacak bir halde tamamlanmaktadır. Sektörde bu fiyat üstünden 3+1 daire taşımacılığı hizmeti veren şirket sayısı yok denecek kadar azdır. Tuzla evden eve nakliyat ise, müşteri memnuniyetini arttırmak için cazip rakamlar ile hizmet vermektedir. Yaz ya da kış ayları asla ayrım etmeksizin bahsi geçen fiyatlar hep aynı kalmaktadır. Tuzla ucuz nakliyat personelleri, paketleme işlemlerinde kaliteli ambalajlara yer vermektedir. Yine montaj programları ise marangoz ustaları tarafınca gerçekleştirilmektedir.

Tuzla Ucuz Nakliyat Hizmet Kalitesi

Tuzla evden eve nakliyat firması, işin ehli personelleri vasıtası ile nakliyat işlemlerini problemsiz bir halde tamamlamaktadır. Öncellikle de bütün eşyalar ekspertiz ekipleri tarafınca incelenmekte ve daha sonrasında ambalajlama çalışmalarına başlanmaktadır. Her eşya duyarlılık ve fizyolojik özelliklerine göre araçlara yerleştirilmektedir. Tuzla ucuz nakliyat firması, en ufak bir malzemenin deforme olmaması için lüzumlu olan bütün önlemleri almaktadır. Ayrıca asansörlü ya da sigortalı nakliye noktasında da birçok yardımcı sağlanmaktadır.

Hemen Ara