Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Tuzla Eşya Depolama

76 / 100

İstanbul’un Tuzla semtinde bulunan firmamız uzun zamandır depolama hizmeti sunuyor ve kaliteyi her vakit ön planda tutuyor. Bizler Tuzla Eşya Depolama ilk kurulduğumuz günden bu zamana kadar her vakit en makul şekilde hizmet vermeyi misyon edindik. Firmamız tamamıyla Avrupa Standartlarına makul olarak 7/24 emniyet kamerası ile bütün depolarımız izlenmektedir. Sizler de bundan sonra koymaya yer bulamadığınız ya da atmaya kıyamadığınız birçok eşyanızı bize teslim ederek güvenilir bir halde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Tuzla Eşya Depolama Fiyatları

Tuzla eşya depolama fiyatları Fiyatlar
1+1 Oda 1500₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
4+1 Oda 4000₺

Tuzla eşya depolama firması olarak her vakit müşterilerimize emniyet vermeyi hedef belirledik. Eşyaların en iyi şartlarda ve emniyetli bir ortamda korunabilmesi için ustalaşmış olarak hizmet sunuyoruz. Firmamızda çalışan bütün elemanlar bu işin eğitimini almış ve hepsi de işini ciddiye alarak yapıyorlar. Güven bizim açımızdan her şeyden mühim olduğundan emniyet kameralarımız ile devamlı eşyaları izliyoruz. Depolarımızın kapıları her daim kilitli duruyor ve ustalaşmış çalışanlarımızdan diğer kimse depoya giriş yapamıyor.

Teşvikiye evden eve nakliyat

Eşya Depolama Hizmeti Alırken Sözleşme Yapmayı Unutmayın

Tuzla eşya depolama hizmeti alacağınız vakit eşyanızı sizden teslim alırken sizinle bir kontrat imzalıyoruz. Tabi bu kontrat tamamiyle müşterilerimizin hakkını savunacak biçimde hazırlanıyor. Bize teslim ettiğiniz bir eşya geri alacağınız vakit hasar almışsa bu hasarın bedelini biz ödüyoruz. Bununla beraber eşyanın fotoğrafı, ismi ve kalacağı müddet ile fiyatı sözleşmemizde bulunan bilgiler içinde bulunuyor. Bu nedenle siz de bize güvenerek eşya depolama hizmetimizden faydalanabilir ve eşyalarınızı muhafaza dibine alabilirsiniz.

Eşyaların Temizliği ve Depolama Fiyatları

Firmamızda aylık belli periyotlarda depolarımıza uzman temizleme elemanları geliyor. Eşyalarınızın bulunmuş olduğu depoyu silip süpürüyorlar ve böylelikle eşyalarınız kurtlanma, küflenme ya da paslanma gibi fena durumlar ile yüz yüze kalmıyor. Depolarımız sıklıkla havalandırıldığı için katiyen nem de olmuyor ve kendi evinizde iyi mi eşyalarınıza hassas davranıyorsanız bizler de aynı özeni gösteriyoruz.

Eşya depolama hizmet bedeli ise eşyanın ne kadar süre süresince firmamızda kalacağına ve eşya durumuna göre farklılık gösteriyor.

Daha ayrıntılı malumat için; Üsküdar Eşya Depolama

Kartal Eşya Depolama

Hemen Ara