Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla evden eve nakliyat İstanbul tuzla nakliyat firması Tuzla’ da ev taşıma, ofis taşıma, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat servisi sunar. Tuzlanın en iyi evden eve nakliyat firması olarak sigorta garantili ve güvenilir taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Korona virüs tedbirleri alan İstanbul tuzla evden eve nakliyat firmaları içinde ilk sırada gelen Demircan Nakliyat şirketimizi seçin güvenle taşının.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Şirketi

Büyük tonajlı ve geniş yapılı kamyonlar profesyonel çalışan ekip sayesinde en iyi nakliye şirketi olma aşamasında büyük bir yol almış durumdayız. Onun yanında sigortalı kurumsal taşımacılık sektöründe İdeal fiyatları ortaya çıkarıyoruz. Kurumsal hizmet oluşturma aşamasında şirket bünyesinde oluşturulan gruplar sayesinde nakliye, paketleme, istifleme, kurulum işlemleri tecrübeli şekilde yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmalar evden eve nakliyat statüsünde değerlendirildiği takdirde Tuzla evden eve nakliyat şirketi olarak herkesin yüzünü güldüren hizmetler ortaya sermekteyiz.

Tuzla evden eve nakliyat İstanbul tuzla nakliyat şirketi ev nakliyat şirketi

Güvenli Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması

Ev eşyalarına ya da diğeri kapsamda değerlendirilecek tüm eşya, ürünleri, ambalajlı ve sigortalı nakliyat işlemlerine İdeal şekilde nakliye hizmetlerine uygun hale getiriyoruz. Özellikle şehir içi ve şehirlerarası platformda hep mekana uygun, her amaca yönelik hizmet oluşturabilen son model araçlarımızla hız konusu hakkında hiçbir zaman sorun yaşamıyoruz. Şehirlerarası nakliyat aşamasında zamana riayet etmekte ve bu konuda her zaman istenilen süre içinde nakliyat fırsatı oluşturmaktayız. Evden eve nakliyat tavsiye edilebilecek konuları müşterilerimiz ile sürekli paylaşmaktayız.

Profesyonel Tuzla Evden Eve Nakliye Şirketi

Taşınırken yaşanabilecek her şeyin ilk plan olarak belirlenmesi ilk aşamada oluşabilecek sorunların yok edilmesi her şeyden önemlidir. Bu nedenle işinin ehli bir kuruluş olduğumuz için bu konuda profesyonel çalışıyoruz. Özellikle Tuzla evden eve nakliye hizmetlerini yürütürken özel olarak paketleme işlemi gerçekleştirmekte Avrupa standartlarına uygun nakliyat yönetmeliğine uygun uyum sağlayabilecek şekilde nakliyat faaliyetleri yürütmekteyiz. Özellikle taşıdığımız ürünlerin önemini her açıda personelimize hissettirerek memnuniyet verici çalışmaları yapmaya gayret gösteriyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Kurumsal Tuzla Nakliyat Hizmetleri

Kurumsal Tuzla nakliyat şirketi olarak sunmuş olduğumuz Tuzla kurumsal nakliyat hizmetlerimizi aşağıda sizler için sıraladık. En fazla arzu gören her gün sunduğumuz servisleri özellikle belirttik. Bunlardan farklı olarak müşterilerimizin arzuları doğrultusunda Bireysel Taşımacılık çözümleri geliştiriyoruz. Kurum kuruluş şirket ya da firmalardan gelen talepler doğrultusunda da Kurumsal Taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Tuzla Asansörlü Nakliyat

Çalışmalarımızı genellikle yazılı sözleşme kapsamında değerlendirmekteyiz. Bu kapsamda eşya asansörü kullanımı konusuna özel dikkat ediyoruz. Çünkü asansörlü eşya taşıma konusu hakkında söz verdiğimiz de kesinlikle bina asansörlerini kullanmak gibi herhangi bir girişimde bulunmuyoruz. Bazı firmalar asansörlü nakliyat yapacaklarını belirtip sonrasında binada yük asansörü varsa bunu kullandıkları görülmektedir. Fakat bu şekilde eşyaların araca ulaştırılması zaman almaktadır. Bu konuyu tamamen bertaraf ederek Tuzla asansörlü nakliyat hizmetimiz ile doğrudan eşyaları araca ulaştırmayı başarıyoruz.

Tuzla asansörlü nakliyat İstanbul tuzla asansörlü evden eve nakliyat firması

Tuzla Sigortalı Nakliyat

Özellikle eşya sahiplerinin sigortalı nakliyat yapıp yapmadığı sorulduğunda kesinlikle İdeal sigorta yaptığımızı belirtmekteyiz. Çünkü %100 müşteri memnuniyeti oluşturabilmek için yazılı sözleşmelerin ve gerçek poliçelerin olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu düşünce tarzıyla taşımacılık hizmeti indirimli evden eve nakliyat fiyatları uygulamanın yanında nakliyat sözleşmesini tam kapsamlı olarak yapıyoruz. Taşınabilecek tüm eşyaları sigortalı kapsamda evden eve nakliyat esasları doğrultusunda nakliyesini yapmaktayız.

Tuzla Parça Eşya Taşıma

En ufak eşyaları en emniyetli şekilde taşımak, zamanında yerine ulaştırmak Tuzla evden eve nakliyat firması olarak vazgeçilmez bir görevdir. Bu görevi yerine getirirken eşyaların ambalajlanması, sigorta kapsamına alınması, yüksek katlardan indirilirken eşya asansörü kullanılması hususlarında verdiğimiz sözü yerine getirmekteyiz. Tek parça eşya dahi olsa eşya asansörü kullanarak emniyetli bir şekilde araçlara yüklenmesi sağlanmaktadır. Özellikle şehir içi konumlarda yapılacak taşımalar daha özel, daha titiz bir şekilde gelişmektedir. Parça eşya nakliyat konusu hakkında Tuzla evden eve nakliyat İdeal fiyatları ortaya çıkarmaktadır.

Tuzla Ofis Taşıma Hizmeti

İşyeri, ticari kuruluş, resmi kurum ve bireysel ofis nakliyat işlemlerinde her zaman kamyonlarımızı kullanarak, paketleme malzemelerini dezenfekte ederek, hijyen kurallarına riayet etmekteyiz. Özellikle bulaşıcı hastalıkların söz konusu olduğu dönemlerde personelin bir arada olmamasını toplu bir şekilde nakliyat işlemi gerçekleştirmemesini özenle sağlamaktayız. Bu konumda özellikle ofis taşıma konusunda çoğu konuya daha çok önem vermekte, işyeri sahiplerine bu konuda memnuniyet verici nakliyat işlemi ile karşılaşması sağlanmaktadır.

Tuzla Eşya Depolama Hizmeti

Süre olarak herhangi bir sınırlama ortaya koymadan bazen 2 gün, bazen 1 ay, bazen bir yıl süresince eşya depolarında Tuzla evden eve nakliyat şirketi kontrolünde eşya depolama işlemi yapılmaktadır. Ofis nakliyat işlemleri yapılırken ofis malzemeleri, evden eve nakliyat hizmetlerinde ev eşyaları, ticari kurum nakliyat esnasında önemli ürünler özel hazırlanmış eşya depolarında muhafaza edilmektedir.

Tuzla Şehir İçi Taşıma Hizmeti

Şehir içi taşımacılık bir evden eve nakliyat için her şeyden önemlidir. Çünkü o şekilde yapılan nakliyat hizmetleri herkes tarafından görülmekte, yapılan hareket tarzı olumlu ya da olumsuz yorumlara neden olmaktadır. Özellikle araçlarımızın üzerinde Tuzla evden eve nakliyat isminin bulunması çevreden tanınma olasılığına artışına neden olmaktadır. Yaptığımız işlerin nakliyat içinde daha dikkatli, daha titiz olmasına önem veriyoruz. Çünkü bu şekilde kalitemizi ispatlamak ve gerçek yüzünü göstermek daha kolay olmaktadır.

Tuzla Şehirler Arası Nakliyat

Şehirlerarası yapılacak eşya nakliyat işlemlerinde özellikli araç takip sistemini detaylı bir şekilde kullanmaktayız. Bu sistem sayesinde akıllı cep telefonları üzerinden eşya sahipleri araçları kolaylıkla takip etmektedir. Böylelikle eşyaların ne zaman yerine ulaşacağı, ne zaman eşya sahiplerinin yeni mekana gitmesi gerektiği konusu hakkında karar verme kolaylığı sağlamaktadır. Uzak noktalara yapılan nakliyat esnasında ortaya çıkacak tüm hasarlar eşya sigortalama kapsamında en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tuzla evden eve nakliyat şirketi evden eve nakliyat fiyatları belirlerken kullanılacak malzemeleri, izlenecek yolu, yükleme ve boşaltma işlemlerinde ortaya çıkacak bütün zorlukları göz önünde tutmaktadır. Burada yükleme esnasında hangi kattan ineceğini, indirme esnasında hangi kata çıkarılacağını, eşyaların kapladığı alanı, nakliyat mesafesini müşteriler ile detaylı bir şekilde görüşerek net sonuç ortaya çıkacak nakliyat tutarı belirlenmektedir.

Tuzla Nakliye Fiyat Tablosu

Tuzla nakliyat fiyatları aşağıda belirtilmiştir. Tuzla evden eve nakliye ücretleri aşağı yukarı tahmini ev eşyası nakliyesi hesaplanarak belirtilmiştir. Evinizin oda sayısı, evin kat durumu, bina asansör kurulumu, gidilecek km mesafesi Tuzla evden eve nakliyat fiyatları için ücretsiz fiyat teklifi alınız.

Fiyat Teklifi İste

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Tuzla 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.200 – 1.500 ₺ 1.800 ₺
Tuzla 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 – 2.000 ₺ 2.350 ₺
Tuzla 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 – 2.800 ₺ 3.150 ₺
Tuzla 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.200 ₺ 3.500 ₺
Tuzla 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.500 ₺ 4.000 ₺
Tuzla Ofis Taşıma Fiyatı 3.000 ₺ TEKLİF AL

Tuzla Ev Taşıma Hizmet Bölgeleri Listesi

Tuzla ev nakliyat bölgeleri Tuzla’da bulunan semt bölgelerinde özellikle talepler gelmektedir. Bunun yanı sıra Anadolu Yakasında Kadıköy Nakliyat, Kartal Nakliyat, Pendik Nakliyat, Ümraniye Nakliyat ve Tuzla Nakliyat başta olmak üzere tüm ilçelerde ve Avrupa yakasında bulunan ilçelerde nakliye hizmetleri sunuyoruz.

  • Tuzla Merkez
  • Akfırat
  • Aydınlı
  • İçmeler
  • İstasyon
  • Mimarsinan
  • Orhanlı
  • Tersaneler

Tuzla Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Tuzla nakliyat ekspertiz hizmeti var mı?

Evet tüm nakliye bölgelerimizde ve tüm nakliyat servislerimizde ücretsiz ekspertiz hizmetimiz mevcuttur. Nakliye ekspertiz elemanımız taşınacak eşyalarınızı yerinde görüp nakliyat planı oluşturur. Buna uygun fiyat teklifini sizlere iletir.

Tuzla nakliye hizmeti sigortalı mıdır?

Evet. Sigortalı tuzla nakliye hizmetimiz sayesinde eşyalarınız daha güvenilir şekilde taşınır. Taşıma öncesi tüm güvenlik tedbirleri detaylı şekilde uygulanır. Karayolunda seyir halinde ihtimaller içinde kazalarda anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında tüm zararlarınız karşılanır.

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları ne kadar?

Tuzla’da nakliyat fiyatları taşınacak eşyalara göre değişir. Ev nakliyat fiyatlarımız 900 tl den başlamaktadır. Ev oda sayısı ve kat sayısının yanı sıra asansör kurulumu şartlarına bağlı olarak net bir fiyat vermekteyiz. Lütfen Demircan Nakliye şirketimizden ücretsiz fiyat teklifi isteyiniz.

Tuzla ev nakliyat işlemleri kaç gün sürer?

Tuzla’da ev nakliyat işi aşağı yukarı 7-8 saat sürer ve bir iş günü süresince tamamlanır. Bazı durumlarda örneğin şehirler arası nakliyat servisinde iki gün sürebilir. Özetle taşınan evin oda sayısı ve gidilecek mesafeye bağlı olarak süre değişkenlik gösterir.

Tuzla parça eşya taşımacılığı yapıyor musunuz?

Parça eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve özel eşya nakliye hizmeti sunuyoruz. İstanbul geneli ve tüm Türkiye geneli hizmetinizdeyiz.

Hemen Ara