Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık

Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık İstanbul Şehir içi taşıma hizmeti asansörlü Sigortalı garantili olarak sunulur. Ucuz İstanbulda kent içi nakliyat tutarları bakımından ekonomik ücretlerle hizmet veriyoruz.

Şehiriçi evden eve taşımacılık İstanbul Şehir İçi Taşıma Şirketi

Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Marangoz desteği Demircan evden eve nakliyat istanbul, ankara, izmir

İstanbul şehrinin en iyi nakliyat firmalarından birisi olarak, Türkiye’nin bütün şehirlerinde hizmet vermeni gururunu yaşıyoruz. İstanbul Şehir içi nakliyat hizmetleri ve Türkiye genelinde meydana getirilen nakliyat faaliyetleri, yüksek nitelik ilkeleri çerçevesi içerisinde yapılmaktadır. Taşımacılıkta bir numara olmak ve her zaman müşteri kitlemizi daha da genişletmek için çalışan Demircan Nakliyat, müşteri memnuniyeti sağlayacak çalışmalar yapmaktadır. Bu kapsamda nakliyat destek hizmetimiz mevcuttur. Şehiriçi uygun nakliyat tutarları ile ekonomik olarak taşının.

İstanbul Şehir içi Evden Eve Taşımacılık Şirketi

Taşıma işlemlerine başlamadan ilkin bireysel taşınma planı oluşturmanızda yarar var. Taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi, çabucak nakliyat işleminin gerçekleşmesi firmamız tarafınca kıymet verilen ilkeler arasındadır. Araçlarda eşyaların sabitlenmesi ve böylece sarsılma sırasında düşme, çarpma ve kırılma gibi vaziyetlerin yaşanmaması sağlanmaktadır. Eşyalar sigortalanarak, herhangi bir kazadan doğacak mağduriyetlerin giderilmesi konu bahis olmaktadır. İstanbul içi nakliyat hizmetleri, ustalaşmış takım ve muasır araçlarla gerçekleştirilmektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Sigortalı Şehir İçi Evden Eve Taşıma Firması

Sigortalı evden eve nakliyat sözleşmesi ile Şehir İçi evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız güvenilir ve garantili nakliye hizmeti verir. İstanbul Anadolu Yakası evden eve nakliyat bölgesi başta olmak suretiyle Avrupa Yakası evden eve nakliyat bölgelerinde de Şehir içi nakliyat araçlarımız ile ustalaşmış nakliyecilik yapmaktayız. Şehir içi nakliyat araçlarımız ana cadde, sokak ve ara sokaklara girebilecek boyutlardadır. İhtiyaca göre değişik işlevdeki nakliye kamyonlarımız ile nakliyat işlemlerinizi sıhhatli bir halde yerine getiriyoruz.

Şehir İçi Evden Eve Taşıma Fiyatları

İstanbul kent içi evden eve nakliyecilik ücretleri taşınacak Anadolu yakası ve Avrupa Yakası ilçeleri arasında olması durumunda fiyat farklılığı çıkmaktadır. Ayrıca her biri aynı yakada olmak kaydı ile şehir içi nakliyat fiyatları nispeten daha ekonomik ücretlerle gerçekleştirilir.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI 1.200 – 1.500 ₺ 1.800 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI 1.500 – 2.000 ₺ 2.350 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI 2.500 – 2.800 ₺ 3.150 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI 3.000 – 3.200 ₺ 3.500 ₺
5+1 EV TAŞIMA FİYATI 3.000 – 3.500 ₺ 4.000 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI 3.000 ₺ TEKLİF AL

Şehiriçi Evden Eve Taşımacılık Hakkında Sıkça Sorulanlar

Şehir içi evden eve nakliyecilik nedir?

şehiriçi nakliyat işlemleri eşya ya da yüklerin belli bir şehirde kendi içerisinde diğer bir noktaya taşınmasına verilen addır. Genel anlamda ev eşyalarının eski evden yeni eve taşınması anlamında kullanılır. Ayrıca bir sektör haline gelmiş ve çabalama ortamı genişlemiştir.

Şehiriçi nakliyecilik çeşitleri nelerdir?

Şehir içi nakliye çeşitleri eşya cinsine göre değişiyor. Ev taşıma, ofis taşıma, piyano taşıma, para kasası taşıma, evcil hayvan taşıma, beyaz eşya taşıma gibi değişik çeşitleri mevcuttur. Şehir içi nakliyat araçları ile istediğiniz hafifçe yük eşyaları ya da ağır yük eşyaları aynı gün içerisinde taşınır.

Şehiriçi evden eve nakliyat tutarları ne kadar?

Şehir içi ev nakliyat ücretleri eşyanın sayısına göre değişmiş olur ve 500 tl den başlamaktadır. Şehir içi evden eve nakliyat ekibimiz 7/24 dilediğiniz ilçeden istediğiniz semte ev ofis eşyalarınızı güvenle taşır.

Şehir içi nakliyat kaç saat sürer?

şehir içi nakliye hizmetimiz yaklaşık 1 iş günü içerisinde tamamlanır. Çalışma süresi şeklinde de 5-8 saat aralığında nakliyat gerçekleştirilir. Tabi ki ev eşyalarının kütlesi ve ev oda sayısı, kat durumu gibi nedenler da taşınma süresini etkilemektedir.

Hemen Ara