Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Üsküdar Eşya Depolama

Üsküdar eşya depolama hizmeti günümüzde olabildiğince sık görülür ve harbiden gereksinim duyulan bir sektördür. Artık çoğu şirket eşya depolama hizmeti sunuyor fakat mühim olan şirketin bu hizmeti vermesi değil, kurumsal olarak nitelik standartlarına müsait olacak şekilde hizmet sunmasıdır. Bizler de Uskudar ev esyasi depolama firması olarak lüzumlu standartlara müsait şekilde depolama hizmeti sunuyoruz. Kurumsal bir şirket olduğumuz için eşyalarınızı gayet güvenilir ve geniş alanlarda hasar görmeyecek şekilde saklıyoruz. Kurumsal olmayan şirketler dar, itimatı olmayan baştan savma odalarda eşyaları tutuyor.

Üsküdar Eşya Depolama firmamız çok uzun zamandır bu sektörde hizmet veriyor. Depolama alanlarımız son aşama ferah, nem almayan ve havadar bir ortamdadır. Belli aralıklarla depolarımız müfettişler tarafınca denetleniyor ve sertifikalarımızı da hizmet öncesi sizlere gösteriyoruz. Denetleme işlemlerimiz çok dikkatli bir halde yapıldığı için ufak bir sorunda bile uzman kadromuz ile beraber çözüm üretiyoruz. Sizler de bizlere güvenerek eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Contents

  • 1 Üsküdar Eşya Depolama Fiyatları
    • 1.1 Üsküdar eşya depolama tutarları listesi;
  • 2 Üsküdar Eşya Depolama Şirketleri
    • 2.1 Üsküdar Eşya Depolama Hizmeti Sınırı Var mı?
    • 2.2 Üsküdar Eşya Depolama Hizmeti Fiyatları

Üsküdar Eşya Depolama Fiyatları

Üsküdar eşya depolama tutarları listesi;

Üsküdar eşya depolama fiyatları Fiyatlar
1+1 Oda 1000₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
4+1 Oda 4000₺

Üsküdar eşya depolama şirketi olarak sizlere her vakit el üzerinde tutmayı ve en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Mesai saatlerimiz içerisinde saklanması gereken eşyalarınızı depolarımıza getirebilirsiniz. Eğer aracınız yoksa firmamıza irtibata geçebilirsiniz. Bizler adresinize gelip eşyalarınızı alarak depolarımıza özen ile yerleştiriyoruz. Dilerseniz eşyanızı bizimle yollayabilirsiniz ya da gelip depolarımız ziyaret edebilirsiniz.

Depolarımızın her biri kilitli olduğundan bizlerden diğer kimse girip eşyalarınızı karıştıramaz. Bu durumda hırsızlık ya da yitik gibi sorunlar de kalmaz. Sizlerle imzalayacağımız kontrat doğrultusunda kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Sözleşme şartları gereği eşyanızı bizlere iyi mi getirdiyseniz o şekilde geri alırsınız ve firmamızda kaynaklı bir sıkıntı olduğunda hasar miktarı her neyse firmamız karşılar. Bu nedenle firmamızın tecrübesine güvenerek eşya depolama hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

Üsküdar tarafınca bulunan firmamız müşterilerimize eşya depolama konusu ile ilgili gayet müsait fiyatlar sunuyor. Hizmetimiz karşılığı ödeyeceğiniz ücret ise depoya koyulacak eşya sayısına ve türüne göre değişiyor. Bunun için fiyat konusu ile ilgili net malumat almak istiyorsanız firmamızı arayarak eşyalarınızı durumunu anlatır resmini gösterirseniz sizi daha iyi bilgilendirebiliriz. Detaylı malumat için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Ümraniye eşya depolama yapmaktayız.

Üsküdar Eşya Depolama Şirketleri

Üsküdar Eşya Depolama firması olarak sizlere yüksek nitelik standartlarında hizmet vermeyi amaçlıyoruz. İlk kurulduğumuz gün eşya depolama alanında en iyisi olacağımızı düşünerek yola çıktık ve 10 yılı aşkın bir zamandır bu hedefimizden hiç şaşmadık. Çünkü biz işimizi ehli ile yapan bir firmayız ve çalışanlarımız da sizlere bunu çok iyi yansıtıyor. Her ne kadar İstanbul içerisinde yer alsak da yakın illerden de depolama hizmeti isteği alıyoruz. Siz de nerede ikamet ederseniz edin firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Eşya Depolama eski vakit yaygın olmayan bir hizmeti ve insanoğlu bu sebepten kaynaklı çok güçlük yaşıyordu.Üsküdar Eşya Depolama Örneğin bir yere taşınacakları zaman, ayak altında olmaması gereken eşyalara koyacak yer bulamadıkları vakit ya da sezonluk olarak iş yerini kapatacaklar vakit maddi zorluklar ile uğraşıyorlardı. Fakat bizler Uskudar Esya Depolama firması olarak bu soruna bir çözüm getirdik ve eşya depolama hizmetimizi sunduk. Böylece eşyalarınızı güvenilir bir ortamda istediğiniz süre süresince bekletebilir ve dilediğiniz vakit geri alabilirsiniz.

Üsküdar Eşya Depolama Hizmeti Sınırı Var mı?

Üsküdar Eşya Depolama firması olarak müşterilerimize katiyen bir limit vermiyoruz. İlk başta aramızda yapacağımız kontrat şartlarına göre kaç gün ya da kaç aylığına antak kalma yaptıysak o denli süre eşyanızı depolarımızda barındırıyoruz. Hatta birkaç sene bile eşyanızı bizde bırakabilirsiniz bizim açımızdan katiyen sıkıntı olmaz. Fakat kurumsal olarak hizmet vermeyen çoğu şirket birkaç ay inde eşyanızı almadığınız taktirde haberiniz bile olmadan atıyorlar ve yitik görevi oynuyorlar. Biz kurumsal olarak hizmet sunduğumuz için katiyen bu tür sorunlar ile karşılaşmıyorsunuz.

Bize lüzumlu detayları verdiğiniz taktirde dilediğiniz vakit eşyanızı firmamıza bırakabilirsiniz. Getirebilecek durumdaysanız kendiniz de getirebilirsiniz fakat bu şekilde bir imkanınız yoksa biz nakliye araçlarımız ile adresinize gelip eşyanızı sizden teslim alabiliriz. Aklınıza takılan çoğu sual için bizi 7/24 arayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Üsküdar Eşya Depolama Hizmeti Fiyatları

Bu mevzu çok geniş bir yelpazede incelenir. Eşyanın sayısı, bizde kalacağı süre gibi etkenler tutarları belirler. Bu yüzden net fiyat bilgisi almak için bizimle ön müzakere sağlayabilirsiniz.

 

Hemen Ara