Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Şile Eşya Depolama

Şile Eşya Depolama firması olarak İstanbul’un en iyi eşya depolama şirketi olmayı hedefliyoruz. Geniş bir müşteri kitlesine sahibiz ve sizlerin de güveninizi kazanarak daha da genişletmeyi düşünüyoruz. Bizler kurulduğumuz günden bu yana hep en iyisi olmayı ve müşterilerimize istediğini tam anlamıyla vermeyi hedef aldık ve hedefimizi günden güne gerçekleştiriyoruz. Eşya Depolama, günümüzde artık bir gereksinim haline gelen hizmetlerden biri olmaya başladı ve biz de bu ihtiyacı karşılamaya yönelik elimizden geleni yapıyoruz.

Teşvikiye evden eve nakliyat

Kim bilir kim bilir sizin de bigün eşya depolama hizmetine ihtiyacınız olacak. Ev taşıyacağınız zaman, evde çok sevdiğiniz eşyanızı koyacak yer bulamadığınız vakit ya da iş yerinde kısa bir müddet sizi lazım olmayan bir makinaya güvenilir bir ortam aradığınız vakit Şişli eşya depolama firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bu zamana kadar sizin gözünüz gibi baktığınız eşyanızı bizler de iadesini yapana kadar özenle bakıyoruz. Size de eşyanızı iyi mi verdiyseniz o şekilde geri vereceğimize laf veriyoruz.

Şile Eşya Depolama Fiyatları

Şile eşya depolama fiyatları Fiyatlar
1+1 Oda 1500₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
4+1 Oda 4000₺

Şişli eşya depolama firması olarak sizlere hizmet verirken oldukça hassas davranıyoruz. Eşyalarınızın tozlanmaması için ve ufak tefek bir çizik dahi almaması için hususi ambalajlarımız ile paketlemesini yapıyoruz. Bu sayede eşyanız güvenilir bir ortamda muhafaza ediliyor ve siz de eşyanızı teslim ettiğiniz gün gibi geri alabiliyorsunuz. Birden yirmiye kadar istediğiniz sayıda eşyanızı bizlere teslim edebilirsiniz. Bunun için size bir limit sunmuyoruz isterseniz bütün evin eşyasını bile depomuza bırakabilirsiniz.

Depolarımız günlük olarak havalandırıldığı için ve sık aralıklarla temizlendiği için eşyalarınız nem kokusu ya da paslanmaz gibi durumlara maruz kalmıyor. Siz de gönlünüzü huzurlu tutabilirsiniz.

Her Türlü İmkan Bizde

Bizler sizlere eşyanızı güvenliğini sağlamak için birçok desteği veriyoruz. Eğer getirme şansınız var ise eşyanızı kendi imkanınızla getirip depomuzu da ziyaret edebilirsiniz. Ancak getirme durumunuz yoksa bizi arayın biz eşyanızı adresten alalım ve depomuza özenle yerleştirelim. Fiyatlarımız da bütçenizi zorlamayacaksın seviyededir. Sizler de eşya depolama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Üsküdar Eşya Depolama

Kartal Eşya Depolama

Hemen Ara