Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık İstanbul Sigortalı Nakliyat sözleşmesi garantili nakliye hizmeti, İstanbul sigortalı taşıma kasko kapsamında zararlarınızı karşılar. Güvenli ve güvenilir nakliye şirketimiz kara yolunda seyir halindeyken ve nakliyat sırasında ihtimaller içinde bütün zararlarınızı (200 Bin TL ye kadar) karşılar. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak bütün semt ve ilçeler başta olmak suretiyle Türkiye geneli sigortalı nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Sigortalı evden eve nakliyecilik İstanbul Sigortalı Nakliyat nakliyat şirketi

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Taşınma prosedürü başlamadan Demircan Nakliyat firmamız tarafınca bütün eşyalarınız yüksek bir karşılık karşılığında sigortalanır. Karşılıklı antak kalma neticesinde belirlenen bütün koşullar yerine getirilir. Eşyaların güvenliği için lüzumlu bütün tedbirler bizim tarafımızca alınır. Alanında uzman personel kadromuz ile bütün eşyalarınızı bir bir eşya paketleme hizmeti kapsamında ambalajlayıp paketliyoruz. Kırılacak eşyaları bir bir belirleyip işaretliyoruz. Ayrıca eşyaların daha hızlıca taşınması ve daha güvenilir bir halde nakliyelerinin yapılmasını sağlıyoruz. Bu kapsamda Asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile birçok eşyayı 25 metre yüksekliğe kadar kolaylıkla ve güvenilir bir halde taşıyoruz.

İstanbul Sigortalı Evden Eve Taşıma Şirketi

Sigortalı Nakliyat sözleşmesi yapmamızdaki gaye taşınma sırasında eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır. Sigortalı Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat sürecinde eşyalarınızın darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentemiz tarafınca sigorta dibine alınmasıdır. Herhangi bir zarar olması halinde zararınız tarafımızca karşılanmaktadır.

Profesyonel Sigortalı Evden Eve Nakliyat İle Taşının

Profesyonel sigortalı evden eve nakliyat firmamız ile taşının huzurlu ve konforlu bir nakliye hizmetinin keyfine varın. Güvenli ve garantili nakliye firmamız bütün aşamalardan mes’uliyet kabul eder. Yazılı sözleşmeli nakliyat ile siz kıymetli müşterilerimizin çekincelerini ve isteklerini garanti dibine alır. Dahası anlaşmalı sigorta poliçesi ile bütün eşyalarınızı emtia sigortası ile emniyet dibine alır. Amacımız her iki tarafın da korumak ve eşyaların zarar görmesini engellemektir. Söz gelimi Tv ya da bir beyaz eşyanızın kırılması zarar görmesi halinde maddi zarara uğrarsınız. Demircan Nakliyat şirketimiz emeğinizin heba olmasını istemez.

Sigortalı Ev Taşıma Şirketi Avantajları

 

Paketleme ve Ambalajlama

Sigortalı ev taşıma üstünlükleri taşınacak şahıs için olabildiğince ehemmiyet taşır. Aracınızı kaskolu yapmış olup yapmamanız arasındaki ayrım gibidir sigortalı taşınmak. Dolayısıyla bizim bütün nakliye hizmetlerinde uyguladığımız bir yöntemdir. İstanbul’da sigortalı nakliye hizmeti sunan pek firma ya da firma yoktur ya da yok denecek kadar azdır. Siz kıymetli müşterilerimize tavsiyemiz 200-300 tl lik ayrım için merdiven altı şirketler yerine Resmi ve Logolu araçları bulunan Nakliyat şirketimizi tercih ediniz.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Taşıma: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Kurumsal Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti Alın

Kurumsal sigortalı evden eve nakliyecilik hizmeti alın, stresten sorundan uzak konforlu nakliyat hizmetinin keyfine varın. Güvenli nakliye hizmetlerimiz kurumsal nakliye şirketimiz tarafınca sunulur. Amacımız yeni evinize taşınırken eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasıdır. Sizler de aynı doğrultuda güvenliği düşünüyorsanız Demircan Evden Eve Nakliye firmamızı tercih edin. Siz de kazanın.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

İndirimli Sigortalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Listesi

Sigortalı evden eve nakliyat fiyatları ile ilgili malumat vermeyi hedefliyoruz. Ancak diğer şirketler gibi bu hizmetimiz için ek ücret istek etmiyoruz. Evet sigortalı nakliye hizmetimiz tamamiyle ücretsizdir. Bütün nakliye nakliyecilik işlemlerimizde uyguladığımız bir yöntemdir. Eşyalarınız poliçe kapsamında güvenle taşınır.

Sigortalı Nakliyat Fiyatları Sözleşmeli Ev Taşıma Ücretleri Asansörlü Ev Taşıma Fiyatları
Sigortalı 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 – 3.000 ₺ 3.700 ₺
Sigortalı 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.500 ₺ 4.200 ₺
Sigortalı 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.500 – 4.000 ₺ 4.700 ₺
Sigortalı 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 4.500 – 5.000 ₺ 5.700 ₺
Sigortalı 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 5.500 – 6.000 ₺ 7.000 ₺
Sigortalı Ofis Taşıma Fiyatı 4.000 ₺ TEKLİF AL
Sigortalı Evden Eve Nakliyat Ücretleri Listesi

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Hakkında Sorulanlar

Nakliye sigortası nedir?

Nakliyat sigortası, anlaşmalı sigorta poliçesi tarafınca nakliye sürecinde eşyaların koruma dibine alınma işlemidir. Olağan dışı zararlı durumlarda kaybınızı karşılamayı hedefler.

Eşya nakliyat sigortası hangi durumlarda yapılır?

Esasen nakliye hizmetlerinde eşya taşıma, ev taşıma, nakliyat sigortası esasen olması ihtiyaç duyulan bir durumdur. Bizce bütün nakliyat işlemlerinde yapılması gerekir.

Sigortalı Ev Taşıma hizmeti kapsamı nedir?

Sadece ev nakliyat değil, sigortalı nakliyat hizmetimiz bütün nakliye hizmetlerini (Ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama gibi) kapsar.

Sigortalı evden eve nakliyat tutarı ne kadar?

Demircan Kurumsal Nakliyat firmamız sigortalı nakliye hizmetini her şey dahil nakliyat kapsamında bedava olarak düzenler.

Kasko sigortalı nakliyat hizmeti için kontrat yapılıyor mu?

Evet taşınmaya başlamadan ilkin hasar görmüş eşya belirlenmesi yapılır. Ardından sigortalı nakliye sözleşmesi düzenlenir. Taşınma sürecinde ihtimaller içinde zararlarınız karşılanır.

Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Hemen Ara