Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimiz Asansörlü Nakliyat aracımız ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili asansörlü taşıma nakliye hizmetinden yararlanın. İstanbul asansörlü nakliyat aracı kiralamak isteyenlerin ve evini asansörlü nakliye aracı ile taşımak isteyenlerin hizmetinizdeyiz. 7/24 dilediğiniz vakit aralığında ucuz asansörlü nakliyat fiyatları ile aracımız eşyalarınızı güvenle taşır. İstanbul’da parça eşya taşıma ihtiyacınız olan şeyi en güvenilir ve süratli yöntemlerle en ucuz ücretlerle ekonomik olarak sunuyoruz.

Profesyonel Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firması

İstanbul ve Ankara  başta olmak suretiyle asansörlü araçlarını Türkiye genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız 15 . kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama müddetleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak suretiyle kiraya verilmektedir. Haneden haneye nakliyat araçlarımız içerisinde 2 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımız da mevcuttur. Asansörlü evden eve nakliye araçlarımız ihtiyaç duyduğunuz yüksekliğe çıkmakta ve oldukça hızlıca ev eşyalarınızı taşımaktayız.

İstanbul Asansörlü evden eve nakliye firması ile güvenle taşının

İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul asansörlü evden eve nakliyat firması olarak yüksek kattan oluşan binalara ve taşınması zor alanlara taşınmanız için destek hizmetler sunuyoruz. bu kapsamda asansörlü nakliye aracını sizlerin hizmetine sunduk. İstanbul’da asansörlü evden eve nakliyat aracı kiralamadan kendi içerisinde bu hizmeti sunuyoruz. Demircan Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ indirimli ücretlerle asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sunar.

✅ Asansörlü Nakliyat: 25.Kata Kadar Hizmet
✅ Asansörlü Taşıma: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Yeni Eve Asansörle Taşınmak Nasıl Olur?

Yeni eve asansörle taşınmak iyi mi olur? Çok da hoş olur. Yeni evinize Asansör ile taşının daha basit daha süratli ve daha güvenilir bir halde taşınmış olursunuz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat aracımız ile yüksek kattan oluşan sitelerin 5-10-15-20. katlarına kadar kolaylıkla nakliyat yapıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat sektörü önder nakliye firması olarak nakliyat işlemine büyük itina gösteriyoruz. Sahip olduğumuz geniş araç  parkımı ile en ustalaşmış nakliyat planını hedefleyerek nakliyat işlemine odaklanıyoruz.  Demircan Evden Eve Nakliye firması Asansörlü nakliyat hizmetini bunun yanı sıra parça eşya taşımacılığı Mobilya, Beyaz Eşya, TV gibi değişik eşyaların taşınması alanlarında da hizmet vermekteyiz. Bütün nakliyat nakliye hizmetlerimiz de müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. İstanbul evden eve nakliye sektöründe hizmet veren firmamız ile taşınmak için fiyat teklifi alın. Ekonomik indirimli ücretlerle aynı gün güvenle taşının.

İstanbul Asansörlü Taşıma Firması

İstanbul Asansörlü taşıma firması olarak uzun uzun yıllardan beri İstanbul’da nakliye alanında etkinlik göstermekteyiz. Asansörlü Evden Eve Nakliyat şirketimiz senelerin vermiş olduğu malumat birikimi, deneyim, güler yüzlü hizmet kalitesi ve hizmet anlayışı ile 1980 senesinden beri İstanbul merkezli nakliye firması olarak yanınızdayız. Siz kıymetli yurttaşlarımız en ustalaşmış ve garantili Asansörlü nakliye hizmetini İdeal fiyatlarla almak için fiyat teklifi alınız. İstanbul’da asansörlü nakliyat işleriniz için gözü kapalı nakliyecilik hizmetlerini sunan nakliye şirketimiz ile kontrat imzalamaya bekliyoruz.

İstanbul Asansörlü Ev Taşıma Aracı

İstanbul asansörlü ev nakliyat aracı ile yüksek kattan oluşan binalara taşınmak bu kadar basit olmamıştı. Hem güvenle taşınmak için hem de daha hızlıca daha basit bir halde taşınmak için asansörlü ev nakliyat araçları ile hizmetinizdeyiz. Amacımız konforlu ve güvenle taşınmanızı sağlamaktır.

Asansörlü nakliyat İstanbul asansörlü nakliye aracı kiralama

Sigortalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat Firmasıyla Güvenle Taşının

İstanbul’da Sigortalı Asansörlü evden eve nakliyat firmamız ile güvenilir bir halde taşının. Garantili nakliye hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin ve parça eşya güvenliği açısından sunduğumuz yararlı model hizmetimiz ile eşyalarınızı sigortalatıyor uz. Sigortalanan eşyalarınız güvenle taşınır. İstenmeyen bir halde olabilecek kazalara karşın, bütün ihtimaller içerisinde iş güvenliği tedbirlerini almaktayız. Bunun yanı sıra tarafımız haricinde oluşabilecek durumlara karşında kasko kapsamında eşyalarınız 200. 000 TL sigorta güvencesiyle ile sigortalanır. Bu karşılık sigorta firması tarafınca ödenir. Olası bütün zararlarınız Demircan Holding firmamızca karşılanır. Sigortalı Taşıma hizmetini bedava olarak sunuyoruz.

Asansörlü evden eve nakliyat İstanbul Asansörlü Nakliyat nakliyecilik Şirketi

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul asansörlü nakliyat fiyatları bakımından ucuz ve ekonomik fiyatlarla asansörlü nakliye çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ucuz Asansörlü nakliyat ücretleri sunmamızın arkasında sağlam kurumsal nakliye firması olmamız yatmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat firmamız kendi içeriğinde barındırdığı araçlar ve elemanları vasıtası ile ek harcamaya gerek duymaz. Aynı zamanda bunu müşterilerine de yansıtarak ek ücretler istek etmeden eşyalarını taşır.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI 1.200 – 1.500 ₺ 1.800 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI 1.500 – 2.000 ₺ 2.350 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI 2.500 – 2.800 ₺ 3.150 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI 3.000 – 3.200 ₺ 3.500 ₺
5+1 EV TAŞIMA FİYATI 3.000 – 3.500 ₺ 4.000 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI 3.000 ₺ TEKLİF AL

İstanbul’da Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da Asansörlü Taşımacılık kapsamında Anadolu Yakası Nakliyat ve Avrupa Yakası Nakliyat Ofisimiz ile hizmetinizdeyiz. Talep durumunda aynı gün içerisinde bir kaç saatte eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Alanında uzman personel kadromuz ile ustalaşmış nakliye hizmeti sunuyoruz. 40 Metre Asansörlü Vinç Aracımız ile günlerce sürecek eşya taşımaları 1-2 saat içerisinde tamamlanır. Üstelik eşyalarınızın zarar görme olasılığı ortadan kalkar. Aynı zamanda zamandan tutum sağlarsınız. 5-6 personel ile günlerce sürecek nakliyat prosedürünü hızlıca yapıyoruz. Asansörlü Taşıma aracı ve 1-2 personel ile bir kaç saat içerisinde tamamlıyoruz. Bu da maddi olarak üstünlük sağlar. Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmamız İstanbul’da 7/24 hizmetinizdedir. Bir çay içmeye bekleriz.


Sıkça Sorulan Sorular

Asansörlü evden eve nakliyat aracı kaç kata kadar çıkabilir?

Farklı boyutlarda asansörlü nakliye araçları mevcuttur. 15 kata kadar çıkabilen orta boyutlu asansörlü nakliye aracı vardır. Bunun yanı sıra 25 kata kadar çıkabilen asansörlü nakliye aracımız da mevcuttur. İhtiyacınız doğrultusunda İdeal asansörlü nakliyat aracını sizler için tahsis ediyoruz.

Asansörlü nakliye aracı ile bir ev ne kadar müddette taşınır?

Ortalama bigün ve saatlerce sürecek bir ev nakliyat işini 6-7 personel ile taşınabiliyor. Asansörlü nakliye aracı yardımı ile daha makul şekilde 3-4 şahıs ile ve 1-2 saat içerisinde eşyaları eve taşımak olası oluyor. Bu vaziyet zaman + emek + harcama = maliyet açısından daha makul olmaktadır. Bizler de müşterilerimizin daha makul fiyatlarla taşınmalarını sağlıyoruz.

Asansörlü nakliye aracı kiralama tutarı ne kadar?

Şirketimiz asansörlü evden eve nakliyat aracını müşterilerine yalnızca maliyetine olacak şekilde sunar. Asansörlü nakliyat fiyatları sayfamızdan asansör kurulum ücretlerine bakabilir. Asansör yardımı ile ev nakliyat ücretleri tablosundan da tahmini fiyatlara bakabilirler.

Asansörlü evden eve nakliye tutarları ne kadar?

Asansörlü evden eve nakliye tutarları taşınacak ev oda sayısına göre farklılık gösteriyor. Bu da eşyaların hacminden dolayıdır. Eşya yükü personel sayısını ve vasıta boyutunu belirlediğinden maliyetlere tesir etmektedir. Nakliyat fiyat hesaplama yapılarak İdeal şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.

Hemen Ara