Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ofis Büro Taşımacılık

Ofis Büro Taşımacılık İstanbul İşyeri ve Ofis Taşıma firması Avrupa yakası, Anadolu yakası pak sigortalı garantili Ofis büro nakliyat firması olarak etkinlik gösterir. İstanbul’un en iyi ofis büro nakliyat firması olarak her biri alanında kanaatkar nakliye personelleri ile güvenilir büro taşımacılığı gerçekleştiriyoruz.

Ofis Büro Taşımacılık İstanbul Büro Taşıma Şirketi

Ofis Büro Taşımacılık Hizmetleri

Ofis ve Büro taşımacılığı etkinlik alanımızdan biridir. İstanbul’da Ofis ve işyeri taşımacılığı alanında ustalaşmış ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ofis taşıma hizmetlerinde en mühim unsurlardan bazıları ;

  • Ofisin çabucak taşınması
  • Ofiste bulunan evrak ve dosyaların kaybolmaması
  • Ofiste bulunan masalarının ve aksesuarların zarar görmemesi
  • Ofis taşımalarında kullanılan malzemelerin kalitesi

İstanbul Ofis Büro Taşımacılık ŞirketiPiyano Taşımacılığı

Ofis ya da büro taşımasında firmamızı arayıp antak kalma olunması halinde elemanlarımız taşınacak olan eşyaların büyüklüğü bakımından nakliye aracı ayarlanacaktır. Bazı bürolarda eşyaların fazla olmamasından kaynaklı ufak araçlar ayarlanmaktadır. Böylelikle müsait ofis taşıma fırsatından yararlanmış olacaksınız. Ofis eşyalarınız elemanlarımız tarafınca belirlendikten sonrasında taşınma günü lüzumlu olan ambalajlama malzemeleri ile gelinecek.

Büro da bulunan eşyalar oda oda taşınacaktır. Odanızda bulunan eşyalar büyük bir özenle kutulara konulacak. Her bir kutuya numara verilecektir. Özellikle şirketlerde bulunan arşiv kısmı büyük bir özenle taşınacak. Şirket taşınmalarında evrakların karışmaması bizler için en mühim faktördür. Büro taşınmalarında eşyalarınızı belli bir müddet bir yerde muhafaza etmek dilerseniz İstanbul depolama hizmeti verdiğimiz için mini depo ya da eşya büyüklüğü bakımından depo ayarlanacaktır.

Böylelikle boş yere kira vermeyerek daha ucuz fiyata depolama hizmeti alabilirsiniz. Depolarımız 7 gün 24 saat kamera sistemiyle emniyet sağlanmaktadır.

Sigortalı İşyeri ve Ofis Büro Taşımacılık

Demircan kurumsal nakliyat hizmetinde çalışan elemanlarımız yılların verdiği büyük deneyim ile eşyaların hızlı, güvenilir ve problemsiz olarak taşınmanıza destek olacaklardır. Ofis büro ya da firma taşınmalarında elektronik eşyalarınız ve bilgisayar gibi titiz cihazlarınız zarar görmemesi için itinalı olarak paketlenecek ve kutulara yerleştirilecektir.

Ofisiniz taşınırken ekspertiz ekibimiz tarafınca sigortalanacaktır. Sigorta yapıldığı için doğabilecek herhangi bir zarar sigorta firması tarafınca karşılanacaktır. Demircan ofis taşımacılık hizmetinden istifade etmek için bizimle iletişime geçiniz. Elemanlarımız sizlere ofis taşımacılığı ile ilgili lüzumlu detayları vereceklerdir. Tüm Büro Taşıma işlemlerini ve yapılması gerekenleri sizlere ayrı ayrı anlatılacaktır.

İstanbul Ofis Büro Taşıma Firması

İstanbul ofis büro nakliyat nakliye firması olarak işyeri ofis bürolarınızda bulunan eşyaların taşınması ya da topyekün ofis büronun taşınması durumlarında çözüm sunuyoruz. Sunduğumuz çözüm odaklı nakliye hizmetleri vasıtası ile hızlıca güvenilir şekilde ve müsait fiyatlarla taşınmış oluyorsunuz.

İstanbul Büro Nakliyat Ekibi

İstanbul büro nakliyat kadrosu ustalaşmış takım ve ekipmanlarla işyerinizi yeni iş büronuza taşır. Temiz büro nakliyat kadrosu ile pandemi sürecinde korona virüs tedbirleri alınarak güvenle taşının. Konforlu ve güvenilir taşımacılığın adresi Demircan Nakliyat firması büro demirbaşlarının profesyonelce paketlenip ambalajlanmasını ve zarar görmeden taşınmasını temin eder. Söküm kurulum her şey dahil büro nakliyat işlemlerini gerçekleştiren büro nakliye firması olarak yüzlerce etkin kurumsal referansa sahibiz. İstanbul’un en iyi büro nakliyat firması ile etkin nakliye deneyimine hazır olun. İstanbul’un en eski ve en köklü büro nakliyat şirketlerinin başlangıcında gelmekteyiz. Sözde değil yazılı sözleşmeli resmi faturalı nakliye işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bizim için hasılat müşteri memnuniyetidir.

Büro Taşımacılığı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Büro taşımacılığı işlemleri sigortalı mıdır?

İşyeri ofis ve büro taşımacılığı işlemleri kurumsal yapıların özenle gerçekleştirmesi ihtiyaç duyulan nakliye çeşididir. Bunun için herhangi firma tarzı yapılması telafisi zor sonuçlara yol açabilir. Demircan ofis nakliyat şirketimiz tüm işlemlerinde sigorta sözleşmeli nakliyecilik işlemlerini uygular.

Büro nakliyat tutarları ne kadar?

Büro ofis nakliyat fiyatları taşınacak büro kapsamında bağlı olarak değişmektedir. Kaç metre kare ve kaç bölümden oluştuğu, taşınacak ofis çalışan kapasitesine bağlı demirbaşların kütlesi ve iş yüküne bağlı olarak büro nakliyat fiyat teklifi sunuyoruz. Bunun için yerinde bulgu ve ön araştırma gerçekleştirip müsait olan tutarları öneri mektubu şeklinde iletiyoruz.

En yakın büro nakliye firması

İstanbul’da en yakın büro nakliye firması olarak işyeri ofis ve büro nakliyat işlemlerini başarıyla lakaydıyla yerine getiriyoruz. Çok kattan oluşan işyeri büro nakliyat işlemlerini de yapan nakliye firması olarak İstanbul Ankara ve İzmir başta olmak suretiyle şehirler arası büro taşıma servisimiz de mevcuttur.

Hemen Ara