Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Pendik Eşya Depolama

Pendik Eşya Depolama firması olarak İstanbul Pendik ilçesinde hizmet sunuyoruz. Hem Anadolu yakasına hem de Avrupa yakasına yakın olmamız bizi daha da tercih edilir kılıyor. Firmamızdan hizmet almak için ikamet adresiniz burada olmak zorunda değil, diğer şehirde yaşıyor olsanız bile bizlerden hizmet alabilirsiniz. Kurumsal bir şirket olmanın vermiş olduğu gururla müşteri memnuniyetini her vakit en üst ölçüde tutuyoruz ve böylelikle daha oldukça insana destek oluyoruz. Pek oldukça şahıs ben eşyamı hiç kimseye emanet etmem diye düşünse de kurumumuzun emniyet önlemlerini ve titizliğimizi görür görmez fikrinizi değişeceğinden eminiz.

Eşyaları sakladığımız Depolarımızın her birinde emniyet kamerası mevcuttur. Ofisimizden haftanın 7 günü 24 saati kameralarımız izliyoruz ve aksi bir vaziyet olursa size de gösteriyoruz. Bugüne kadar depolama yaptığımız hiç bir eşyada sorun yaşamadık ve sizlerin de yaşamayacağınıza eminiz. Bize eşyanızı iyi mi getirdiyseniz aynı şekilde geri alıyorsunuz. Ne hırsızlık ne de yitik gibi durumlarla karşılaşmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Pendik eşya depolama fiyatları Fiyatlar
1+1 Oda 1500₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
4+1 Oda 4000₺

Teşvikiye evden eve nakliyat

Paketleme ve Son Derece Titizlik

Pendik Eşya Depolama firması olarak lüzumlu tedbirlerin hepsini alıyoruz. Eşyayı sizden teslim almadan ilkin eşyanın durumuna göre hususi ambalajlar ile paketlemesini yapıyor ve paketli bir halde depomuza yerleştiriyoruz. Böylece eşyanız hem hasar almıyor hem de kirlenmiyor. Paket üstüne de müşterilerin ismini yazarak ortaya çıkabilecek karmaşıklığı önlüyoruz.

Düzen bizim açımızdan her şeyden mühim zira bu sektörde derli toplu ve dikkatli olmazsak bütün müşterilerin eşyası birbirine karışır. Bizler de depolarımızda hususi bölmeler yaparak her müşterimizin eşyasını değişik bölmelere koyuyoruz. Eşyanızı mutlaka hor görmüyoruz ve siz iyi mi bu zamana kadar koruduysanız biz de gözümüz gibi bakıyoruz.

Emanete İhanet Olmaz

Pendik Eşya Depolama firması olarak eşyanızı iyi mi emanet aldıysak çiziği dahi olmadan size teslim etmenin hedefini sürüyoruz. Bu nedenle depolarımızda devamlı havalandırma hazırlamaya ve temizliğe dikkat ediyoruz. Depolarımız belli aralıklarla ilaçlanıyor ve böylelikle böceklenme gibi durumlar meydana gelmiyor. Bununla beraber eşyalar küflenmesin diye sıklıkla deponun temizliği yapılıyor.

Sizler de eşya depolama hizmeti arıyorsanız güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz.

Üsküdar Eşya Depolama

Kartal Eşya Depolama

Hemen Ara