Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Panelvan Nakliye Hizmeti

Panelvan Nakliye Hizmeti ile Hafif Yükler Sorun Olmayacak

Parça Yük Taşımacılığında Hızlı Çözüm

Panelvan Nakliye Hizmeti  Hizmet sektöründe 2008 yılından beri faaliyet gösteren ve ‘’Müşteri Memnuniyeti’’ konusunda uzmanlaşmış bir şirketin girişimiyiz.
Özellikle pandemi döneminde artan kurumsal ve bireysel lojistik ihtiyaçlarınıza akılcı ve makul çözümler sunmayı hedefleyen, iletişim becerileri yüksek genç ve dinamik bir ekibiz.
Tamamı şirketimize ait araçlarımızla “Küçük Yükler İçin Büyük Çözümler Sunuyoruz.”
Kurumsal yük taşıma, Parça ev eşyası taşıma, Öğrenci evi taşıma, Tekstil ürünleri taşıma, Antika eşya taşıma, Hafif makine taşıma hizmetlerimizle size yardımcı olabiliriz.

7/24 HAFİF YÜK NAKLİYE HİZMETİ

Panelvan Nakliye Hizmeti  Zaman sınırı olmadan istediğiniz dakika hizmet alabilirsiniz.

HIZLI, GÜÇLÜ, GÜVENİLİR

Tecrübelerimiz ve Profesyonelliğimizden yararlanın.

Uygun Fiyat

Hizmet verirken her zaman müşterilerimizin bütçelerine önem veriyoruz.

Araç Ölçüleri

 

Renault Kangoo 

Yükleme Alanı Hacmi: 4 m3

Taşıma kapasitesi: 800 Kg

 

Yükleme alanı ölçüleri 

Uzunluk: 210 cm

Genişlik: 150 cm

Yükseklik: 125 cm

 

  1. Sadece 1 Parça Yüküm Var, Taşır mısınız?

Hizmetlerimiz

Kurumsal Nakliye

Kurumsal tedarik ve dağıtım zincirinize destek olarak, hafif makine, Soğuk zincir gerektirmeyen ilaç, Ofis makinaları gibi yüklerinizi ülke içerisinde istediğiniz noktaya teslim ediyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat

Parça Eşya Taşıma

Uzun yıllardır aralıksız şekilde sürdürmüş olduğumuz hizmetlerimizden sizlerin de büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz. Bunun nedeni gayet makul fiyatlar eşliğinde son derece kaliteli bir hizmetler sunmamızdır. Çalışmalarımızdan yararlanmak için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve profesyonel destek istemek olacaktır.  Adresten alım için bize ulaşınız.

Sigortalı Taşıma Nakliye

Araç Kurye

1 koliden, 200 kg’a kadar olan özel yükleriniz için, Renault Kangoo araçlar kullanarak, İstanbul içerisinde aynı gün yüklerinizi teslim ediyoruz. Çok adresli gönderileriniz için bize ulaşınız.

Çeyiz Nakliye

Çeyiz bölgesinden, eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde yeni adresinize ulaşmasını sağlamaktadır. Aracımızın eşya taşıma kapasitesinde sahip olduğu çeşitli ölçülerde ve ağırlıkta olan eşyaların nakliyatı için kamyonetimiz hizmetinizdedir .

Nakliyat işinde yıllardır bu sektörde en iyi hizmeti vermek ve gelişen teknolojiyle kendisini sürekli yeni tutan, müşteri odaklı çalışıp her daim kaliteli ve güvenilir olmayı başardık. Çeyiz nakliye işlemlerimizde sizlere ekonomik ve garantili taşımacılık fırsatları sunuyoruz.

6 thoughts on “Panelvan Nakliye Hizmeti

Comments are closed.

Hemen Ara