Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis nakliyat firmaları sigorta sözleşmeli asansörlü ofis taşıma kurumsal büro işyeri firma nakliyat nakliye firması hizmetinizdedir. Merkez İstanbul ofis nakliyat şirketi olarak Home ofis taşıma, Büro taşıma, İşyeri taşıma, Şirket nakliyat gibi kurumsal işletmeleri güvenle taşıyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı, nakliyat işlemleri içinde mutlaka uzman personel gerekliliği olan ve bununla beraber kurumsal özellikleri ile oturmuş şirketler nezdinde tercih edilmesi ihtiyaç duyulan bir hizmet şeklidir. Biz bu özeni ve öteki firmalardan ayrıcalıklı özelliklerimizle ve en önemlisi işimizde olan uzmanlığımızla tam bir nakliye şirketiyiz. Nakliyede sağlam kurumsal özellikler ve koşulsuz müşteri mutluluğu kanaati hakim olmalıdır. Ofis taşımacılığında nakliyat uzmanımız alakalı adrese gelerek ofisinizde bulunan bütün eşyaları çözümleme etmekle işe başlar. İnceleme sonrası bir plan ortaya çıkarılıp bunu sizinle paylaşır. Gerekli anlaşmalar sonra bizim açımızdan ilk kademe mevcut malzemelerin ayrıştırılarak nakledilmesi için meydana getirilen paylaştırma, ayrıştırma işlemidir.

Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis nakliyat nakliye firması Demircan
Holding
Ofis Taşımacılığı

Kurumsal İstanbul Ofis Taşımacılığı Şirketi

Ofis nakliyat söz mevzusu olunca tahmin edebileceğiniz suretiyle öteki nakliye tiplerinden oldukça daha değişik bir yere koymak gereklidir. Aşırı dikkat ve potansiyel olarak bu detayda beceri sağlamak olmak gereklidir. Kurumumuzda ofis nakliyat işlemleri tamamiyle güvence kapsamındadır. Misyonumuz güvenilirlik ve önder olma vasıfları üstüne kurulmuştur. Bünyemizde organizelerimiz sağlam olup her şeyden ilkin müşteri memnuniyeti kapsamındadır. Talebiniz doğrultusunda nakliyat uzmanımız alakalı adrese gelerek ofisin nakliyat koşullarını tek tek çözümleme eder ve sonra programlama yapılıp öteki aşamalara geçilir.

✅ Sigortalı Sözleşmeli: Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma
✅ Şirket Vergi Levhası: Onaylı Kurumsal

Profesyonel Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis taşımacılığı işlemlerin oldukça daha süratli ve problemsiz tamamlanabilmesi için ofis eşyaları bölümlere ayrılır. Büro eşyaları şarjlı makinelerle sökülür paketlemelerde de hususi malzemelere sarılarak yapılır. Ofis için dosyalar en mühim detaylar olduğu için dosya ve mevcud bütün aksesuarlar ayrı kolilerde paketlenir. Ayrıca mutlaka koli içi belirtilen notlar yazılır. Ofis nakliyat hizmet çeşitlerinden kimilerini aşağıda sıraladık.

  • Kamu Kurumu Taşıma
  • Özel Kurum Taşıma
  • Dershane Taşımacılığı

Güvenli İstanbul Ofis Taşıma Firması

Ofis taşıma da paketleme en mühim detaydır. Ofisin durumu, yeri tam anlamıyla incelenir. Ardından sigortalama prosedürü yapılır böylece güvence dibine alınır. Eşyalar derli toplu bir halde sökülür yeni yerde de personel tarafınca montajlanır.  Taşıyıcı araca oldukça hassas bir halde yüklemeler yapılır. Yeni yerde yerleştirmeler ve seviye konumlandırılır ve kullanıma makul hale getirilir. Eğer müşteri istek ederse fazla eşyalar depolama için teslim alınır. Firmamızda öncelik ustalaşmış hizmet vermektir. Kurumsal hizmetimiz içeriğinde evden eve nakliyat, eşyaların depolanması, asansörlü nakliyat hizmeti ve ofis taşımacılığı gibi ayrıntılı işler tecrübeli personellerimizle gerçekleşmektedir.

Profesyonel Ofis Taşıma Firmaları

Profesyonel ofis nakliyat firmaları tercihinde bulunan yurttaşlarımız işin ehli nakliye şirketimizi tercih eder. En iyi ofis nakliyat firmaları içinde parmakla yayınlanan nakliye kuruluşuyuz. Taşınma öncesi ve taşınma sonrası hasar görmüş eşya raporu tutuyoruz. Taşınma işlemleri sigorta sözleşmeli şekilde gerçekleştiğinden ihtimaller içinde zararlarınız karşılanmaktadır. Sigortalı ofis nakliyat firmaları arayanlar için 7/24 bedava danışmanlık hizmeti veriyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ücret teklifi alabilirsiniz.

İstanbul Ofis Taşıma Şirketi Güvenle Taşır

İstanbul ofis nakliyat firması emniyet taşır. Demircan Nakliyat şirketimiz güvenilir nakliyecilik hizmeti üstünde durur. Sorunsuz taşınma işlemleri önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetini esas alan nakliye kuruluşuyuz. Profesyonellerin tercihi Demircan Nakliyat hususi kurum ve kuruluşların yanı sıra amme kurum ve kuruluşların referanslı ofis nakliyat firmalarının başlangıcında gelir.

Ofis Taşıma İstanbul ofis taşımacılığı firma nakliyat firması

Kozсuoğlu İşyeri Taşımacılığı şirketi olаrаk nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk günden bu yana, müşteri mеmnuniyеti   anlaуışını prensip edindik. Daha уolа çıktığımız ilk gün sektörün lider nakliye firması olmа hedefini benimsedik.

Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı

Fіrmamız İstanbul’dan bütün Türkiye’ye şehirlerarası evden еvе  taşımacılık, оfis&bürо nakliyatı, vіlla tаşımаcılığı, askılı nakliyat vе fuar taşımacılığı, piyаno ve çelik kаsа taşımacılığı gibi akla gelen bütün hіzmetlerі vermektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Firmamızı  Seçme  Nedeniniz:

  • Güvenilir Firma Olmamız
  • Kaliteli İş Anlayışımız
  • Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
  • Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Uygun İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları

Ofis nakliyat fiyatları sunduğumuz hizmet çeşitlerine göre değişkenlik gösterir. Home ofis taşıma hizmeti başta olmak suretiyle Rezidanse taşıma, Atölye Taşıma, Fabrika Taşıma, Şirket Taşıma gibi değişik kulvarlarda eşya hacimleri değişik olan kurumsal yapıları taşıyoruz. Tüm işlemlerimiz tek tek farklılık gösterir ve değişik fiyatlara sahiptirler. Sizin için en en makul taşınma planını ve ofis nakliye maliyetleri için bizlerden fiyat teklifi alınız.

Ofis Taşıma Fiyatları Ofis Taşımacılığı Ücretleri Asansörlü Ofis Nakliye Fiyatları
Ofis Parça Eşya Taşıma Fiyatı 1.000 – 1.500 ₺ 2.000 ₺
İstanbul Ofis Taşıma Fiyatı 4.000 – 6.000 ₺ 7.000 ₺
1+1 Ofis Taşıma Ücretleri 3.000 – 4.000 ₺ 5.000 ₺
2+1 Ofis Taşıma Ücretleri 4.000 – 5.000 ₺ 6.000 ₺
3+1 Ofis Taşıma Ücretleri 5.000 – 6.000 ₺ 7.000 ₺
4+1 Ofis Taşıma Ücretleri 6.000 – 7.000 ₺ 8.000 ₺
İstanbul Ofis Taşıma Fiyatları Listesi

İstanbul Ofis Taşımacılığı Hizmeti Merak Edilen Konular

Ofis Taşıma Fiyatı Ne Kadardır?

Ofis nakliyat tutarları 900 tl den başlar. Ofisin tek odamı oldukça kattan oluşan mı olduğu için kaynaklı eşya farkı çıkabilir. Bundan kaynaklı net fiyat için ofisi ya da eşyaları yerinde ya da çevrimiçi görmek gerekir.

Ofis Taşıma İşlerinde Sigorta Sözleşmesi Yapılıyor Mu?

Evet, ofisinizi resmi sözleşmeli olarak taşıyoruz. Bütün nakliye işlemlerimiz sigorta garantili şekilde gerçekleştirilir.

Sigortalı Ofis Taşıma Neleri Kapsar?

Ofis Taşıma Sigortası eşyaların yerinden alınması, korunaklı bir halde taşınması, kara yolunda seyir durumunda taşınması ve kurulması süreçlerini kapsar. Olası bütün zararlarınız sigorta poliçesi vasıtasıyla telefi edilir.

Ofis Taşıma bedava ekspertiz hizmeti var mı?

Evet var, Ofis nakliyat bedava ekspertiz hizmeti yerinde ve uzaktan Whatsapp vasıtasıyla çevrimiçi gerçekleştirilebilir.

Ofis taşımacılığında eşya paketleme hizmeti var mıdır?

Evet Ofis nakliyat eşya paketleme hizmeti ile nakliyat öncesi bütün eşyalarınızı özenle ambalajlıyor uz. Paketleyip taşımaya hazır hale getiriyoruz.

Şehirler arası ofis taşımacılığı hizmeti var mı?

Evet şehirlerarası ofis nakliyat firması olarak Türkiye geneli 81 ilde hizmetinizdeyiz. Eşyalarınızı güvenle yeni ofisinize taşıyoruz.


Hemen Ara