Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Piyano Taşımacılığı

Piyano Taşımacılığı İstanbul Piyano taşıma, piyano nakliye ücretleri, piyano nakliyecilik askılı takım ekipman Profesyonel kuyruklu piyano nakliyat firmaları arasında şehiriçi piyano nakliye hizmeti sunmaktayız. İstanbul’da Piyano taşıma hizmetimiz kasko sigortalı garantili olarak yapılmaktadır.

Piyano Taşımacılığı İstanbul piyano nakliyat taşıma firması

Piyano Taşımacılığı Hizmeti

Kozсuoğlu  Piyano Taşıma şirketi olаrаk  nakliyat sektörüne girdiğmiz ilk  günden  bu  yana,   müşteri  mеmnuniyеti   anlaуışını prensip edindik  ve  daha  уolа  çıktığımız  ilk  gün  sektörün  önder firması olmа  hedefini  benimsedik.

Fіrmamız  İstanbul’dan bütün Türkiye’ye şehirlerarası  evden  еvе  taşımacılık,  оfis ve bürо  taşıma,  vіlla  tаşımаcılığı,  askılı nakliyat vе  fuar  taşımacılığı,  piyаno ve çelik  kаsа  taşımacılığı gibi akla gelen bütün  hіzmetlerі  vermektedir.

ambar

Demircan Nakliyat Firmasını  Seçme  Nedeniniz:

  1. Güvenilir Firma Olmamız
  2. Sigortalı Nakliye Hizmetimiz
  3. Yazılı sözleşmeli nakliye hizmetimiz
  4. Her şey dahil tek fiyat garantisi ile çalışmamız
  5. Kaliteli İş Anlayışımız
  6. Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
  7. Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız bundan dolayı firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul Piyano Taşıma Firması

Piyano Taşımacılığı ekibimiz Özel Piyano nakliyat kasası ve ambalajlama malzemeleriyle Özel Piyano nakliyat fonksiyonlarını profesyonelce yapar. Alanında uzman tecrübeli personel ekibimiz ile kuyruklu uzun kısa birçok Piyano nakliye işlemlerini yapmaktayız. Piyano nakliyat hususi vinç aparatımız ile Asansörlü vinç aracımız ile Piyanonuzu özenle taşıyoruz. Bütün nakliyat hizmetlerimiz Sigorta garantili olarak yapılır.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Anadolu Yakası  Piyano Taşıma Şirketi

İstanbul Anadolu Yakası Piyano Taşıma aracımız ile bütün ilçe ve semtlerde güvenilir ustalaşmış piyano nakliye çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yıllardır İstanbul’da işin ehli kanaatkar personel kadromuz ve her biri kendi çalışanımız olan ekibimiz ile nakliyat hizmetleri sunuyoruz. Garantili nakliye çalışmalarıyla tanınmış Demircan Nakliyat firmamız ile taşınmak bir ayrıcalıktır.

Avrupa Yakası Piyano Taşıma Şirketi

İstanbul Avrupa yakası piyano taşıma firması olarak her çeşit ve ebattaki piyanoları hususi olarak taşıyoruz. Piyano nakliye aracımız yalnızca piyano içindir. Dar sokaklara girebilir, piyanoyu hızlıca gideceği yere bırakacak şekilde güvenliği için iç bölümü hususi süngerlerle tasarım edilmiştir.

Piyano Taşımacılığı Ücretleri

İstanbul’da Piyano nakliyat ücretleri açısından olabildiğince avantajlı ucuz fiyatlarla piyano nakliyat hizmeti sunuyoruz. Biz bu işi ek iş olarak değil tek iş olarak yapıyoruz. Güvenli garantili nakliyat hizmetimizi yazılı sözleşmeli olarak sunuyoruz. Anadolu Yakası Piyano Taşıma ve Avrupa Yakası Piyano Taşımacılığı nakliye hizmeti için yapmanız ihtiyaç duyulan bizi aramak. Ücretsiz ekpertiz hizmetimiz ile aynı gün piyanonuzu yerinde görüp, lüzumlu emniyet tedbirlerini aldıktan sonrasında taşıyoruz.


Piyano Taşıma Hakkında Merak Edilenler

Piyano Taşıma İşlemleri Ne Kadar Sürer?

Piyanoyu aynı gün içinde hususi aracımız ve personellerimiz ile güvenilir bir halde taşıyoruz. Nakliye işlemleri yol süresi haricinde birkaç saat içinde tamamlanır.

Piyano Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadar?

Piyano nakliyat ücretleri taşınacak piyano çeşidine, ebatlarına ve gidilecek mesafeye göre değişir.

Piyano Kaç Kişi İle Taşınır?

Piyano nakliye işlemleri minimum 2 şahıs ile yapılmalıdır. Mümkün ise ortamda destek olacak, yön gösterecek bir kişinin bulunmasında da yarar var.

Hemen Ara