Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Maltepe Ucuz Nakliyat

MALTEPE UCUZ NAKLİYAT

Demircan nakliyecilik şirketi tarafınca verilmekte olan Maltepe ucuz nakliyat hizmeti, ofislerde, evlerde ya da öteki alanlarda bulunan bütün eşyalar için geçerlidir. İstanbul’un değişik ilçelerine anlık bir halde vasıta desteği sağlanmakla birlikte bütün işlemler yaklaşık 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Maltepe evden eve nakliyat firması asansörlü taşımacılık, sigortalı nakliyecilik ve parça eşya taşımacılığı noktasında da hizmet vermektedir. Firmanın en büyük özelliği ise ekonomik fiyatlar ile etkenlik göstermektedir. Zira Maltepe ucuz nakliyat, müşterilerine hususi indirimler ve kampanyalar gerçekleştirmektedir. Taşımacılık fiyatları ise yaklaşık 500 Türk Lirasından başlamaktadır. Ayrıca nakliyat güvenliği yüksek bir düzeyde sağlanmakla birlikte eşyaların zarar görmemesi içerisinde birçok tedbir kusursuz bir halde alınmaktadır.

maltepeucuznakliyat

Paketleme, Montaj Ve Yükleme

Maltepe ucuz nakliyat personelleri öncellikle taşınması planlanan eşyaları incelemektedir. Daha sonrasında bu eşyalara müsait olan araçlar belirlenmektedir. Birinci derslik kaliteyle üretilen ambalajlar ile paketlenen eşyalar dikkatli bir halde araçlara yüklenmektedir. Maltepe evden eve nakliyat firması, yüksek kattan oluşan binalar ya da siteler için asansörlü vasıta modellerini tercih etmektedir. Bu sayede nakliyat işlemleri daha basit ve basit bir halde gerçekleştirilmektedir. Yeni hayat alanına getirilen mobilyalar, dolaplar ya da kabinler marangoz ustaları tarafınca monte edilmektedir. Maltepe ucuz nakliyat ekipleri, bütün nakliyecilik hizmetlerini anahtar teslim olacak bir halde vermektedir.

Maltepe Ucuz Nakliyat Fiyatları

Maltepe ucuz nakliyat fiyatları 549 Türk Lirası gibi cüzi rakamlardan başlamaktadır. Maliyet hesaplamaları gerçekleştirirken aracın km başına düşen yakıt payı göz önünde bulundurulmaktadır. Paketleme ve montaj gibi hizmetler için ise 200 gibi ekonomik rakamlar istek edilmektedir. Maltepe ucuz nakliyat, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ya da büro taşımacılığı gibi hizmetlerini de 350 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile vermektedir. Ayrıca bütün eşyalar müşterilere temin edilen süreler içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır. Maltepe evden eve nakliyat bünyesinde her yüke müsait olan kamyon, kamyonet ve hafifçe ticari gibi araçlar bulunmaktadır. Söz mevzusu bu araçlar eşyaların güvenilir bir halde taşınmasını mümkün kılabilecek bir düzeydedir.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Maltepe evden eve nakliyat fiyatları 1+1, 2+2 ve 3+1 gibi dairelerin oda ya da eşya sayılarına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak şirket piyasa şartlarına göre oldukça daha müsait olan rakamlar ile etkenlik göstermektedir. 3+1 bir dairenin toplam nakliyat maliyeti yalnızca 999 Türk Lirasıdır. Bu fiyatın içerisinde paketleme, montaj gibi hizmetlerde yer almaktadır. Sizde hemen Maltepe ucuz nakliyat firması ile iletişime geçerek adresinize bedava bir halde ekspertiz kadrosu yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.   

Hemen Ara