Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe Eşya Depolama firması olarak uzun yıllardan beri aynı semtte depolama hizmeti veriyoruz. Günümüzde tıpkı nakliye hizmeti gibi eşya depolama hizmeti de bir gereksinim haline geldi. Özellikle Maltepe gibi işlek bir ilçede insanoğlu devamlı taşınıyor ya da atamaları çıkıyor aniden gitmek zorunda kalıyorlar. Bu durumda daireyi boşaltmanız gerektiğinde ya da eşyanızı koyacak bir yer bulamadığınız vakit depolama hizmetimiz aklınıza gelsin. Çünkü bizde ne ararsanız var; kurumsallık, kalite, titizlik, dikkat, özen, güven önlemleri ve daha fazlasını firmamızda bulabilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama firması olarak ilk kurulduğumuz günden beri katiyen parayı öne sürmedik. Daima bize gereksinim duyan insanların yardımına koşmayı ve bize güvenerek kim bilir oldukça sevilmiş olduğu eşyasını emanet ettikleri için onlara her daim destek olmayı hedefledik. Yıllardır bu hedefimizden şaşmadığımız için de her vakit etkin olduk. Bugüne kadar bizlerden şikayetçi olan tek bir müşterimiz bile olmadı ve bu gururu da sizlere yansıtıyoruz.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe eşya depolama fiyatları Fiyatlar
1+1 Oda 1500₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
4+1 Oda 4000₺

Maltepe Eşya Depolama firması olarak katiyen müşterilerimize limit koymuyoruz. Anlık ihtiyacınız olmayan birçok eşyayı bize bırakabilirsiniz. Beyaz eşyadan makinaya, yorgan yastıktan ev eşyası na kadar aklınıza gelen her eşyayı muhafazamız dibine alıyoruz. Eşyanızı depomuza tutmak için belli bir süreniz de yok, kontrat yaparken bize bir tarih verirsiniz ve istediğiniz tarihte eşyanızı gelip alırsınız. Bir aksilik çıkarsa süreyi uzatabilirsiniz.

Teşvikiye evden eve nakliyat

Güvenlik Önlemleri Nasıl Alınıyor?

Firmamızda eşyalarınızın hasar yitik ve çalıntı gibi fena durumlarla karşı karşıya gelmemeleri için bütün depolarımızda güven kamerası yer alıyor. Sürekli kameralarımız izleniyor ve kapılarımız daima kapalı tutuluyor. Bununla beraber bütün eşyalarınızı paketleme yaparak teslim alıyoruz. Paketleme yapmamızdaki gaye ise eşyanın hasar almasını önlemek. Paketli olduğu vakit hem kırılma, düşme, devrilme ya da çizilme gibi durumlar da ortaya çıkmıyor.

Firmamıza eşyanızı bırakacağınız vakit kontrat imzalıyoruz ve sözleşmede eşyanın hasar alması halinde bütün masrafların firmamız tarafınca karşılanacağı da belirtiliyor. Sizler de eşyalarınızı en uygun şekilde güvenliğini sağlamak ve güven dibine almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Üsküdar Eşya Depolama

Kartal Eşya Depolama

Hemen Ara