Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

KAMYONET NAKLİYE ÜCRETLERİ

Küçük Kamyonet Nakliye İstanbul

KAMYONET NAKLİYE ÜCRETLERİ birkaç parça eşya taşımak istediğimizde iki seçeneğimiz mevcuttur. Birincisi taşımayı kendi aracımızla yapmak. İkinci seçenek küçük kamyonet ile nakliye hizmeti almak olur. İlk seçeneğimizde eğer eşya koltuk veya yemek masası gibi hacimli bir eşya ise ve bizim böyle bir aracımız yoksa, bu eşyayı başka bir adrese taşımanın en kolay yolu küçük kamyonet nakliye hizmeti almak olur. Bu kamyonetler şehir içinde dilediğimiz her noktaya ulaşma konusunda gayet başarılılar. Özellikle İstanbul’un dar ve bir tarafı park edilen araçlar tarafından işgal edilen yolları olunca, şehir içi bir kaç eşyanın taşınmasında en ideal seçenek kamyonet nakliye hizmetidir.


Kamyonet Nakliye HizmetiBirkaç parça eşya taşımak için ideal olan bu hizmete nasıl erişirim diye sorularınız varsa merak etmeyin.  bu hizmeti ayağınıza getiriyor. formun da Parça Ev Eşyası seçeneğini seçin ve formu doldurun. Kısa sürede bir çok firmadan fiyat teklifi alacaksınız, müşteri yorumları inceleyerek dilediğiniz firmayı seçin ve iletişime geçin. Seçtiğiniz firma dilediğiniz gün gelip taşımayı yapsın. İşte bu kadar kolay. Ucuz nakliye Kamyonet

Teklif alırken nakliyat hizmetinin yanı sıra dilerseniz, paketleme, demontaj ve montaj hizmetlerini de bu firmalardan alabilirsiniz. Teklif formunda istediğiniz hizmetleri yazın ve bu hizmetler dahil fiyat tekliflerinizi bir arada görün.Bazı eşyaların zarar görmeden yeni adresine taşınırken paketlenmesi önemli özellikle hacim olarak büyük eşyaların kapılardan geçerken ve merdivenlerden indirilirken zarar görmesini istemiyorsanız paketlenmesini öneriyoruz. KAMYONET NAKLİYE ÜCRETLERİ

Kamyonet Kiralama Mı Nakliye Hizmet Almak Mı Daha Ekonomik?

Eğer taşıma işi çok fazla seferden oluşacaksa kamyonetin kiralanması daha ekonomik olabilir. Bunun dışındaki seçeneklerde iş bazlı nakliye hizmeti almak her zaman daha ekonomik ve daha kolaydır. Ucuz nakliye Kamyonet

Kamyonet kiralama için gidip kamyoneti almanız ve depoya benzin doldurma gibi birçok işle uğraşacağınız gibi trafikte oluşacak olası kaza veya trafik cezalarının da maliyetini de siz karşılayacaksınız. Daha önce böyle bir aracı kullanmadıysanız birde bu zorluk karşınıza çıkacaktır.

Bu etkenlerin hepsi sıralanınca kiralamak yerine iş bazlı kamyonet nakliye hizmeti almak çok daha avantajlı hale geliyor. Çok fazla sefer olacaksa yine firma sahibi veya kamyon sahibinden iyi bir indirim alarak kiralamak masraf ve risklerinden kurtulabilirsiniz. İki seçenek için aldığınız fiyatları avantaj ve dezavantajlarını bir bütün olarak değerlendirip karar verebilirsiniz.

Küçük Kamyonet Nakliye Fiyatları

Tercih yaparken en önemli etken işin maliyetidir. Başka bir eve taşıyacağımız bir kanepenin nakliye masrafları yeni bir kanepe satın alma fiyatına yaklaşırsa, kimsenin kolay kolay bu nakliye işini yapmayı üstleneceğini düşünmüyorum. Bu nedenle böyle işlerde ilk önce fiyat hakkında bilgi sahibi olur ardından işi yapıp yapmamaya karar veririz. Ucuz nakliye Kamyonet

Sizin için bir fiyat listesi hazırlamak isterdim ama bu iş o kadar kolay değil. Ama şöyle bir tüyo verebilirim. Küçük kamyonet nakliye fiyatları ortalama 100 – 400 TL’dir. Net bir fiyat veremiyoruz çünkü ne taşınacağını, nereden, nereye ve istenen diğer hizmetleri öngöremiyoruz. Dolayısıyla net bir fiyat vermek zor. Ama hemen fiyat öğrenmek istiyorsanız  ile birkaç dakika birçok firmadan fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu fiyatlar gerçek ve işinize özgü olduğu için size daha iyi bir fikir verecektir. Verilen fiyatlar üzerinden nakliyat firması ile iletişime geçip pazarlık yapabileceğinizi unutmayın. KAMYONET NAKLİYE ÜCRETLERİ

Nakliye İçin Kullanılan Kamyonetler

İdeal bir maliyet için eşyanın hacmine uygun kamyonet ile taşıma yapmak gerekir. Bu nedenle kamyonetlerin sıklıkla kullanılmasının yanında son zamanlarda daha çok panelvan araçlar tercih edilmektedir. Bu nedenle bir çok evden eve nakliyat firması garajında 3+1 ev eşyasını yükleyebilecek büyüklükteki kamyonların yanına küçük nakliye işleri için bir de panelvan araç eklemiştir.

Küçük Kamyonet Nakliye

Bazı firmalarda sadece parça eşya taşıma işine odaklandığı için panelvan araçlardan nispeten daha büyük olan kamyonetleri kullanıyor. Ancak panelvan araçlardan daha küçük olan kamyonet ve ticari araçlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

panelvan

Taşınacak eşyanın ebatlarını nakliyat firmanız ile paylaşırsanız işiniz için en uygun araç ile eşyanızı taşımaya gelecektir.

Kamyonet Nakliye Hizmeti İçin En İyi Öneriler

Demircan nakliyat  ile firmalardan teklif alırken teklif al formuna taşınacak eşyanın bir resmini çekip yüklerseniz firmalar size daha doğru ve daha uygun fiyat teklifleri sunacaktır.

Alacağınız nakliye hizmeti ve fiyat tek bir sefer için geçerlidir. Eğer birden fazla sefer olacaksa bunu teklif al formunda yazacağınız gibi iletişime geçerken de kamyonet sahibine hatırlatmanızda yarar olacaktır.

Eşya eğer yüksek katlı bir binaya çıkarılacak veya indirilecekse bu bilgileri doğru olarak paylaşmaya özen gösterin. Bina asansörü kullanılacaksa bu bilgiyi bina yönetiminden teyit ettikten sonra nakliye firması ile paylaşın.

Eşyanın evden kamyonete taşınacağı mesafe yani kamyon parka alanı ile ev arasında çok fazla mesafe olursa bu durumu da paylaşın. Tabi eğer bu mesafede eşyayı siz taşıyacaksanız buna gerek yok.

Eğer eşya taşınma sürecinde zarar göreceğini düşünüyorsanız nakliye firmasından bu eşyalar için paketleme hizmeti alın veya paketleme işini siz yapın. Özellikle hacimli eşyaların merdiven veya kapılardan geçerken zarar görmesi ihtimali varsa paketleme yapmaktan kaçınmayın.

One thought on “KAMYONET NAKLİYE ÜCRETLERİ

Comments are closed.

Hemen Ara