Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Kadıköy Ucuz Nakliyat

75 / 100

KADIKÖY UCUZ NAKLİYAT

Sektörün en ekonomik hizmetini veren Kadıköy ucuz nakliyat firması, müşterilerine hususi kampanyalar düzenlemektedir. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyecilik hizmetleri için istek edilen tutarlar piyasa averajına göre daha düşüktür. Firmamız ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi hizmetlerinin tamamını uygun rakamlar ile vermektedir. Ayrıca İstanbul’un bütün semtlerine nakliye desteği sağlanmakla birlikte meydana getirilen çalışmalar esnasında müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Kadıköy ucuz nakliyat firmamız bedava bir halde ekspertiz desteği sunarak, taşınacak olan eşyaları incelemektedir. Bu sayede hem doğru vasıta modelleri belirlenmekte hem de müşterilere net bir fiyat teklifi verilmektedir. Kadıköy nakliyat tarafından meydana getirilen sevkiyatlarda en ufak bir problemin yaşanması mevzubahis değildir.

kadikoyucuznakliyat

Paketleme Ve Montaj

Nakliyat firmamızın uzman personelleri, bütün mobilya ve mutfak vasıta gereçlerini özenle ambalajlamaktadır. Ambalajlama çalışmaları esnasında eşyaların dayanıklılık katsayılarkaı göz önünde bulundurulmaktadır. Kadıköy ucuz nakliyat firmamız bütün eşyaları minimum iki kat olacak bir halde paketledikten sonrasında yükleme işlemlerine geçmektedir. Ayrıca rezidans gibi yüksek kattan oluşan binalar için temin edilen asansör sistemleri vasıtası ile ambalajların devamlı insan gücüne maruz kalmaları engellenmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat, İstanbul’un bütün semtleri için asansörlü nakliyecilik desteği sağlamaktadır. Firmamız yeni hayat alanlarına getirilen mobilyaların montajını da ustalaşmış bir halde gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizden istek edilen ücretler içerisinde paketleme ve montaj gibi işçilik maliyetleri de yer almaktadır.

Kadıköy Ucuz Nakliyat Araçları

Kadıköy ucuz nakliyat firmamızın içeriğinde kamyon, tır gibi değişik araçlar bulunmaktadır. K3 belgesine haiz olan araçlar ile meydana getirilen nakliyecilik projeleri, en geç 1 gün içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Şehirlerarası taşıma sektöründe de hizmet veren firmamız, Adana, İzmir ve Ankara gibi şehirlere de haftalık olarak sevkiyat desteği sunmaktadır. Tüm vasıta modellerimiz tonlarca yükü tek seferde taşıyabilecek kapasiteye sahiptir. Parça eşya nakliye hizmetleri içerisinde ufak kamyonetler temin edilebilmektedir. Demircan evden eve taşımacılık kurumsal ve banka nakliye noktasında da müşterilerine birçok desteği vermektedir. Firmamızın fiyat politikası ise eşya sayısına ya da tonajına göre farklılık göstermektedir.

Kadıköy Nakliyat Fiyatları

Firmamız 1+1, ‘+2 ya da 3+1 gibi daireleri 1000 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile taşınmaktadır. Anlaşılan  taşıma ücreti ise, işin bitiminde istek edilmektedir. Kadıköy ucuz nakliyat, müşterilerine hususi geri ödeme kolaylıkları da sağlamaktadır. Ayrıca komisyonculuk yapan şirketler gibi diğer bir yerden iş alınıp diğer bir yere verilmemektedir. Detaylı malumat ve bedava ekspertiz desteği için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.    

Hemen Ara