Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy eşya depolama firmamız başta Kadıköy olmak suretiyle İstanbul’un bütün semtlerinde etkinlik gösteriyor. Hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız direk firmamıza gelebileceğiniz gibi bizleri telefondan da arayabilirsiniz ya da internet internet sitemizden de bağlantı kurabilirsiniz. Bizler vermiş olduğumuz bütün hizmetlerimizi sizlerin talebine makul olacak biçimde yapıyoruz. Örneğin eşyanızı firmamıza getirecek durumda değilseniz biz nakiye aracımızı göndererek eşyanızı alıp depomuza yerleştiriyoruz. Çünkü bizler için sizin görüş ve talepleriniz çok önemlidir.

Kadıköy eşya depolama firması olarak ufak büyük demeden birçok kıymetli ya da değersiz eşyanızın muhafazasını yapıyoruz. Çünkü bizim açımızdan bütün eşyalar değerlidir ve onlar bizlere sizin emanetinizdir. Bir türlü atmaya kıyamadığınız ya da bir müddet size lazım olmayacak eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Örneğin şu an evinizde eşyayı koyacak yer yok fakat kısa süre sonrasında diğer eve geçeceksiniz, bu durumda o eşyayı depomuza bırakabilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama Ücretleri

İstanbul Kadıköy eşya depolama firması olarak sizlerin birçok ihtiyaçlarınıza yönelik hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı kesinlikle koruma dibine alarak bizlere verdiğiniz gibi size t eslim edebilmek için bütün çabamızı gösteriyoruz. Bu kapsamda eşyanın boyutu ne olursa olsun paketlemeden katiyen depomuza koymuyoruz. Bu durumda hem eşyanızı tanımanız daha basit oluyor zira üzerine isim yazıyoruz hem de eşyanızda çizik, kırık ya da tozlanma gibi durumlar meydana gelmiyor.

Kadıköy ev eşyası depolama fiyatları;

Kadıköy eşya depolama fiyatları Fiyatlar
1+1 Oda 1000₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
4+1 Oda 4000₺

Depolarımız devamlı havalandırılıyor ve olabildiğince ferah alanlara haiz oldukları için katiyen nem oluşmuyor.Ofis Taşımacılığı İlaçlamalarımız da derli toplu periyotlarda yapıldığı için eşyanız ahşap bile olsa böceklenme yapmıyor. Genel temizliğimiz her ay yapılıyor yani hijyen kurallarına da uyuyoruz. Eğer işinde iyi, taleplerinize doğru yanıt verecek kurumsal bir depolama şirketi arıyorsanız tercihinizi bizlerden yana kullanabilirsiniz.

Kadıköy Eşya Depolama Firması

Bizler daima müşteri memnuniyetini üst ölçüde tutmak için gayret gösterdik. Bu yüzden kesintisiz iletişimi ve bilgilendirmeyi de misyon haline getirdik. Sitemize girdiğinizde canlı yardımcı bölümünden aklınıza takılan birçok suali danışabilir ve istediğiniz vakit firmamızı arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Eşyalarınızı ciddi manada güvenilir bir firmaya emanet etmek istiyorsanız daima emniyet kamerası ile izlenen firmamıza teslim edebilirsiniz.

Pek çok müşterimiz fiyatlarımızı merak ederek bizlere danışıyor. Ancak fiyatlarımız geniş bir yelpazede inceleniyor. Nakliye hizmetinin olup olmaması, eşyanın boyutu, sayısı ve depomuzda kalacağı süre gibi kriterler fiyatlarımızı etkiliyor. Sizler de firmamızdan hizmet almak istiyorsanız bizimle bağlantı kurarak fiyatlarımızı da öğrenebilirsiniz.

 

Hemen Ara