Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İzmir Motor Nakliyesi

İzmir Motor Nakliyesi

İzmir Motor Nakliyesi  artık çok kolay. İster şehir içi ister şehirler arası tüm marka, model ve ağırlıktaki ATV’lerinizi kapalı kasa panelvan araçlarımız ile alıyor, istediğiniz adrese taşıyoruz.

 

Yetkili motosiklet bayisinden sıfır alacağınız ya da herhangi bir kullanıcıdan 2. el alacağınız ATV motorunuzu nasıl taşıyacağınızı düşünmenize gerek yok.

 

Kadıköy ATV Taşımacılığı ile tutkunuza kaldığınız yerden devam etmeniz için haftanın 7 günü hizmetinizde.

İstanbul Atv Motor Nakliyat

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nın tüm ilçelerine hizmet veren araçlarımız, aktif olarak, her gün atv motor nakliyesi yapıyor.

Motorunuzun profesyonelce ve en iyi fiyatlarla taşınması için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak

İzmir Motor Nakliyesi

İSTANBULİzmir – Bodrum arası her gün karşılıklı seferlerimiz ile motorsikletinizin taşımacılığı yapıyoruz.

 

İstanbul, İzmir ve Bodrum’dan başka şehire taşınacak olan veya başka bir şehirden bu noktalara taşınacak olan ATV motosikletler için hazırda bekleyen araçlarımız ile planlama yaparak taşıma yapıyoruz.

300 Kg ‘ye Kadar Taşıma Kapasiteli Römork

ATV’lerinizi dilerseniz panelvan araçlarımızda, dilerseniz de araçlarımıza bağlı olan 300 Kilogram taşıma kapasiteli römork yardımı ile taşıma sağlamaktayız.

Motosiklet Tasima

Hizmet  içerisinde bulunan motosiklet taşıma hizmetini firmamızın özel ekipman ve araçlarımız ile hasarsız, çiziksiz vb. Taşıtmak isterseniz doğru adrestesiniz.  Motosiklet nakliyesi yaptırmak zor istir bu zorluğu Demircan nakliyat ile aşabilirsiniz.. Ekipmanlarımız ile motosikletinizi rampa desteği ile araca yükler ve rampa desteği ve gerekli ekipmanlar ile araçtan indiririz.  Şehirler arası motosiklet taşıma islerinizi uygun fiyatlar ile yapmaktayız.

Motosiklet Taşıma ve Fiyatları

Yeni motosiklet aldığınızda ya da var olan bisikletiniz varsa şehirlerarası olarak bir yere göndermeniz gerekebilir. Bu gibi durumlarda şehirlerarası motosiklet taşıma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu konuda hizmet veren pek fazla firma bulunmamaktadır. Bu nedenle de firma seçimi büyük önem arz eder. Çünkü araçlarınızın nakliyatında son derece hassas ve dikkatli olunmalıdır. Bunun için bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Bu konuda hizmet veren firmaların özenli olması son derece önemlidir. Güvenebileceğiniz kaliteli bir firma ile çalışmanız aracınızın zarar görmemesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle bu alanda tecrübeli bir firma ile çalışmalısınız. Ayrıca sizlere normal şartların altında değer biçen firmalara da çok fazla güvenmemeniz gereklidir. İzmir Motor Nakliyesi

Hemen Ara