Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İşyeri Taşımacılığı

İşyeri Taşımacılığı firması İstanbul işyeri nakliyat İstanbul’da işyerinizi problemsiz taşır. Profesyonel garantili sigortalı iş yeri nakliyat şirketi ile taşının. İşyeri nakliyat hizmetlerinde en güvenilir nakliyat hizmetini Güvenilir nakliye firmasından alın. İstanbul’da çok kattan oluşan iş yeri taşıma işlemlerini en uygun şekilde gerçekleştiren işyeri nakliyat şirketiyiz.

İşyeri Taşımacılığı İstanbul işyeri nakliyat firması

İşyeri Taşımacılığı Hizmeti

İşyeri Taşımacılığı Hizmeti İstanbul’da 1980 yılından bu yana işin ehli personel kadromuz ile yaptığımız nakliyat çeşididir. Kurumsal yılların tecrübeli firmasıyla iş yerinizi taşıyoruz. Ofis Büro demirbaş malzemelerini sıhhatli bir halde ayrı ayrı özenle de montaj prosedürü yapıyoruz. Sökülen bütün eşyalar ilaveten ambalajlanıp paketlenmektedir. Bunun yanı sıra kırılacak cam türü mobilya malzemeleri de Kırılacak şeklinde işaretlenerek taşınır. Gideceğiniz yerde Montaj işlemleri bizim tarafımızca yapılır. Bu sayede ilaveten mobilyacı ya da usta tutmanıza gerek kalmaz. Bütün eşyalarınızı sigortalı nakliyat hizmetimiz ile garanti dibine alıyoruz.

İşyeri Taşıma Şirketi

Kozсuoğlu  İşyeri Taşıma şirketi olаrаk  nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk  günden  bu  yana,   müşteri  mеmnuniyеti   anlaуışını prensip edindik. Ve daha  уolа  çıktığımız  ilk  gün  sektörün  önder firması olmа  hedefini  seçtik. Demircan Nakliyat fіrmamız  İstanbul’dan bütün Türkiye’ye şehirler arası  evden  еvе  taşımacılık,  оfis ve bürо  nakliyatı,  vіlla  tаşımаcılığı,  askılı nakliyat vе  fuar  taşımacılığı,  piyаno ve çelik  kаsа  taşımacılığı gibi akla gelen bütün  hіzmetlerі  vermektedir.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma
Banka Taşımacılığı
Unpacked moving boxes in Living Room

Asansörlü İş Yeri Taşıma

İstanbulda Asansörlü İşyeri Taşıma hizmetimiz ile yüksek kattan oluşan residance binalarında taşımayı kolaylaştırma hedefindeyiz. Güvenli ve garantili nakliyat hizmeti hedefleyen nakliye şirketimiz kısa süre içerinde eşyalarınızı taşır. Asansörlü Nakliye aracımız 15 kata kadar çıkabilir. Çelik sağlam ve güvenilir aracımız ilaveten kiralık asansör olarak da hizmet vermektedir. Aşağıda sık sık nakliyat işlemlerini yaptığımız iş yeri tipleri sıralanmıştır.

  • Kurum Taşımacılığı
  • Kamu kurumu taşıma
  • Özel kurum taşıma
  • Okul taşıma
  • Dershane taşıma

İşyeri Taşımacılığı Hizmetinde Demircan  Nakliyat Firmamızı  Seçme  Nedeniniz:

  • Güvenilir Firma Olmamız
  • Kaliteli İş Anlayışımız
  • Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
  • Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Çok Katlı İşyeri Taşıma Hizmeti

Çok kattan oluşan işyeri nakliyat şirketi olarak yüksek kattan oluşan işyeri ofis ve holdinglerin taşınmasını sağlıyoruz. İstanbul oldukça kattan oluşan işyeri nakliyat firması arayışında olan yurttaşlarımız için Kurumsal referanslarımız ile gerçekleştireceğimiz süratli güvenilir ve memnuniyet verici nakliyat örneklerini sunabiliriz. Sizlerin de ustalaşmış nakliye hizmetlerimizden bire bir yararlanmaları için lüzumlu bütün olanaklarımız ile dilediğiniz vakit ve istediğiniz noktaya bedava ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Ardından dilediğiniz koşullarda işyeri nakliyat işlemlerini gerçekleştirmek suretiyle yazılı sözleşmeli nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz.


Şirket Taşıma Hakkında Sorulan Sorular

İşyeri Taşıma Ne Kadar Sürer?

Bir işyerinin firma taşıma, ofis nakliyat işlemleri firma büyüklüğü bakımından değişir. Normal bir firma ise aynı gün içerisinde taşınır.

İşyeri Taşımacılığı Fiyatları Ne Kadar?

İşyeri ve Ofis nakliyat ücretleri eşya hacmine ve sayısına göre değişir. Fiyatlarımız eşyalarınıza göre düşebilir, yükselebilir. İstanbul’da ofis nakliyat fiyatları 2.500 tl den başlamaktadır.

Bir İş Yeri Kaç Kişi İle Taşınır?

Normal bir iş yeri ofisi 3 şahıs ile taşınır. Ofis sayısı artarsa şahıs sayısı da artar.

İş Yeri Şirket Taşıma İşlemleri Sigortalı Mıdır?

Evet, yalnızca ofis firma nakliyat çalışmamız değil. Bütün nakliye işlemlerimiz sigorta garantili bir halde yapılmaktadır.

Hemen Ara