Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Pendik Asansörlü Nakliyat

Pendik asansörlü nakliyat firmaları İstanbul Pendik asansörlü evden eve nakliyat şirketi ucuz fiyatlarla en yakın asansör sistemi nakliye aracı ile nakliyat yapar. Yüksek katlara hızlıca, basit ve güvenilir şekilde taşınmanız için birçok tedbiri alıyoruz. Pendik’te asansörlü ev taşıma nakliye aracı ile site, palaza gibi yüksek binalara eşyalarınızı basitçe taşıyoruz.

Pendik Asansörlü Nakliyat Firması

Pendik asansörlü nakliyat firması olarak yakın konumda ev taşıyacaklar, ofis ya da parça eşya taşıyacaklar için vinçli nakliye aracı ihtiyacı doğmaktadır. Bu ihtiyacınız olan şeyi yok etme noktasında vinçli asansör arası devreye girmektedir. Pendik asansörlü nakliyat firması arayışında bulunan yurttaşlar için Vinçli ev nakliyat aracını tahsis ediyoruz. Hem süratli şekilde taşınmanızı sağlıyoruz hem de daha güvenilir şekilde eşyalarınızın sevkiyatı gerçekleşmiş oluyor.

Pendik asansörlü nakliyat pendik asansörlü nakliye şirketi

Pendik Asansörlü Evden Eve Nakliyat Şirketi

İstanbul Pendik asansörlü evden eve nakliyat şirketi taşınma hizmetlerini kolaylaştırır. Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanızın değişik adrese taşınması son aşama sıkıntılı bir iştir. Eşyanın toplaması ve toplanan eşyaların makul araca transferi sıkıntılı bir süreçtir. Sonrasında da yeni yerleşim yerinize taşınması işlemleri olabildiğince sıkıntılı ve meşakkatli olan işlemlerdir. Tüm bu işlemler ile tek başınıza baş etmek sıkıntılar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Bu noktada sizlere işlemleri kolaylaştırıcı Pendik asansörlü evden eve nakliye aracımızı sunuyoruz.

✅ Asansörlü Nakliyat: 25.Kata Kadar Hizmet
✅ Asansörlü Taşıma: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Sigortalı Nakliye: Sözleşmeli Taşıma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Şirket

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Pendik Ekspertiz Hizmeti

Eşyanın değişik adrese nakledilmesi işlemleri hakkında olarak firmamız ile irtibatta geçerek lüzumlu desteği alın. Konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz tarafınca sunulacak olan nakliye hizmetimizden yararlanın. Yapacağınız müracaat sonra adresinize uzman personelimiz ulaşım sağlar. Uzman personelimizin yapacağı ziyarette bedava eksper hizmeti verilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Pendik

Taşınmaya mevzu olan eşya yükü, taşınılacak olan binanın durumu hakkında ayrıntılı bilgilerin yanı sıra yeni yerleşim yerine olan uzaklık gibi bütün detaylara gereksinim duyarız. Bize iletilecek olan eksper tutanağı sonra Pendik nakliyat fiyatlandırması yapılır. Ücretsiz olarak verilen eksper hizmeti sonra elde edilecek olan fiyata onay vermeniz halinde ise hizmet sözleşmesi imzalanarak sözleşmede yer oluşturulan tarih ve saatte nakliyeniz gerçekleştirilir.

Niçin Demircan Evden Eve Nakliyat Firmasını Tercih Etmelisiniz?

  • Kaliteli İş Anlayışı
  • % 100 Müşteri Memnuniyeti
  • Sigorta Sözleşmeli Taşımacılık
  • Rekabetçi Fiyat Politikası
  • Profesyonel Nakliye Ekibi
  • Kurumsal Nakliyat Şirketi

Pendik Asansörlü Nakliye Aracı Kiralama

Pendik asansörlü nakliye aracı kiralama hizmeti için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz vakit istediğiniz konuma asansörlü nakliyat araçlarını derhal hazır ediyoruz. Kiralık Pendik asansörlü nakliye araçları saatlik, günlük olarak kiraya verilebilmektedir. Her şey dahil Pendik asansörlü ev taşıma hizmeti kapsamında asansörlü nakliye aracını bedava olarak kendi müşterilerimize tahsis ediyoruz.

Pendik Semtleri

Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllü Bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy evden eve nakliyat, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yeni, Yenişehir, Yeşilbağlar, Merkez Pendik/İstanbul

Hemen Fiyat Teklifi Al

Pendik Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Pendik Asansörlü nakliye hizmetlerini bütün İstanbul genelinde sunmaktayız. Özelde Pendik semtlerinde de asansörlü evden eve nakliye araçları ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Aşağıda sizlere Pendik’te sunduğumuz hizmetler yer almaktadır.

Pendik Asansörlü Ev Taşıma

Pendik asansörlü ev nakliyat firması olarak ev ya da iş yeri eşyanızın yeni yerleşim yerinize nakledilmesi için çalışıyoruz. Öncelikle firmamızla iletişime geçerek lüzumlu desteği müşteri temsilcimiz ile yapacağınız müzakere ile istek edebilirsiniz. Pendik asansörlü ev taşıma firması olarak sunduğumuz hizmetlerimizden istifade etmek için yapacağınız müracaat işlemleri sonra yetkili personelimiz adresinize ulaşım sağlayarak bedava eksper hizmetini sunacaktır.

Pendik Asansörlü Ofis Taşıma

Pendik asansörlü ofis taşımacılığı ya da iş yerinizde yer edinen eşyanın yeni yerleşim yerine naklinde Pendik asansörlü ofis taşıma firması seçimini tercih etmeniz ise ayrıcalıklara haiz olarak rahatlıkla taşınmanızı sağlar. Pendik evden eve nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanarak kısa süre içerisinde eşyanızın taşınma işlemlerine yer açmanız olası olur.

Pendik Asansörlü Parça Eşya Taşıma

Pendik asansörlü parça eşya taşıma şirketimiz gerek kent içi gerekse de şehirler arası parça eşyalarınızı taşır. Geleneksel yöntemlerin haricinde yenilikçi ve teknolojinin imkanlarından yararlanarak nakliyat yapıyoruz. Planlı programlı ve güvenilir nakliyecilik işlemlerimizden yararlanmanızı öneri ederiz.

Pendik Asansörlü Şehir İçi Taşıma

Pendik asansörlü kent içi taşıma hizmeti ile bunun yanı sıra nakliye sigortası dahilinde eşyanızın taşınmasını da gerçekleştirmenin avantajına haiz olursunuz. Pendik kent içi asansörlü nakliye işlemlerinizde konusu ile alakalı uzman ekipten istifade etmek için derhal başvurunuzu yapabilirsiniz.

Pendik Asansörlü Evden Eve Taşıma Sözleşmesi

Pendik asansörlü evden eve taşıma hizmetini Demircan LTD ŞTİ şirketimizden alınız. Böylece konusu ile alakalı uzman ve tecrübeli bir ekipten nakliyat işlemlerine yer vermenin avantajını elde edebilirsiniz. Sunulan eksper tutanağı sonra onayınız ile birlikte düzenlenen hizmet sözleşmesi bir anlamda mutabakat anlamına gelmektedir. Aynı zamanda tarafların yükümlülükleri ve bu yükümlülüklerin yerine getirilmemesi halinde yapılabilecek olan hükümlerde sözleşmede yer alır.

evden eve mutluluk taşır

TREND HİZMETLER

Ev Taşıma

Ofis Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Eşya Depolama

Nakliyat Fiyat Hesapla

Pendik Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Pendik asansörlü nakliyat fiyatları nakliyat yapılacak binanın kat sayısına göre hesaplanır. Kat sayısı kademeli olarak arttıkça vinçli asansör sistemi çabalama maliyeti artar. Fiyatlar da bu doğrultuda artabilmektedir. Sizler için aşağıda ayrıntılı şekilde fiyat listesini sunduk.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları 0 – 8 Kat Arası 8 -15 Kat Arası
Tek Taraf Kurulum Asansör Fiyatı 900 ₺ 1.200 ₺
Çift Taraf Kurulum Asansör Fiyatı 1.500 ₺ 2.000 ₺
1+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı 900 ₺ 1.200 ₺
2+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı 900 ₺ 1.200 ₺
3+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı 1.000 ₺ 1.500 ₺
4+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı 1.200 ₺ 1.800 ₺
5+1 Ev Taşıma Asansör Fiyatı 1.500 ₺ TEKLİF AL
İstanbul Asansörlü Nakliye Fiyatları Listesi

Pendik Asansörlü Nakliyat Fiyat Listesi

Pendik asansörlü nakliye fiyat sıralaması binaların kat sayısına göre değişik fiyat politikasına dayanır. yukarıdaki ücretler yalnızca asansör tutarları olup nakliye fiyatlarını kapsamıyor. Nakliyat işlemlerini kendimizin yapmış olduğu işlemlerde asansör için ücret istek etmeyiz. Sizler de her şey dahil asansörlü nakliyat fiyatları ile taşınmak dilerseniz bizlere ulaşın.


Pendik Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Pendik asansörlü nakliye ücretleri yaklaşık 900 tl dir. Tek taraf asansör kurlumu ile çift taraf asansör kulumu yapılır. 0-8 kat için küçük, 8-15 kat için orta, 15-25 kat için büyük asansör kullanılır.

Pendik Asansörlü Nakliyat Firmaları

Pendik asansörlü nakliye firmaları arayan yurttaşlarımız için günlük ya da saatlik asansörlü nakliye aracı kiralıyoruz. Kullanım alanına ve kullanım yerine göre değişik boyutlarda vinçli nakliyat araçlarımız mevcuttur.

Pendik Asansörlü Ev Taşıma Hizmeti Kaç Saat Sürer?

Pendik’te asansörlü ev taşıma çalışmamız 6-8 saat içerisinde tamamlanır. Sadece asansör kurulum işlemleri ise yaklaşık 1-2 saat içerisinde gerçekleşerek eşyalar kamyondan üst kat eve taşınmış olur.

Pendik Asansörlü Nakliye Aracı Kaçıncı Kata Kadar Çıkar?

Pendik nakliye araçlarımız ekseriyetle 8 kata kadar taşınacak şekildedir. İsteyenler için rezidans gökdelen gibi yüksek katlara taşınmaları için 45 metrelik asansör ile 15+ kata kadar nakliyat yapıyoruz.

Pendik Kiralık Asansör Hizmeti Veriyor Musunuz?

Kiralık asansör araçlarımız ile asansör kiralama hizmeti de veriyoruz. İsteyenler için günlük saatlik yalnızca nakliye asansörlü kiralıyoruz. İsteyenlere de her şey dahil anahtar teslim ev nakliyat hizmeti veriyoruz.


Hemen Ara