Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Sakarya Nakliyat Ambarı

İSTANBUL SAKARYA NAKLİYAT AMBARI

İstanbul Sakarya nakliyat ambarı hizmeti ile insanların nakliye taleplerini gerçekleştirmekte olan firmamız 1995 senesinde kurulmuştur. Ambar ve nakliyat hizmeti veren firmaların sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir.  firması olarak İdeal nakliyat tutarları ile nakliye ve ambar ihtiyacınız olan şeyleri karşılıyoruz. Yıllardır Sakarya’ya yük ve eşya taşıma, ambar taşımacılığı, parsiyel nakliyecilik hizmeti sunan güvenilir firmayız. Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş Demircan nakliyat firmamız, uzun yıllardan beri kazanılmış olduğu müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik ile ambar nakliyat firmaları aralarında lider şirketler içinde yer almaktadır.

İstanbul Sakarya Nakliyat Ambarı – Yük ve Eşya Taşıma Hizmetleri

Evden eve nakliyat, ofis büro nakliyatı, kurumsal nakliyat, yük ve eşya taşımacılığı ve öteki nakliyecilik hizmetleri için uzman kadro ve geniş vasıta parkuru ile hizmette sınır tanımayan firmamız hizmetlerini problemsiz gerçekleştirmektedir. İstanbul Sakarya nakliyat hizmeti taleplerine makul vasıta filosundaki İdeal olan nakliye aracı ile ürün taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Nakliye aracının uygunluk denetimi yük ve eşyalarınızın yöntem özellikleri ile belirlenmektedir. Bu özellikler neler açıklayalım.

Ürünlerin;

  • Yüksekliği
  • Ağırlığı
  • Uzunluğu
  • Genişliği ve hacmi

Gibi yöntem bilgiler ile nakliye vasıta parkurundaki TIR, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat araçları içinde ürünlere İdeal kasa ölçüsü olan vasıta tercih edilmektedir. Tüm donanım ve ekipmanlara haiz nakliye vasıta filosu ile hizmete hazır bekleyen uzman kadromuz sizlerin firmamıza nakliye bildirimlerini beklemektedir. Evden eve nakliyat hizmetinde ev eşyalarını itinalı şekilde paketlemesini yapmaktadır. Eşyaların ehemmiyet ve kıymetini bilerek taşıyan şirketimiz müşterilerini katiyen mahçup etmemektedir. Kuru yük taşımacılığı, eşya taşımacılığı ve öteki ürün taşımacılığı hizmetlerinde etkin sonuçlar ortaya çıkaran İstanbul Sakarya nakliyat firmamız müşteri arzu ve doğrultuları dışına çıkmadan hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Lojistik yardımcı sağlayarak hem ambar hemde nakliyat hizmetlerinde müşterilerinin taleplerini problemsiz gerçekleştirmektedir.

İstanbul Sakarya Nakliyat Hizmeti ve Sorumlu Personeller

İstanbul Sakarya nakliyat firmaları aralarında işini en iyi yapan uzman kadromuz içerisinde;

Mobilya ustası: Mobilyaların demonte ve monte işlemlerinden sorumludur. Gardolap, şifonyer ve öteki hususi norm dolapları demonte haline getirerek, yeniden yeni adreste kurulumlarını gerçekleştirmekten sorumludur.

Paketleme personeli: Birincil derslik kaliteye haiz streç, patpat naylon ve öteki ekipmanlar ile ev eşyası içinde beyaz eşya, koltuk takımı, masa, demonte haline getirilmiş mobilyalar, tv ve öteki hasar görecek eşyaların paketlenmesini itinalı şekilde yapmaktan sorumludur.

Taşıma personeli (hamal): Taşımaya uygun, paketlenmiş eşyaları nakliye aracına ve araçtan yeni adrese taşımaktan sorumludur. Eşyaları titiz ve nakliyat tekniklerini kullanarak taşıyan personellerimiz problemsiz şekilde taşınmasını yapmaktadır.

Elektrik ve döşem personeli: Ev eşyası taşırken sökülecek olan avize, ve beyaz eşya bağlantılarından görevli olan personeldir.

İstanbul Sakarya nakliyat firmamız eğitim görmüş personellerini kadrosunda barındırarak hizmetleriniAmbar mükemmel ve memnuniyet kazanarak bitirmektedir. Geniş vasıta filosunda bulunan bütün nakliye araçları yeni model olup muayene ve bütün bakımları yetkili servislerce yapılmaktadır. Şehirler arası riskli bir taşımadır. Bunun için sigortalı nakliyat sözleşmesini müşterileri ile imzalamakta olan firmamız, eşyalarınızı güvence dibine almaktadır. İstanbul Sakarya nakliye hizmeti için sigorta firması ile iş ortaklığı yapan Demircan nakliyat firmamız ev eşyalarınız için en yüksek kıymeti belirlemektedir. Sigorta ve nakliyat sözleşmelerini kusursuz yapan firmamız %100 garantili çalışmaktadır.

İstanbul Sakarya Ambarı Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Ambar taşımacılığı nakliyat hizmetine göre ekonomik fiyatlı olup, ülke ekonomisi kalkındırmada katkı payı bulunmaktadır. İstanbul Sakarya ambarı hizmeti ile Sakarya’ya günlük olarak kamyon ve kamyonet nakliyat araçları ile ambar desteği elde eden firmamız parça eşyalarınızı İstanbul’daki adresinden alarak, Sakarya’daki adrese teslim etmektedir. Genel ambar aracı doluluk payı tamamlanana kadar firmamız İstanbul’un ilçe ve semtlerinden ürün toplaması yapmaktadır. Fabrikalar, iş yerleri, mağazalar ve daha çoğu işletmelerden toplamış olduğu ürünleri ambar aracı içinde istifini yaparak, titiz ürünlere zarar gelmesini önlemektedir. İstanbul Sakarya ambar tutarları belirlemesinde İdeal fiyat teklifi veren İstanbul ambarı firması olduğumuzun altını çizmek istiyoruz.

Parsiyel nakliyecilik hizmetlerinde İstanbul Sakarya kapıdan kapıya ambar hizmetini sunan ilk şirket olarak hizmet sunmanın gurur ve kıvancı içerisindeyiz. Paletli malzemeler, jeneratör, makine, parça yük, ağır yük, koliler, sandıklı malzemeler ve öteki çoğu ürün taşımacılığı gerçekleştirmekte olan İstanbul Sakarya nakliyat ambarı firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

İstanbul şehirler arası nakliyat ve ambar hizmeti sunduğumuz birkaç il;
  • İstanbul İzmit nakliyat
  • İstanbul Adapazarı nakliyat

Hemen Ara