Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Etiler Nakliyat

ETİLER NAKLİYAT

İstanbul Etiler nakliyat şirketi olarak kaliteli ve ustalaşmış nakliyat faaliyetlerini en kusursuz bir halde uzman nakliyat personelleri ile ile gerçekleştirmektedir. Ev ya da iş yeri nakliyecilik muhtelif durumlar doğrultusunda değişik şehir, il veya ilçelere taşınmak için nakliye hizmetlerine gereksinim duyulmaktadır. Müşterilerimizin nakliye gereksinimlerini karşılamaya yönelik kaliteli ve süratli nakliyecilik sağlamak amacıyla hazırlıklara başlamaktadırlar. Bazı taşınmaya kabul eden müşterilerimiz nakliye şirketi tercihi esnasında tereddüt ederek kaliteli ve ustalaşmış hizmet alacak mıyım? Gibi sorular ile kuşku yaşayabilirler. Bu gibi problemler ile Etiler nakliyat şirketi olarak kaliteli bir nakliye hizmeti taktim etmek için lüzumlu olan bütün incelemeleri  yaparak saygıdeğer müşterilerine kusursuz ve problemsiz hizmet taktim etmek için bedava ekspertiz ekspertiz hizmetini gerçekleştirerek eşyalarınızın hangi koşullar ve hangi nakliyat aracı ile taşınmasını belirlemektedir. Yıllardır sunduğumuz nakliyat hizmeti sektöründe taşımış olduğumuz çoğu hizmet ile sizlere en kaliteli nakliye hizmetini sunmaktayız.

Etiler Nakliyat, Hizmet Çeşitliliği İle Tüm Nakliye İhtiyaçlarınızı Karşılamaktadır

Etiler Nakliyat firmamızın ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerini sizi daha oldukça bekletilmeden sıralayalım.

  •  Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
  • Evden eve nakliyat (Paketleme ve ambalajlama hizmeti)
  • Eşya, yük nakliyat ve sigortalama
  • Paletli ürün taşımacılığı
  • Kolili taşımacılık
  • Kara taşımacılığı
  • Ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı
  • Fabrika, fuar ve organizasyon taşımacılığı

gibi ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerimizi siz kıymetli müşterilerimize Tır, kamyon, kamyon ve panelvan nakliyat aracımız ile uzman nakliyat personellerimiz ile kusursuz bir halde gerçekleştirmekteyiz.

Etiler Nakliyat Sürecinde Uygun Nakliye Aracının Belirlenmesi ve Paketleme Hizmeti

Etiler nakliyat firmamızdan hizmet almak isteyen müşterilerimiz taşımak istediğiniz eşyalarınız için eşya denetimi yapılmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile yaptığımız ekspertiz sonra kafi olacak paketleme ekipmanları , takım ve vasıta tarzı belirlenmektedir. Eşya ve ürün taşımacılığı oldukça titiz bir nakliyecilik çeşitidir. Kırılgan, titiz ve kıymetli eşyalarınızın evden bulunması ile hususi ambalajlama ve paketleme teknikleri için taşınmaya başamadan ilkin ambalajlama ekipmanları hazırlanmaktadır. Mutfak eşyalarınız, televziyon, bilgisayar ve aynısı elektronik cihazları birinci gurupta yer almaktadır. Diğer gurup içinde beyaz eşya, tablolar, kıymetli antika eşyalar ve bütün mobilyalarınız bulunmaktadır. Özenle marangoz ustamız tarafından mobilyalarınız demote edilerek, ambalajlama ve paketleme tekniğimiz ile itina içinde yapılarak titiz bir halde kolilere yerleştirilmektedir.

Etiler nakliye, eşyalarınızın paketlemesinde eşya kapasitenize göre makul vasıta tarzı ve araçlara eşyalarınızın taşınması gibi önmeli noktalara değinelim. Eşyalarınızın paketlenmesi firmamızın ambalajlama ve paketleme hizmetinden görevli olan personellerimiz gerçekleştirmektedir. Taşınma esnasında ise nakliyat hizmetinden görevli olan personellerimizce’de makul seçilmiş nakliyat aracımıza taşınmaktadır.  Nakliyat hizmetinde güvenilir sürüş ve eğitim hizmetlerine haiz olmakta olan şofölerimiz yola çıkmakta ve istenilen adrese tam zamanlı teslimatı gerçekleştirmektedir. Demircan nakliyat firmamızın adresinize gelmiş olan nakliye aracımız dan eşyalarınız yeni evinize personellerimiz taşınarak ev içinde istediğiniz derli toplu personellerimiz gerçekleştirmektedir.

Etiler Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri İçin İletişime Geçmeniz Yeterlidir

Firmamızın kent içi hizmetlerinden ayrı olarak şehirler arası ev, ofis, büro ve eşya taşımacılığı hizmetlerinde sunmaktadır. Bu gibi hizmetlerimizden yararlanabilmek için nakliyat firmamıza iletişim sayfasındaki bağlantı numaralarını arayarak nakliyat ile ilgili ayrıntılı malumat alabilirsiniz. Bizleri yeğleyen kıymetli müşterilerimize teşekkür ederiz. Etiler nakliyat firmamız kıymetli müşterilerine esenlikler diler.

İstanbul’da Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge;

Hemen Ara