Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Fatih Nakliyat

FATİH NAKLİYAT

Nakliyat terimi geçmişten bugüne dek gelmiş ve günümüzdeki taleplerini ve sürekliliğini devam ettirmektedir. Fatih nakliyat olarak bu terimi fatih ilçesinde sunmaktayız. Fatih ilçesinde nakliyat şirketi arıyorsanız doğru internet adresinizdesiniz. Firmamız kurulduğu günden bugüne dek nakliyat sektöründe hizmet vermiş olup, kazanıldığı tecrübe ve tecrübe ile siz saygıdeğer müşterilerimizin nakliyat gereksinimlerini problemsiz bir halde gerçekleştirmektedir.

Fatih Nakliyat Şehir İçi ve Şehirler Arası Ayrıcalıklı Nakliyat Hizmetleri

Ev, ofis, iş yeri, yapınak gibi yerlerden taşınmasını istediğiniz eşyalarınız için bedava ekspertiz hizmetimiz ile fiyat teklifini sunmakta olduğumuzu ayraç içinde belirmek isteriz. Fatih nakliyat Taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı paketleyerek nakliyat araçlarına taşınmasını personelleri ile gerçekleştirmektedir. firmamız siz saygıdeğer müşterilerine fatih ilçesinde sunmuş olduğu hizmetleri daha oldukça bekletilmeden sıralayalım.

– Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
-Evden eve nakliyat (Paketleme ve ambalajlama hizmeti)
-Eşya, yük nakliyat ve sigortalama
-Paletli ürün taşımacılığı
-Kolili taşımacılık
-Kara taşımacılığı
-Ofis, büro ve iş yeri taşımacılığı
-Fabrika, fuar ve organizasyon taşımacılığı

hizmetlerini müşterilerimize büyük ya da ufak nakliyat vasıta filomuz ile sunmaktayız. Fatih nakliyat firmamız çalmış olduğu cemiyet içinde kendini hizmetleri ile kaliteli olarak benimsetmiş ve müşteri memnuniyetini %100 kazanmıştır. Müşteri odaklı ve müşteri memnuniyeti mevzusuna oldukça ehemmiyet vermekte olan firmamız müşteri odaklı ve memnuniyet kazanmak hedefi ile hizmet çeşitliliğini arttırıp ve ayrıcalıklı nakliyat hizmetlerine göre ayrı personel eğitimi vermektedir. Personellerimiz lüzumlu eğitimleri öğrenip hizmeti gerçekleştirme aşamasına gelmektedir.

Fatih Nakliyat Müşteri Odaklı Çalışma Sistemi İle Kazandığı Başarı

Müşteri memnuniyetini internet sitemize geri dönüş aracı görmüş olan firmamız çoğu gerçekleştirdiği ayrıcalıklı nakliyat hizmetleri ile müspet müşteri yorumu kazanmıştır. Kazanmış olduğu müşteri yorumları ile Google sıralamalarında ilk sayfa görüntülemelerinde yer almaktadır. Firmamız makul fiyata kaliteli nakliyecilik devrini benimsemiş ve bu ilke ile hizmet vermeye İstanbul şehir’inde kesintisiz olarak devam etmektedir.

Fatih Nakliyat İhtiyaçlarınızı Kaliteli ve Uygun Fiyata Almak İçin İletişime Geçebilirsiniz

Fatih nakliyat firmamız siz saygıdeğer müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Müşterilerine en kusursuz şekilde yardım eden müşteri temsilcilerimiz güler yüzlülükleri ile sizi iletişim hattında beklemektedir. Bizlere e-posta ya da telefon üstünden iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmekten katiyen çekinmeyin! Çünkü firmamız sizler için kurulmuştur. Bizleri yeğleyen saygıdeğer müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

Diğer Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Bazı Bölgeler:

  •  Zeytinburnu Nakliyat
  • Bakırköy Nakliyat
  • Topkapı Nakliyat

Hemen Ara