Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Eşya Depolama

Demircan Eşya Depolama

Demircan  Nakliyat eşya depolama ve lojistik hizmetlerinde uzmanlaşmış bir şirkettir . 50 yılı aşkın deneyimi ile alanında binlerce referansa haiz olup, depolama konusu ile ilgili adından laf ettirmiştir. Bizi bu noktaya getiren en mühim avantajımız depolama organizasyonunda kendimize has modeller geliştirerek karışıklığın önüne geçmek olmuştur. Ayrıca Demircan Nakliyat olarak evden teslim alma, ambalajlama, depolama ve adrese teslim şeklinde topyekûn bir hizmeti sizlere sunuyoruz.

Demircan Depolama müşterileri, emniyet görevlileri ve 24 saat kamera seyretme dahil olmak suretiyle hususi ve kapsamlı depomuzda depolanan eşyalarının güvende olmasından emindir. Tesisimiz tamamiyle parça eşya depolama için tasarım edilmiş, otomatik havalandırma sistemleri ve üst seviye emniyet önlemleri ile donatılmış izole bir yapıdır. Kiralık depolar derhal her hacimde eşyaya uygunluk sağlayacak ebat çeşitliliğine sahiptir.

Demircan Eşya Depolama

Eşya Depolama

Nakliye sektörünün sunmuş olduğu yan hizmetler aslında epey fazladır. Bunun içerisinde maksimum rağbet edilen hizmetlerden biri de eşya depolama olarak öne çıkar. Özellikle bireysel müşteriler için güvenli depo kiralama hizmetini direkt olarak nakliye firması vasıtasıyla almak olabildiğince avantajlıdır. Şöyleki eşyaların depo alanına aktarılması başlı başına sıkıntılı bir süreç olmasından kaynaklı hem nakliye hemde depolama hizmetini bir arada sunan şirketler tercih edilmektedir.

Peki müşteriler neden depo kiralama ihtiyacı hisseder? Bu soruya maddeler durumunda yanıt verecek olursak:
-Konutun dar, eşyanın fazla olması durumunda,
-Çeyiz eşyalarının temininden düğüne kadar saklanması sürecinde,
-Taşınma aşamasında meydana gelebilecek bekleme sürelerinde,
-Tayin durumlarında eşyaların saklanması gerektiğinde

Ve öteki hususi sebeplerden kaynaklı müşteriler uzun ya da kısa vadede eşya depo kiralama hizmeti satın almaktadır. Ayrıca arşiv kıymeti taşıyan belgelerin ya da değerli eşyaların güvenle muhafaza edilmesi içerisinde epey fazla istek almaktayız.

✅ Eşya Depolama Alanı Plaza Katı Anahtarlı Oda
✅ Sigortalı Mı ? En Ufak Parçaya Kadar
✅ Ölçüler Nedir ? Her Boyutta Depo
✅ Alarm ve Kamera 7 / 24 Kesintisiz Hizmet

 

Eşya Depolama Şirketleri

Eşya depolama şirketleri genelde bireysel ya da ticari müşterilerine hizmet veren lojistik firmalarından oluşmaktadır. Son yıllarda artan taleplerden kaynaklı fazlalaşan kiralık depo firmaları İstanbul başta olmak suretiyle büyükşehirlerde daha etken hizmet vermektedir. Takipçilerimize ve müşterilerimize tavsiyemiz referansları kuvvetli olan bir şirket ile çalışmaları yönünde olacaktır. Çünkü profesyonel anlamda depolama şirketleri sayısı parmakla sayılacak kadar sınırlıdır. Ve bunların tespitini yalnızca internet ortamından hazırlamaya çalışarak doğru firmaya ulaşmak zordur. Sahte yorumlarla donatılmış internet sayfaları ve maps girdilerinin cazibesine kapılmamak için araştırmanızı derinleştirmeniz gerekmektedir. Bizim tavsiyemiz şirket referanslarını kapsamlı olarak çok yönlü incelemeniz ve kurumsallık seviyesini belirleme etmeniz yönünde olacaktır.

Demircan Eşya Depolama konusu ile ilgili tecrübeli ve güvenilir bir şirket olmakla birlikte referansları en kuvvetli şirketler arasında yer almaktadır.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul, 16 milyonluk artan nüfusuyla hem ticaretin hem de hayatın en mühim merkezi konumunda yer almaktadır. İkamet değişikliği ve nüfus sirkülasyonunun maksimum yaşandığı İstanbul, eşya depolama konusu ile ilgili talebin de maksimum olduğu şehirdir. İstanbul‘da güvenilir ve anahtarlı depo kiralama hizmetini ilk sunan firmalardan biri olarak müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız. Bu sebeple müşterilerimizin eşyalarını teslim alıp depoladıktan sonrasında anahtarlarını teslim ediyor, emniyet kameralarını izlenimlerine sunuyoruz.

Güvenlik personelimiz ve çalışanlarımız haricinde kimsenin giremediği depomuzda dilediğiniz eşyanızı sizler için saklıyoruz. Güvenli eşya depolama şirketi Demircan, müşterilerinden asla bir vakit yakınma ya da negatif dönüş almadan hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama duyarlılık gerektiren depolama türü olarak ön plana çıkmaktadır. Genellikle mobilya ve beyaz eşya ağırlıklı olan mamüllerin birçok olumsuzluktan korunması gerekmektedir. Aksi halde meydana gelebilecek deformasyon ve bozulmalar ciddi müşteri mağduriyetlerine yol açabilir. Demircan Depolama firması olarak bireysel müşterilerimizden gelen birçok ihtiyaca yanıt vermeye çalışmaktayız. Öğrenci eşyası depolama, yazlık eşyası depolama, çeyiz depolama ya da parça eşya depolama istekleri ağırlılı olmakla birlikte birçok eşyanın depolanmasına makul alan ve ekipmanımız bulunmaktadır.

Eşyalarınızın negatif hava koşullarından etkilenmemesi için klima ve havalandırma sistemlerini derli toplu olarak kullanıyoruz. Nem, küflenme ve rutubete karşı bütün önlemlerin alındığı depomuzda haşerelerle savaşım de derli toplu olarak uzman ilaçlama firmaları tarafınca sağlanmaktadır. Ev depolama konusu ile ilgili önder şirket olan Demircan, müşterilerine daima emniyet telkin etmiştir!

AMBAR KARGO

Ofis Depolama

Kurumsal müşterilerimiz tarafınca sık sık tercih edilen ofis depolama ya da öteki adıyla ofis eşyası depolama gene tarafımızdan özen ile sağlanmaktadır. Genellikle demirbaş eşyaların, arşiv niteliği taşıyan evrakların ya da değerli elektronik cihazların depolanması ihtiyacı yoğunluktadır. Çok amaçlı depolama tesisimiz kurumsal müşterilerimiz içerisinde aynı ev depolama konusu ile ilgili olduğu gibi ustalaşmış şekilde hizmet sağlamaktadır. Üstelik fiyat konusu ile ilgili ayrı tariflerin uygulanmadığı firmamızda bütün işletme sahipleri için ofis depolama seçenekleri bulunmaktadır. Avantajlarımızı ve uygun depo kiralama ücretlerimizi öğrenmek için bizi arayın!

Parça Eşya Depolama

Eşya depolama dendiğinde akla topyekün ev eşyalarından ya da fazla hacimden oluşan eşyalar gelsede bu yanlış bir düşüncedir. Firmamızda istek eder topyekün bir ev eşyası, istek eder bir odanın eşyası, istek eder bir koliye sığacak kadar azca eşyanın depolanması mümkündür. Geliştirdiğimiz organizasyon şeması vasıtası ile parça eşya depolama konusu ile ilgili önder şirket konumundayız. Üstelik fiyatlar konusu ile ilgili tarifemizin son aşama cazip bulunduğunu ve sektörün standartlarına makul bulunduğunu taahhüt edebiliriz.

Bizim için eşyanın azlığı ya da çokluğu değil müşterimiz tarafınca emanet edilmiş olması önemlidir. Bu hassasiyetle eşyalarınızı sigortalayıp depolamaya ehemmiyet veririz. Binalarımız deprem, sel gibi birçok afetlere karşı sigortalıdır. Deprem yönetmeliklerine makul olarak inşa edilmiş depomuzda yangın için lüzumlu bütün önlemler de alınmıştır. Müşteri hizmetlerimize dilediğiniz vakit erişerek eşyalarınızın durumu ile ilgili malumat alabilir, kameralardan tesisimizi dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. İstanbul parça eşya depolama hizmetlerinde önder firmamız Demircan Eşya Depolama ile müşerref olmak için sizi ofisimize bekliyoruz!

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları konusu ile ilgili net malumat verebilmemiz için depolanacak eşyanın hacmini ve süresini bilmemiz gerekmektedir. Kiralık depo,müşterilerimiz için son aşama cazip fiyat tarifeleri ile hizmetinize sunulmaktadır. Ev depolama fiyatları araştırması yapan kişiler genelde aldatıcı rakamlarla karşılaşabiliyorlar. İnternet ortamında meydana getirilen incelemelerin doğru sayıları vermeyeceğini söylemeliyiz. Firmamız daima müşterilerini ve ekonomik koşulları düşünerek en makul eşya depolama fiyatları ile piyasa rekabetini canlı tutmaktadır. Üstelik kurumsallık ve güvenilirliğinden asla bir vakit taviz vermeden.

*Ev eşyası depolama fiyatları ve kampanyalarımızı öğrenmek için bizlere whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz.

Sektörün Kilometre Taşı Niteliğindeyiz

Demircan Nakliyat ve Eşya Depolama firması olarak kalitemizle ön plandayız. İş disiplinimiz ve benzersiz organizasyonlarımızla sektörde edindiğimiz tecrübeleri harmanlayarak bu aşamaya geldik. Özellikle İstanbul gibi bir şehirde eşya depolama dendiğinde akla gelen şirketler arasında zirvede olmak bizim açımızdan gurur verici. Üstelik eşya depolama ücretleri için de son aşama uygun seçenekleri sunabiliyoruz.

Kiralık depo ücretleri aslında kiralama süresine göre çok daha makul sayılara gelebilmektedir. Bu sebeple uzun vadeli depo kiralama ile ilgili mutlaka bizlere danışmayı dikkatsizlik etmeyin.

Kaskolu Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetlerinde kaskolu çalışmak maddi kayıplara karşı alınabilecek en garantili önlemlerden bir tanesidir. Firmamız daima güvenilir ve dürüst hizmet anlayışına ilave olarak kaskolu çalışmayı asla bir vakit dikkatsizlik etmemektedir. Kaskolu eşya depolama müşterilerimiz için büyük avantajlar sağlamaktadır. Biz bütün sorumluluklarımızı yerine getirsek bile ihtimaller içerisinde deprem, sel ya da öteki afetler için en mantıklı çözüm kasko yaptırmaktır.

Demircan Depolama, tanınan kasko firmalarının yetkili acentesi olarak sizlere bu hizmeti İdeal fiyatlarla sunmaktadır.

 

Anahtarlı Oda Sistemi Kişiye Özel Depolar :  Firmamızın tercih edilme nedenlerinden birtanesi de eşyalarınızın karma alanlarda değil size özel anahtarlı depolarda saklanmasıdır. İlgili odacığın anahtarı müşteri temsilciniz ile sizde bulunmakta ve bir başka biri bu alana girememektedir. Bu depolara dilediğiniz vakit ilave eşya yükleyebilir, ya da değişimler yapabilirsiniz. Eşyalarınızı kendi evinizin bir kısmında gizleme rahatlığını hissetmek için sizi depolama hizmetlerimizle tanışmaya çağrı ediyoruz!

Sizlere Uyarıda Bulunmak İsteriz !!!

Eşyalarınızı depolayacağınız tesisi görmeden mutlaka teslim etmeyiniz!
Başka firmalara ait depoların görsellerini montajlayarak kendi kaynağı gibi lanse eden firmalardan uzak durunuz!
Bu firmaların eşyalarınızı alelade ortamlarda hatta bodrum katlarında ya da mahalle arası zemin kat dükkanlarında sakladığını birazcık inceleme yaparak öğrenebilirsiniz. Hertürlü emniyet zafiyetlerinin, negatif koşulların ve düzensizliğin kol gezdirilmiş olduğu eşya depolama sektöründe tercihiniz daima kurumsal ve prensipli şirketler olsun!

Hemen Ara