Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Çekmeköy Eşya Depolama

Çekmeköy Eşya Depolama firması olarak sizlere her vakit destek olmaya ve ihtiyacınız olan şeyleri en uygun şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Eğer eşyalarınızı koyacak bir yer arıyorsanız ve hala bir yer bulamadıysanız bizimle tanışmadınız demektir. Uzun zamandır depolama alanında hizmet veren firmamız sizlerin ne istediğinizi biliyor ve en iyi iyi mi isteklerinize yerine getirebileceğini düşünüyor. İstanbul Çekmeköy tarafında bulunan firmamız sizlere son nehir güvenilir ve tertemiz depolarını sunuyor. Çünkü hepimiz eşyasını tıpkı kendi evi gibi huzurlu ve pak bir ortamda muhafaza etmek ister.

Eşya depolama hizmeti son aşama ciddi ve kaliteli bir şekilde yapılması ihtiyaç duyulan sektörlerden biridir. Bizler de kurumsal bir şirket olarak geniş çaplı hizmet sunuyoruz ve kaliteyi her vakit ön planda tutuyoruz. Alanında kurumsal olmayan depolama firmaları eşyalarınızı devamlı sağa sola atar ve eşyanız mutlaka güvende olmaz. Ancak bizler sizler için olabildiğince hijyenik, bakımlı ve havadar depolarımızı kullanıyor, eşyalarınızı bizlere verdiğiniz gibi teslim etmeyi hedefliyoruz.Teşvikiye evden eve nakliyat

Çekmeköy Eşya Depolama Fiyatları

Çekmeköy eşya depolama fiyatları Fiyatlar
1+1 Oda 1500₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
4+1 Oda 4000₺

Çekmeköy Eşya Depolama firması olarak uzun yıllardan beri bu sektörde olduğumuz için işimizde deneyim kazandık ve bu yüzden özgüvenimiz yerinde. Tıpkı kendimiz gibi elemanlarımız da bu alanda tecrübeli olup sizlere iyi mi yaklaşacaklarını ve iyi mi destek olacaklarını iyi biliyorlar. Siz de eşyalarınızı bizlere emanet ederek güvenilirliğimizi gözlemleyebilirsiniz. Aklınızda sual işareti kalmasını İstemiyorsanız depolarımızı da daha önceden ziyaret edebilirsiniz. Böylece sözümüzün doğruluğuna ve sizlere ne kadar kıymet verdiğimizi de inanmış olursunuz.

Üsküdar Eşya DepolamaKartal Eşya DepolamaÜsküdar Eşya DepolamaÜsküdar Eşya Depolama

Depolarımız günün 24 saati emniyet kameraları ile izleniyor ve bu durumda hırsızlık ya da yitik gibi sorunlar ortaya çıkmıyor. Bununla beraber depolarımız günlük olarak havalandırılıyor ve nem esasen olmuyor. Kötü koku ve küflenme gibi durumlar da havalandırma sistemi olduğundan görülen olaylardan değil. Bu sebeplerden kaynaklı depolarımız her daim tertemiz ve hizmete hazır bir şekilde sizi bekliyor.

Sözleşme ve Depolama Ücretleri

Çekmeköy Eşya Depolama firması olarak hizmete başlamadan ilkin sizinle bir kontrat imzalıyoruz. Sözleşme doğrultusunda eşyanız firmamızdan kaynaklı en küçük bir hasar alsa dahi bunun karşılığını biz ödüyoruz. Sözleşmede eşyanızın birçok bilgisi bulunduğu için teslimat esnasında kargaşa da ortaya çıkmıyor. Eşya depolama ücretlerimiz eşyanın miktarına göre, modeline göre ve depomuzda kiraladığınız güne göre farklılık gösteriyor. Yine de uygun seviyelerde ücretlendirme düzenliyoruz. Fiyatlar ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı malumat almak için Web sitemizi ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

 

Hemen Ara