Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Askılı Tekstil Nakliye

Askılı Tekstil Taşımacılığı

ucuz nakliye Demircan evden eve taşıma istanbul, ankara, izmir Askılı Tekstil Nakliye Geçmişten geleceğe Lojistik taşımacılığında önemli bir yere sahip askılı taşımacılık günümüzde tekstil firmaları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hayatımızın önemli bir yerinde olan giyim sektörü ülkemizde oldukça gelişmiş dünyada kendini kanıtlamış bir yapı ile ithalat da üst sıralarda yer almaktadır. Tekstil üretiminde ve kullanımında tercih sebebi olan üretim firmalarımız oldukça çoğunluktadır. Ülkemiz de ve dünya da önemli bir yere sahip giyim üretim sektörümüzün bir parçası olan nakliye sürecinde aynı mahiyet ile hizmet vermek bizler içinde oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ürünün hazırlanıp tüketiciye ulaşma noktasına kadar kıyafetlerin kırış maması ve lekelenmemesi için aynı özen ve düzelikte tüketiciye sunulması amacı ile tercih edilen askılı taşımacılık bu sebeple tekstil firmaları için önemli bir kara yolu taşıma sistemidir. Oldukça hassas bir taşıma gerektiren askılı tekstil taşımacılığında uygun araçları ile tefrik yaratan bir firma olmanın gururu ile askılı taşımacılığı tercih eden firmaların göstermiş oldukları aynı hassasiyetle yaklaşarak Kaliteli hizmet noktasında üst nizam hizmet anlayışıyla özen göstererek ve askılı taşımada tercih sebebi olduğumuzun bilincinde hareket ederek.Şehiriçi nakliye - İstanbul demircan nakliyat

Yeniliklere ayak uyduran ve bu yenilikleri sizlere sunarak Askılı taşımacılıkta kendini kanıtlamış yenilikçi bir yapıya sahip olmanın gururunu vermiş olduğumuz hizmete yansıtan 100% hizmet anlayışıyla hareket ederek giyim üretim sektörümüzün bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.
Taşıma nakliye sürecinde şeffaf bir yapı ile tüm bilgimizi sizlerle paylaşmak için sizlere fayda sağlayacak araçlarımızı tanımak ve geliştirmek için bu süreçte birlikte hareket edebileceğiniz yapıya sahibiz. Taşıma sürecinde tüm birimlerimizle bir oldukça destek için sizlerleyiz  Askılı Nakliyat

Taşımacılık denildiği zaman akla gelen ilk şey, bir evde ya da iş yerinde bulunan eşyaların diğeri bir ev ya da iş yerine taşınması eylemidir. Günlük hayatımızda en oldukça bu tür faaliyetlere denk gelindiği için taşımacılığın bununla sınırlı olduğu düşünülebilir. Ancak taşımacılık sektörü bilinenin aksine oldukça geniş bir alana yayılmış durumdadır.

Bu alanlardan bir tanesi de askılı tekstil taşımacılığı olarak karşımıza çıkmaktadır. Birçok kişinin hayatında bilinmez ilk kez duyduğu bu hizmet alanı oldukça uzun uzun senelerden beri Demircan Nakliyat tarafından faal bir şekilde sürdürülmektedir.

Askılı tekstil taşımacılığı, bireysel ihtiyaçtan ziyade sanayileşme seviyesinin artışı ile birlikte tekstil şirketleri tarafından arzu edilmeye başlanan bir hizmet türüdür. Bilindiği üzere tekstil sektörünün temelini iplik ve kumaşlar oluşturmaktadır.

Endüstriyel bağlamda kullanılan bu ürünler çeşitli büyüklük ve ağırlıklarda olabilmektedir. İşte bu ham maddelerin taşınmasında, bahsetmiş olduğumuz askılı tekstil taşımacılığı tekniği tercih edilmektedir.

Yıl süresince üretimin katiyen durmadan devam ettiği tekstil fabrikalarında hem iş gücü hem de zaman kaybını önleyebilmek için askılı tekstil taşımacılığı hizmetinin profesyonel nakliye şirketleri tarafından katılımı gerekmektedir.

Üretim aşamasında ihtiyaç duyulan tüm materyallerin güvenilir ve sağlam bir şekilde tesise ulaşması, o tekstil şirketlerinin birinci önceliğidir. Geniş ebatlarda olan bu ürünlerin zarar görmeden taşınması için kamyon büyüklüğündeki taşıma araçlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

1959 yılından bu yana bu alanda aktivite gösteren ve alanında önder konuma yerleşen Demircan Nakliyat’ın askılı tekstil taşımacılığına elverişli geniş bir araç filosu olduğu ve bu özelliği sebebi ile bir oldukça tekstil fabrikasının birinci tercihi olduğu da belirtilmelidir.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Yaparken İhtiyaç Duyulanlar

Askılı tekstil taşımacılığının faal bir şekilde icra edilebilmesi için birbirinden farklı noktalara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların başında katiyen kuşkusuz bu alanda kendini geliştirmiş ve deneyim edinmiş bir profesyonel ekip gelmektedir. Ancak işin püf noktalarını bilen, daha ilkin askılı taşımacılık yapmış kişiler ile faal bir nakliye işleminin tamamlanabileceği unutulmamalıdır. Bunun dışında ihtiyaç duyulacak diğeri nedenler ise aşağıdaki şekilde özetlenebilir:

  • Askılı tekstil taşımacılığına elverişli araçlar
  • Taşıma araçlarının içerisindeki askı sistemleri
  • Uzun yolculuklar için paket ve ambalaj yedekleri

Bu maddelerin neden oldukça önemli olduğunun da açıklanması gerekmektedir. Örneğin; yapı itibariyle kumaşların üzerine koku sinmesi ve yolculuk süresince yanlış ışığa maruz kalınması, taşınan tüm ürünlerin zayi olması neden olabilecek bir unsurdur.

Taşıma aracının bu nedenle doğru bir havalandırma sistemi ile pencere yapılanmasına sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle hizmet alınacak nakliye şirketinin araçlarının askılı tekstil taşımacılığına elverişli olup olmadığı kesinlikle kontrol edilmelidir.

Elverişli bir aracın temin edilmesi oldukça önemli bir noktadır ama maalesef tek başına yeterli olmamaktadır. Çünkü bu araçlarda taşınacak ürünlerin araç içinde yer alan askı sistemlerine yerleştirilmesi ve de ihtiyaç halinde sabitlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle genellikle yük alanında sürgülü ya da portatif askı sistemleri mevcut olmalıdır.

Taşınacak ürünler bu sistemlere yerleştirilmekte ve böylelikle nakliye esnasında zarar görmelerinden kaçınılmaktadır.

Son olarak taşınan ürünler tekstil ürünleri oldukları için ütülü ya da hassas ürünler olabilmektedir. Doğru bir şekilde askı sistemlerine asılan bu ürünlerin uzun bir yolculuk süresince aynı pakette kalması, kumaşların ütülerinin bozulmasına ya da boya maddesinin etkisiyle kötü bir koku oluşumuna sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle yolculuk esnasında taşıma araçlarında yedek paketler ile ambalaj ürünleri bulundurulmalıdır.

Tüm bu nedenlerle Demircan Nakliyat olarak askılı tekstil taşımacılığına özel, taşınan ürünlerin taşıma öncesi sigortalanmasını sağlayıp ihtimaller içinde bir aksi durumda üreticinin kaybını da önlemeyi hedefleyerek bu hizmeti sunmaktayız.

Nakliye Ve Lojistik Çözümleri

 

 

Lojistik, bilgi, nakliye, envanter, depo, malzeme taşıma ve ambalajlama ile hatta güvenlik entegrasyonunu içerir. Lojistik, tedarik zincirinin zaman ve mekan değerini katan bir kanaldır. Günümüzde üretim lojistiğinin karmaşıklığı, bitki simülasyon yazılımı ile modellenebilir, analiz edilebilir, görselleştirilebilir ve optimize edilebilir, ama sürekli değişmektedir.

Çok aşamalı hammaddeden bitmiş mallara geçilmesi ihtiyaç duyulan tekstil endüstrisinde ve daha sonrasında müşteri tarafından belirli bir zaman aralığında sona erdirilmek için, lojistik yönetimi müşterilerin gereksinimlerini karşılamada hayati bir rol oynuyor ve iş yerinde atölyeler getiriyor.

Lojistik sözcüğünün kökeni Fransız fiil logerında yer almak ya da çeyrektir. İlk kullanım alanı, bölgedeki askeri güçleri temin eden ve bakım yapan hareket bilimini tanımlamaktı. Daha sonra, hammaddeden bitmiş mallara kadar bir organizasyonun içinden gelen gereç akışının yönetimini tanımlamak için kullanıldı. Sonunda nihai tüketici ya da teslimat için sonuç olarak çalışan girdiler vermek anlamına gelir.

Lojistik Yönetimi Kuruluna göre lojistik, tüm katma değer zinciri süresince sanayi ve ticaret şirketlerinde gerekli malumat akışı da dahil olmak üzere tüm dahili ve ağ çapında materyal, bölüm ve ürün akışının entegre planlama, kontrol, gerçekleştirme ve izlenmesini içerir (ve ürün ömrü döngüsü) müşteri gereksinimlerini teyit etmek için kullanır.

Hedefi yerine getirmek için Performans ve maliyet olmak üzere ikiye bölünebilir. Görüşler için gelen lojistik, imalat ya da montaj fabrikalarına alım üzerine yoğunlaşıyor. Dışarıdan lojistik, son kullanıcıya malumat akışı ile depolanması ile ilgilidir.

Askılı Tekstil Taşımacılığı Kullanılan Ana Alanlar

  • Satın Alma Lojistiği
  • Üretim Lojistiği
  • Dağıtım Lojistiği
  • Satış sonrası Lojistik
  • Bertaraf Lojistiği

Satın Alma Lojistiği

Satın Alma Lojistiği, piyasa araştırması, ihtiyaç planlaması, satın alma ya da satın alma kararları, tedarikçi yönetimi, sipariş verme ve sipariş kontrolü gibi faaliyetlerden oluşur.

Tedarik lojistiğindeki hedefler çelişkili olabilir – temel yetkinliklere odaklanarak, firmanın özerkliğini korurken dış kaynak kullanımını ve tedarik sürecinde güvenliği en üst düzeye çıkarırken tedarik maliyetlerini en aza indirgeyerek verimliliği en üst düzeye çıkarabilir.

Üretim Lojistiği

Üretim lojistiği terimi, Tekstil endüstrisinde lojistik süreçleri tanımlamak için kullanılır. Üretim lojistiğinin amacı, her makinede ve iş istasyonunda doğru zamanda, doğru miktarda ve kalitede doğru ürünün beslenmesini sağlamaktır.

Endişe, taşımacılığın kendisi değil, katma kıymetli süreçler yoluyla akışı düzene sokmak ve kontrol etmek ve kıymetli olmayanları ortadan kaldırmaktır. Üretim lojistiği mevcut ve yeni tesislere uygulanabilir. Mevcut bir fabrikada üretim sürekli değişen bir süreçtir.

Makinalar değiştirilir ve yenileri eklenir ve bu da üretim lojistik sistemini buna göre iyileştirme fırsatı verir. Üretim lojistiği, müşteri yanıtını ve sermaye verimliliğini sağlamak için gerekli araçları sağlar.

Demircan Lojistik

Demircan Nakliyat ve Taşımacılık olarak, lojistik ve taşımacılık alanında üstün nizam kalitedeki hizmetlerimize devam ediyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Yüksek kalitede hizmet vermekte olan firmamız; lojistik ve nakliye işleri alanında sektörünün rakipsiz firmalarındandır.

En üst nizam kaliteli nakliye işlemleri ve cazip fiyat seçeneklerini aynı çatı altında buluşturan markamız, pek kıymetli ve kıymetli müşterilerinden aldığı büyük destekle askılı taşımacılık sektöründe de önder isim olmaya devam ediyor.

Lojistik sektöründen ihtisas sahibi teknik kadro ile çalışmalarına son hızda devam etmekte olan Demircan Nakliyat firmamız, bünyesinden alanında deneyim ve deneyim sahibi nakliye ve taşımacılık ekibi ile mükemmel kalitedeki hizmetlerine devam etmektedir.

Lojistik Sektöründe Bir Numara

Demircan Lojistik; taşıma ve evden eve taşımacılık sektöründe kalitesinden kesinlikle ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir. Taşımacılıkta uzman ve deneyim sahibi şoför kadromuzla sizlerin yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Demircan Nakliyat ve Taşımacılık firmamız; sosyal medya üzerinde de oldukça faktör olup, müşterilerinin yapıcı yorumlarına oldukça önem vermektedir.

Firma olarak; askılı tekstil taşımacılığı alanı başta olmak üzere yüzlerce çeşit hizmet seçeneğini de bünyesinde barındıran oldukça zengin hizmet yelpazemiz ile her zaman yanınızda olmaya gayret ediyoruz. Demircan Lojistik şirketimiz; müşteri memnuniyeti odaklı işletme prensipleri kapsamında hizmetlerini sürdürmektedir.

Askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerini en hızlı ve en doğru şekilde vermeye önem veren firmamız; ev ve işyerlerinize kadar gelerek üst nizam nakliye hizmetlerini sizler için en uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Alanında Uzman Nakliye Ekibi ile Askılı Tekstil Taşımacılığı

Demircan Lojistik firmamız; bünyesinde bulunan profesyonel ve yetkin nakliye ekibi ile lojistik ve taşıma işlerinizi en basit şekilde gerçekleştirmeye özen göstermektedir.

Demircan Nakliyat ve Taşımacılık firmamız; evden eve taşıma ve lojistik sektöründe zirve konumda yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Sektörümüzde rakipsiz konumda bulunmanın gereğince hizmet vermekte olan Demircan Taşımacılık firmamız; lojistik ve taşıma işlemlerinizi sizler için anında halletmektedir.

Firma internet sitemizi ziyaret ederek yüksek nizam kalitedeki hizmetlerimizden hemen haberdar olabilir ve zengin hizmet yelpazemizden faydalanarak üst nizam kalitedeki hizmetin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Nakliyat sektöründe önemli bir yere sahip askılı taşımacılık günümüzde en oldukça tekstil firmaları tarafından tercih edilmektedir. Yerli ve küresel markette de önemli bir yere sahip giyim üretim sektörünün bir parçası olan nakliye sürecinde aynı mahiyet ile hizmet vermek için profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürünün hazırlanmasından tüketiciye ulaşana kadar kıyafetlerin lekelenmeden ve kırışmadan büyük özenle tüketiciye sunulması tekstil firmalarının ilk önceliklerindendir. Bu sebeple tercih edilen askılı taşımacılık tekstil firmaları için önemli bir kara yolu taşıma sistemidir. Askılı tekstil taşımacılığının gerektirdiği hassas taşıma ve özenli hizmetin bilincinde olarak, kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkıyoruz. Nakliye araçlarımızda askılı tekstil taşımacılığı için ihtiyaç duyulan her ekipmanı bünyesinde bulundurarak ürünler için İdeal lojistik hizmeti sağlıyoruz.

Ürünleri eski standartlardaki gibi sadece kolilerde taşımıyoruz. Eskiden steril olmayan tozlu taşıma araçları ile yapılan taşımacılığı rafa kaldırıyoruz. Ürünleri modern şartlarda kaliteli taşımacılığın gerektirdiği askılı araçlarımızda taşıyoruz. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizi de taşıyor, pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek tüm her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaştırma garantisi veriyoruz. Sizlerde tekstil taşıma ihtiyacınızda hassas ve özenli taşıma hizmeti garantisi sunan Demircan Nakliyat firmasından hizmet almak için hemen bize ulaşın. Askılı tekstil taşımacılığı hizmetinde emanet aldığımız tüm ürünlerimiz bizim güvencemiz altındadır. Askılı taşımacılık, tekstil taşımasında katma değer yaratmaktadır. Araçlardaki askı sistemleri sayesinde giyim ve aklınıza gelebilecek bir oldukça tekstil ürünlerini tek tek askılarla taşıyabilirsiniz. Ürünleriniz işletmenizden çıktığı haliyle deforme olmadan, kirlenmeden varış noktasına ulaşır.

 

Hemen Ara