Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

İstanbul Evden Eve Nakliye

BİLGİLENDİRME: İstanbul Evden eve nakliye sektöründe sayısızca korsan nakliyat firması bulunmaktadır. Bu kişileri sokakta yürüyen bir vatandaş gibi düşünebilirsiniz. Vergi mükellefi olmayan K-3 yetki belgesine sahip olmayan bir yerden temin ettiği araçla evinize gelerek eşyalarınızı taşıması kim olduğunu bilmediğiniz birine evinizin anahtarını teslim etmek gibidir. Bu sebeple her zaman K-3 yetki belgesine sahip şirketleri tercih etmeniz konusunda sizleri bilgilendirmeyi borç biliriz.

 

 

✅Firma Kuruluş : 1992’ten Beri Hizmet✅
✅Firma Hizmet Bölgeleri : Türkiye’nin Her Yerine✅
✅Firma Belgeleri : K3 – Iso 9001 Kalite Belgeleri✅
✅Firma Eşya Sigortası Demircan naliyat Farkıyla✅

DEMİRCAN NALİYAT NAKLİYAT

 

Evden Eve Nakliyat

 

Evden Eve Nakliyat, % 100 memnuniyet garantimiz ile kaybetmeniz gereken tek şey hareket etmenin getirdiği strestir! Öyleyse, ücretsiz ve zorunlu olmayan bir fiyat teklifi almak için bugün ofisimizi arayın ve hareket eden sektöre yönelik devrimci yaklaşımımızı kendiniz deneyimleyin. Tüm müşterilerimizde olduğu gibi, askeri üye veya devlet kurumları olan müşterilerimize ve onların çalışanları için en yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Her gün topluluklarımıza hizmet ettiğinizi ve profesyonellikle sunulan kaliteli hizmeti hak ettiğinizi biliyoruz.En büyük varlığımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya olan bağlılığımızdır.

 

Eşya Depolama

 

Eşya Depolama Her bir depolama tesisi, yerel müşterilerinin ihtiyaçlarına uyacak şekilde benzersiz boyutlara sahiptir. Doğru depolama birimi boyutunu seçmek zor olabilir, bu yüzden bunu kolaylaştırmak istiyoruz. Her bir depolama odasının boyut kategorisine göre hızlı bir dökümünü burada bulabilirsiniz. Genellikle depolamaya ihtiyaç duyan müşteriler için en uygun fiyatlı birim türüdür. Eşyalarına sık ve kolay erişime ihtiyaç duyan müşteriler için mükemmeldir. Üniteler zemin seviyesindedir, yani öğeleri daha az çabayla ve minimum sürede yükleyip boşaltabilirsiniz.

 

Şehirler Arası Nakliyat

 

Şehirler Arası Nakliyat tayininiz çıktı evinizi taşımanız gerekiyor  yada herhangi bir sebeple bulunduğunuz ilden başka bir ile taşınmanız gerekiyor, en güzel şekilde en uygun fiyata nasıl taşınırım diye düşünüyorsunuz, Bir nakliye firması arayışı içindesiniz hangisi güvenli diyorsunuz, Bunun için tercih öncesinde firmaların nasıl çalıştığı gerekli yetki belgelerine sahip olup olmadığı personelinin sözleşmelimi dikkat ediniz. Taşıyıcılardan destek personeline kadar tüm personelimiz, taşınmanız için mümkün olan en iyi müşteri hizmetini almanızı sağlamak için işimize katılmadan önce son derece eğitimli ve denetlenmiştir.

” Demircan Nakliyat’a Hoşgeldiniz…

İstanbul Evden Eve Nakliyat | Demircan nakliyat  şirketi olarak firmamız evden eve nakliyat, ofis taşıma, depolama gibi alanında uzman çalışanları ve geniş araç filosu ile gelen nakliyat hizmet işlerini en iyi artılarıyla yapan ilk ve tek çözüm ortağınız olan nakliye firmasıyız. Potansiyelinin hiç bir zaman sınırı olduğunu düşünmeyen, Demircan naliyat evden eve nakliyat firmamız İstanbul Kadıköy,Göztepe,Beylikdüzü,Sarıyer gibi semtlerde şubelerimiz bulunmaktadır. Demircan nakliyat her geçen gün hizmetini bir üste taşımak için, Her an hizmet potansiyel artışı için uğraşma mücadelesi içinde rol almaktadır. Siz müşterilerimiz için, elimizden gelenin fazlasıyla hizmet olarak sunmaya hazırız. Herkesin ortak derdi olan, Sorunsuz sıkıntısız ev taşıma ve depolama gibi taşımalarda sorunsuz nakliye nasıl yapılır? Sorusuna cevap verelim. Ama iyi bir taşıma yapmak için gerekli kriterlerin uygun olası’da şarttır. Evden eve nakliyat sektörü içinde tanınmış ve referansları olan ev taşıma nakliye şirketleri arasında araştırma yaparak, en iyi ve kaliteli İstanbul evden eve nakliyat firmasını seçmek şarttır. Yoksa ev taşıma işlemi sizin için tamamen kabus olur hem eşyalarınız zarar görebilir hemde fazladan masrafa girmiş olursunuz. DEMİRCAN NALİYAT Evden Eve Nakliyat hakkında daha fazla bilgi edinmek için Profesyonel olarak eğitilmiş taşıyıcılardan oluşan ekiplerimiz, haftanın 7 günü stressiz ve sorunsuz bir ev ve ofis yeniden yerleştirme hizmetleri sunmak için her zaman buradalar.

Türkiye’nin yer yerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve üstün müşteri hizmeti ile yüksek kaliteli taşıma hizmetleri sunuyoruz. Misyonumuz müşterilerimize rock yıldızları gibi davranmak ve beklentilerini aşmaktır. Kendimizi Türkiye deki en iyi taşıma şirketlerinden biri olarak adlandırmaktan gurur duyuyoruz. 5 yıldızlı incelemelerimiz ve müşteri memnuniyeti oranımız bunun kanıtıdır.

Amacımız batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörle oluşumun ülkemizde de DEMİRCAN NALİYAT NAKLİYAT olarak firmamız tarafından başlatıldığını hatırlatmaktadır. Bu nedenledir ki, ucuz olsunda nasıl olursa olsun mantığından ziyade, çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır. Ancak son yıllarda ülkemizde moda haline gelen taklitçilik furyasından biz de nasibimizi almış bulunuyoruz. İstanbul evden eve nakliyat Ailemizle uzaktan yakından hiçbir ilgisi olmayan birtakım insanlar, firmamızın ismini kullanarak siz değerli müşterilerimize ve eşyalarınıza zarar vermektedirler. Bu kişilere dikkat edilmesi hususunu hatırlatmayı bir görev olarak kabul edip imajımızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma içerisinde sizlere hizmet verebilmemiz için firmamızla çalışmanız dileği ile sizleri bekliyoruz

 

 

Evden Eve Nakliyat

PROFESYONEL EŞYA PAKETLEME SİSTEMİ PRATİK EV TAŞIMA HİZMETİ

TÜRKİYE’NİN HER YERİNE

Demircan nakliyat Ev Taşıma Ekibimiz, taşıma deneyiminizi olabildiğince kolay ve stressiz hale getirecektir. Olağanüstü müşteri hizmetleri sunuyoruz ve sahip olduğunuz her soruyu cevaplayacağız.

İyi Bir Nakliye, Doğru Firma Seçimiyle BaşlarHemen nakliye - demircan nakliyat

Ülkemizde nakliye sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslar arası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarta oturtmuş ve ülkemizde henüz bir ‘Nakliye Hizmeti’ ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından da adeta bir gizli okul halini almıştır.

İlk kurulduğu günden bu yana, Demircan nakliyat hizmetimizin en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için ambalaj sistemimizin ve çalışanlarımızın da en iyileri olması gerekmektedir. müşterisini odağına alarak çalışmalar yürütüyoruz. Bu alanda attığı sayısız adım sayesinde her yıl evden eve nakliyat organizasyonlarda saygın ödüllerin sahibidir firmamız.

Firma Araştırırken Dikkat !!!

Firma araştırırken dikkat Sizlerin stressiz, sorunsuz bir taşınma yapabilmeniz ve özellikle ilk defa taşınacaklar için önemli olan bazı hususları dikkatinize sunmak görevimiz, sizlerin ise bu hususlara dikkat edip, önem vermeniz menfaatinizedir.

EV TAŞIMA DA ÖNEMLİ 8 KURALucuz nakliye Demircan evden eve nakliyat istanbul, ankara, izmir

1) Taşıma için gelecek olan aracı mutlaka görün veya mutabık kalın, aksi halde gelen araç sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
2) Ambalajlama nasıl olacak, hangi eşyaya hangi ambalaj malzemesi kullanacak sorun, taşıma günü bu konu sizi üzebilir.
3) Kaç kişinin geleceği ve problem yaşamayacağınız eleman konusunda mutabık kalın yoksa bu da ayrı bir hayal kırıklığı olabilir.
4) Referanslar gerçek mi araştırın, mutlaka sözleşme yapın, mümkünse firmayı yerinde görün.
5) Firmanın K-3 yetki belgesi gerçekte var mı, ulaştırma bakanlığından sorun.

6)  Eşyalarınızı için sigorta yapmayı unutmayın.
7) Asansörlü taşıma olacaksa mutlaka sözleşmeye (asansörlü) yazdırın.
8) Sözleşme maddelerini inceleyin, kafanıza takılanları mutlaka sorun, mümkünse ödemeyi iş bitiminde yapı

” Taşımacılık satranç gibidir, doğru hamleyi yapmazsanız ” ;şah mat! Kaliteyi arayanların adresi!

Etkileyici bir filomuz ve yüksek kaliteli ekipmanlarımız olmasına rağmen, en çok değer verdiğimiz taşıyıcılarımızdır. DEMİRCAN NALİYAT Nakliye Eşyalarınızın varışta güvende ve sağlam olmasını sağlamak ve ayrıca eşyalarınızı bizimmiş gibi kullanmak temel değerimizdir. Küçük bir yanlış adımın pahalı veya manevi değeri olan bir şeyi mahvedebileceğinin çok iyi farkındayız, bu nedenle hatalara yer bırakmıyoruz.

* Garantili Teklif Üzerine – Talep ettiğiniz hizmet, eşyalarınız için tam paketleme seçeneği ile birlikte ek hizmet olarak gelirse paketleme hizmeti ve malzemeler dahildir.

Tüm paketleme malzemeleri size hiçbir ek ücret ödemeden bu hizmete dahildir. Taşınma şirketlerinin çoğu kutuları ve malzemeleri ücretsiz SAĞLAMAZ – bu nedenle, malzemelerin EKSTRA olup olmadığını her zaman sorduğunuzdan emin olun.

Demircan nakliyat Starları: İstanbul Evden Eve Nakliyat standartların dışında ve beklenenin üzerinde gösterdikleri davranışlarının, çabalarının, performanslarının fark edilmesini sağlayarak onları ödüllendirmekteyiz. İstanbul içerisinde en iyi nakliye şirketi olduğumuzu defalarca kanıtladık. Demircan nakliyat çalışma arkadaşları değerlendirerek her çeyrekte Taşımacılık sektörün hem en eski hem de en iyi şirketi olarak hizmete hazırdır.

Demircan nakliye - teklif formu

1992 Yılından Bu Yana Sektörde Lider DEMİRCAN NALİYAT

 

Hayatın gerçekleri arasında olan bilindik ve sevilen markaların taklit edilmesi, hepimizin bilgisi dahilindedir. En kaliteli hizmeti almak isteyen insanların kaliteli firmalara olan güvenlerini boşa çıkarmak isteyen firmaların kurdukları farklı isimlere sahip olan ancak reklamlarıyla ön plana çıkmaya çalışan yapılarından sıyrılmak için, Demircan nakliyat  gerçek firma olarak iletişime geçmeye özen göstermelisiniz.

DİKKAT: TAKLİT EDİLİYORUZ!

Birbirinden farklı zamanlarda birçok müşterimizin memnun olması için aradığı özellikleri sorunsuz olarak birliktelikle sunan firmamız taklit edilirken, güveneceğiniz ve en uygun fiyata mükemmel hizmetler veren firmamızı tercih etmekte hassas davranmalısınız. Farklı zamanlarda sizlere sunulacak olan kampanyalardan haberdar olmak için bizim sitemizi takip edebileceğiniz gibi; alacağınız hizmetlerle birlikte sorun yaşamamak içinde Demircan naliyat marka adına sahip olan firmamızı tercih edebilir, istediğiniz başarıya sorunsuz olarak ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Nakliye Firmasız İşveren olma vizyonu ve Avrupa’nın En İyi ilk 10 Nakliye firması arasında olma hedefiyle sektörün öncü firmasıyız.

 

Hemen Ara