Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşımacılığı İstanbul yapınak nakliyat firması kurumsal nakliye kadrosuyla fabrikaları şehiriçi ve şehirlerarası sigorta sözleşmeli taşır. İstanbul’da yapınak taşıyan nakliye şirketleri denince akla gelen tek nakliyat firması Demircan Nakliyat olarak deneyimli, güvenilir takım ve ekipmanlar ile beraber nakliyat hizmeti sunuyoruz. Fabrika nakliyecilik işlemlerinde kaliteli araç-gereç ve süratli sağlam işçilik kullanarak hızlıca güvenle taşınmanızı sağlıyoruz.

Fabrika taşımacılığı İstanbul yapınak nakliyat şirketi

İstanbul Fabrika Taşımacılığı Firması

Demircan evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında yapınak taşımacılığı hizmetini de itinalı bir halde yapmaktadır. Evden eve, ofisten ofise taşıma, hastaneden hastaneye ya da okul ve yurt taşımacılığı gibi alanlarda göstermiş olduğumuz başarıları yapınak taşımacılığı alanında da göstermekteyiz. Bütün nakliyat süreçlerini zor ve gerilimli olmaktan kurtararak basit ve huzurlu bir halde gerçekleşmesini sağlamaktayız. Özellikle yapınak taşımacılığı alanında gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalarda tüm aşamaları dikkatli, itinalı bir halde yapmaktayız. İlk etapta Demircan nakliyat içeriğinde bulunan bedava ekspertiz hizmeti faaliyetlerini hassas bir halde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Fabrika Taşıma Firması

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


İstanbul Fabrika Taşıma Şirketi

İstanbul yapınak nakliyat firması olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerimizde yapınak ve atölyelerin taşınma işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sahip olduğumuz geniş vasıta parkı ve ustalaşmış takım ekipman desteği vasıtası ile oldukça kısa süre içerisinde güvenilir ve sigorta garantili nakliye çözümleri geliştiriyoruz. Aşağıda hizmet sunduğumuz ilçelerimiz yer almaktadır. Ayrıca Türkiye’nin dört bir yanına nakliye seferlerimiz mevcuttur.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Fabrika Taşıma Hizmetleri

Fabrika idare ekibinin vermiş olduğu teknikler değerlendirildikten sonra yapınak yerinde kontrollere muayeneler yapılmaktadır. Fabrikanın içerisinde bulunan makine muhteviyat ve öteki mobilya ve ekipmanlar tek tek değerlendirilmektedir. Değerlendirme aşamasında sigortalama işlemleri de hassas yapılmaktadır. Ekspertiz hizmetleri kapsamında fabrikada bulunan tüm büyük çaplı makineler ve üretim ekipmanları paketleme ya da söküm işlemleri yapılabilmesi için yerinde tespitler ayrıntılı bir halde gerçekleştirilir.

Fabrika Ürünleri Taşıma

Fabrikada üretilmiş olan eşyalar ayrı paketlenerek makine ve muhteviyat ayrı eşya paketleme işlemlerine doğal olarak tutulmaktadır. Ayrıca makine ve muhteviyatın sökülmesi, elektronik cihazların yapınak ekipmanlarının sökülmesi ve takılması sırasında hususi takımlar kullanmaktayız. Bu aşamada bilhassa ekspertiz hizmetini oluştururken yapınak ürünlerinin hangi araçla taşınacağı, hangi mesafeye ne kadar zamanda taşınacağını planlı bir halde yapılmaktadır. Planlı bir halde gerçekleştirmiş olduğumuz Demircan nakliyat yapınak nakliyat hizmetlerini müşterilerimizin nezaretinde yapıyoruz. Özellikle fabrikada yöntem takım olarak vazife yapan elemanlar nezaretinde yapınak ürünleri ve ekipmanları sökülmektedir.

Fabrika Ekipmanları Taşıma

Ekipmanlar söküldükten sonra tahta sandıklara hususi ambalaj malzemeleri ile paketlenirken yağlanması ve hususi koruma ürünlerinin kullanılarak paslanmaya karşı tedbir katılması konusu ile ilgili hassas çalışmalar yapıyoruz. Bu tür çalışmaları öteki evden eve nakliyat firmalarında görmeniz bazı durumlarda imkânsız olabilir. Demircan nakliyat yapınak taşımacılığı alanında korozyona, paslanmaya, hasar ve eksiklik oluşumuna hususi dikkat etmektedir. Dikkatli bir halde gerçekleştirdiğimiz yapınak taşımacılığı konusu ile ilgili sürecin her vakit daha hususi bir halde işleyebilmesi için bulgu çalışmalarını ayrıntılı bir halde gerçekleştiriyoruz.

Fabrika Muhteviyatı Depolama

Fabrika ürünlerinin ya da yapınak muhteviyatının taşınması sırasında depolama ihtiyacı ortaya çıktığında hususi eşya depolama alanları ve sahaları oluşturarak ürünler, makinalar, ekipmanlar tek tek depolama işlemine doğal olarak tutulmaktadır. Açıkta kalabilecek ambalajlı malzemeler aleni alanda depolanmaktadır. Kapalı alanda depolanması ihtiyaç duyulan tüm malzemeler kapalı depolarda güvenilir bir halde saklanmaktadır. Makine ve muhteviyatının taşınabilmesi için kırkayak tipindeki araçlar kullanılmaktadır. Ayrıca vasıta kullanımında sürüş teknikleri ileri ölçüde kendini geliştirmiş şoförler kullanılarak en mühim ve hususi yapınak taşımacılığı işlemleri yapılmaktadır. Yapmış olduğumuz bu çalışmalar kapsamında bilhassa fabrikanın bütününün taşınması, ürünlerinin taşınması gibi mevzularda farklı değerlendirmeler yapmaktayız.

Soğuk Zincirle Fabrika Taşımacılığı

Özellikle besin ürünleri üreten bir fabrikanın taşınması sırasında soğuk hava kaynağı mevcut araçlar kullanılmaktadır. Ayrıca büyük tonajlı ve hacimli yapınak makine ve muhteviyatının taşınması için aleni kasa araçlar trafiği engellemeyecek şekilde yüklemesi yapılarak hassas bir halde taşımaktayız.Şehirler arası nakliye - İstanbul demircan nakliyat

Sigortalı Fabrika Taşımacılığı

Özellikle  nakliyat ekspertizlerinin yaptığı araştırmalarda ve gerçekleştirmiş olduğu planlarda sigortalı nakliyat, eşya asansörü kullanımı, ambalaj malzemesi temini, mühim ve hususi vasıta temini konusu ile ilgili hassas çalışmalar yapmaktayız. Sigortalama işlemlerini hususi sigorta şirketleri ile hususi sözleşmeler kapsamında gerçekleştiriyoruz. Eşyalar sigortalandıktan sonra paketlenmektedir. Araçlara doldurularak yeni kurulum alanına itinalı bir halde görülmektedir. Özel olarak paketlenmiş yapınak muhteviyatı yeni alana indirildiğinde ve paketlerin açılması sırasında yapınak sahiplerinin yanısıra bulunmasına itina gösterilmektedir. Çünkü yapınak sigortalama işlemleri konusu ile ilgili rastgele bir aksaklık ortaya çıkmaması için müşteri onayı bu hususta oldukça ehemmiyet arz etmektedir.

İstanbul’da Tecrübeli Fabrika Taşımacılığı Yapan Firmalar

Demircan nakliyat uzman personeli ve süratli nakliyat özellikleri vasıtası ile bugüne dek birçok yapınak iş yeri taşımacılığı ve ofis taşımacılığı konusu ile ilgili hususi çalışmalar gerçekleştirmiştir. Bu hususta gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyat öncesi ve nakliyat sonrası tüm değerlendirmelerin firmamıza yakışır bir halde bulunmasına itina gösteriyoruz. Yüksek kaliteli koruyucu malzemelerin kullanılması ve mamüllerin emniyetli bir halde taşınması için Demircan nakliyat ekipleri hususi çaba göstermektedir. Yurt içerisinde ve yurt haricinde taşınması ihtiyaç duyulan yapınak muhteviyatı Demircan nakliyat tarafınca güvenilir ve hususi olarak taşınmaktadır.

Fabrika Taşımacılık Fiyatları

Demirncan  nakliyat yapınak taşımacılığı tutarları konusu ile ilgili genelde ortaya çıkarmış olduğu sonuçların kabul edilebilir şekilde bulunmasına itina gösteriyoruz. Çünkü kullanmış olduğumuz araçların ve ambalaj malzemelerinin korozyona karşı önlenecek tüm tedbirlerin fiyatlara dahil edilmesi yapınak sahiplerinin de bu hususta aynı fikir olması oldukça önemlidir. İstanbul ucuz yapınak nakliyat ücretleriyle ekonomik fiyatlarla nakliyat hizmeti alacaksınız.

 


Sıkça Sorulan Sorular

Fabrika nakliyesi iyi mi olmalıdır?

Fabrika nakliye işi aceleye getirmeden, sağlam ve güvenilir bir halde bunun yanı sıra vakit içerisinde yarışarak çabucak olmalıdır. Bunun tek yolu da plan ve programlı taşınmaktan geçer. En iyi şekilde ve en güvenilir şartlarda taşınmayı sağlamak önemlidir.

Fabrika nakliyat aracı liftli midir?

Evet, liftli nakliye aracımız, Kamyon, Kamyonet ve Tır araçlarımız mevcuttur. Ayrıca Vinçli nakliyat aracı, Asansörlü nakliye araçlarımız de nakliyat işlemlerinde hizmetinizdedir. İhtiyaç ve istek doğrultusunda tüm nakliye araçlarımızı nakliyat işlemleri için tahsis ediyoruz.

Fabrika nakliye kadrosu sigortalı mıdır?

Evet, iş güvenliği tedbirlerine uyan nakliyat firması olarak hem ahlaki olması nedeniyle hem de emniyet açısından tüm çalışanlarımızın sigortaları yapılmaktadır. Çok kaplı işlerde bigün ya da bir saatliğine dahi personel tutmak zorunda kalsak sigorta girişi yapılır.

Fabrika nakliyat sistemleri nelerdir?

Fabrika nakliyat sistemleri uzman yöntem ekip, teknolojik ekipmanlar, Plan uygulama ve projeden meydana gelir. Bu doğrultuda nakliyat işlemlerini destekleyici; nakliyat nakliye araçları, Vinçli nakliyat sistemi, Asansörlü nakliye araçları ehemmiyet arz etmektedir.

 

Hemen Ara