Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Antika Eşya Taşımacılığı

Antika eşya taşımacılığı İstanbul antika eşya taşıma firması Asansörlü sigorta garantili sözleşmeli antika eşya taşımak için kurumsal ustalaşmış hizmet alın. Antika eşyaları taşıyan İstanbul’un e eski ve en köklü nakliye firması ile yarım asırlık tecrübe farkı alın. Güvenle stressiz problemsiz taşının.

Antika eşya taşımacılığı İstanbul antika eşya taşıma firması

Antika Eşya Taşımacılığı Firması

Antika eşya taşımacılığı faaliyetlerini tesahup ederek, işinin ehli uzmanlarımız ile il ve ilçeler içinde hassasiyetle geçitlerini sağlamaktayız. Yaşam alanlarının yenilik sergüzeştleri ve değişiklik ihtiyaçları ile sanatsal değerleri olan eşyaların naklinde olabildiğince güvenlikli hizmetler sunmaktayız. Bu hususta ilerici temkinlerimiz ile her daim dikkati elden bırakmadan antika eşyalarınızın değişik adreslere kalifiye koşullar kapsamında götürülmesi için ustalaşmış hizmet veriyoruz. Yaşam adresiniz her nerde olursa olsun antik eserlerinizi, ev eşyalarınızı vb. gibi eşi benzeri olmayan eşyaların taşınmasında intizam kurallarına makul olarak sizlere asist sunumlar elde eden Demircan Nakliyat firmamız kalifiyeli ekibiyle son aşama itinalı aplikasyonlar gerçekleştirmektedir. Bizler antik eşyaların istenilen vakitler doğrultusunda hususi ambalaj işlemlerini yapmak için sizlerin mevkilerinize gelerek, itinayla hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

İstanbul Antika Eşya Taşıma Şirketi

İstanbul antika eşya taşıma şirketi olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası bölgelerinde siz değerli yurttaşlarımız için taşıma çözümleri geliştiriyoruz. Bunlardan bir tanesi de değerli kıymetli eşya taşımacılığıdır. Antika eşyaların taşınması için hususi araçlarımız ile bir çok antika eşyanın nakliyecilik hizmetini gerçekleştiriyoruz.

✅ Sigortalı Nakliyat: Sözleşmeli Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Firma Vergi Levhası: Kurumsal Şirket
✅ Firma K3 Yetki Belgesi: Onaylı Firma

Profesyonel Antika Eşya Taşıma Firması

İstanbul nakliyat firmamız garantili taşıma hizmetleri kapsamında nadide eserlerin bir noktadan diğeri bir noktaya geçit uygulamalarında önder ve önder erişim kaynaklarına haiz olarak sizlere desteklerini sunmaktadır. Bu hususta ehemmiyetli olan işletmemiz içeriğinde yeterlilik belgeleri ve profesyonellik referanslarımız yer almakta olup, antika eşyalarınızın mükemmel nakil işlemleri için bize güvenebilirsiniz. Firmamız tecrübeli kadrosuyla antika eşya taşımacılığı alanında hususi hizmetler gerçekleştirmekte olup, sizlerin yanısıra ve etkin aktarım işlemleri ile üstün merkezler içinde yayınlanan bir noktaya erişmiş durumdadır. Sektörsel nakliye uygulamalarında kapsamlı depo konumlarına haiz olan işletmemiz, bunun yanı sıra son model korumalı araçlar ile antika eşyaların hasar almadan itinalı servisini yılladır yapmaktadır. Firmamız ile linke geçerek, antik eserleriniz ya da alternatifli antik eşyalarınızın nakliyesini sizler için sağlamamızı istek edebilirsiniz.

Sanat Eseri Antika eşya taşıma nakliye İstanbul Tablo Taşıma

İstanbul Antika Taşıma Hizmet Bölgelerimiz

Antika eşya taşıma hizmetini İstanbul’da başta olmak suretiyle bütün Türkiye geneli bütün il ve ilçelerde bulunan şubelerimiz ve temsilciliklerimiz vasıtasıyla başarıyla gerçekleştiriyoruz. Antika eşyaların taşınması Demircan evden eve taşıma araçlarımız ile gerçekleştirilir. Bazı durumlarda gerek duyulur ise hususi araçlarımız ile taşıması yapılır.

İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Antika Eşya Alanlar için Nakliye Hizmeti

Türkiye nin antika nakliye firması olarak antika taşıma firmaları içinde en köklü ve güvenilir nakliye hizmetlerini sunuyoruz. Türkiye ye yurt dışından gelecek olan antik eşyaların taşımasını Uluslar arası taşıma araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda İstanbul’un taşıma firması olan şirketimizden antika eşya taşıma hizmeti alan değerli vatandaşlarımızdan bu güne kadar rastgele bir yakınma almadık. İstanbul antika eşya taşımacılığı hizmeti kapsamında eşyaların taşınmasında
hiçbir zararın oluşmaması için peşinen bir çok tedbiri aldığımızı bilmenizi isteriz. Firmamız müşteri memnuniyetine itina yayınlayan bu doğrultuda nakliye hizmetlerinizi güvenle gerçekleştiriyoruz. Aşağıda taşımasını gerçekleştirdiğimiz muhtelif antika ve sanat eserlerinin sıralaması mevcuttur.

 • Obje
 • Saatler
 • Mobilya
 • Seramik
 • Porselen
 • Halı – Kilim
 • İşlemeli Bez
 • Gümüş
 • Bakır
 • Avize
 • Tablo
 • Kartpostal
 • Pul
 • Eski Para
 • Radyo
 • Telefon
 • Daktilo
 • El Yazması Kitap
 • Çizgi Roman
 • Taş Plak – Pikap
 • Askeri Kıyafetler
 • Kılıç – Kama
 • Madalya ve Nişan
 • Hat Yazı
 • Heykel
 • Bronz Eşya
 • Berat – Ferman
 • İpek Halı
 • Kuran-ı Kerim
 • Tuğralı Gümüş

İstanbul’da Antikacıların Nakliye Şirketi İle Güvenle Taşının

Demircan evden eve taşıma istanbul firmamız antika nakliyat sektörünün önder nakliye şirketidir. İstanbul’da antikacıların nakliye şirketi olarak bu sektörde alım satım, takas ya da bakım tamir işlemleri yapanlar için derli toplu olarak nakliyecilik hizmetleri sunuyoruz. Antika eşya ve sanat eseri gibi değerli olan eşyaların zarar görmemesi için bir çok tedbiri almaktayız. Antika gibi kıymeti yüksek eşyaların taşımasını hususi geliştirdiğimiz araçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Gerekli duyulan hallerde hususi emniyet ve hususi personel desteği de sağlamaktayız. Antika eşyaların taşıma işlemleri ustalaşmış ekibimiz tarafınca yapılır. Antik taşıma konusunda, taşınacak eşyaların türü ve çeşidi de önemlidir. Ardından yapılması ihtiyaç duyulan yerinde antika eşyaların görülmesi ve gene bu doğrultuda hazırlıkların yapılması gereklidir.

Profesyonel Antika Eşya Taşımacılığı

Profesyonel antika eşya taşımacılığı hizmeti sunan İstanbul’daki antika eşya taşıma firması olarak hizmetlerimizi yarım asırdan fazla bir zamandır sürdürüyoruz. En iyi antika eşya taşıyan nakliye firması ünvanına haiz Türkiye’nin önder taşıma firması ile güvenle taşının.

Antika Eşya Taşıma Aşamaları

 1. Taşınılacak antika eşyaların huzurlu ve basit taşınması için söküm prosedürü yapılır.
 2. Özel paketleme ve ambalajlama malzemesi ile antikaların zarar görmesi engellenir.
 3. Ambalajlanma prosedürü bittikten sonra antika eşyalar hususi olarak hazırlanmış kutu sandıkların içerisine konulur.
 4. Nakliye kadrosu tarafınca daha basit taşınması ve zarar görmemesi için liftli nakliye kamyonu ve asansörlü nakliye aracı kullanılır.
 5. Taşıma prosedürü için hususi olarak belirlenmiş nakliye aracı ile taşınır.

Sigorta Garantili Antika Eşya Taşımak

Kurumsallık kaideleriyle garantili ve yasal programlar ile hizmet veren firmamız, antika eşyaların her türünü hususi programlar dahilinde evlerinizden, işletmelerinizden özenle alım işlemlerini yaparak, sizlere nitelik doğrultusunda yardımcı olmaktadır. Firmamız ustalaşmış olarak antika eşya taşımacılığı alanında uzman ekspertizleri ile siz değerli müşterilerinin memnuniyeti kapsamında sanatsal değerleri yüksek ve kalifiye eserlerin naklini yapmaktadır. Sağduyulu intizamla antik eser ve eşyaların taşınmasını istek ettiğiniz anda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Antika eşyaların aktarım uygulamalarında kurumsallıkla ve ekonomik birimlerle hizmet sunan firmamızla görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Antika Eşya Taşımacılığı Hizmeti

Şehirler arası antika eşya taşıma araçlarımız hususi olarak geliştirilmiş içi ve kenar kısımları hem sıcaklık ve rutubet yalıtımlıdır. Hem de çelik zırhlı güvenlidir. Türkiye’nin dört bir yanına dilediğiniz ile ve ilçemize şehirler arası antika eşya nakliye hizmeti sunuyoruz.

Marmara Bölgesi Antika Eşya Taşıma Hizmeti

Edirne , Kırklareli , Tekirdağ , İstanbul , Kocaeli , Yalova , Sakarya , Bilecik , Bursa , Balıkesir , Çanakkale


Antika Eşya Taşımacılığı Fiyatları

İndirimli fiyatlarla antika eşyaların taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Ekonomik ücretlerle dilediğiniz noktadan istediğiniz bölgeye değerli eşyaların taşımasını gerçekleştiriyoruz. Antika eşya taşıma fiyatları bakımından en ucuz fiyatlarla sigorta garantili taşıma gerçekleştiriyoruz.


Antika Eşya Taşımak Hakkında Kullanıcılar bu tarz şeyleri da sordu

Ev taşıma ve Antika eşya taşıma farkı nedir?

Ev taşıma ile antika eşya taşıma arasındaki ayrım baştan sonra değişik olmakla beraber ikisi de nakliye hizmetidir. Aslında her iki hizmet de bireysel nakliyecilik hizmeti kapsamındadır. Fakat tatbik bakımından antika eşyalar daha titiz ve daha değerli olduklarından hususi taşıma şekilleri ile taşınmalıdır.

Antika eşya iyi mi taşınır?

Antika eşya hususi olarak hazırlanmış nakliye araçları ile taşınır. Ayrıca nakliye kadrosu ve ekipmanları antika eşyalar için hususi olarak hazırlanmıştır. Antika eşyaları ayrı ayrı özenle paketleyip ambalajlayıp korumalı kutular içinde darbe almalarını önleyerek titiz bir halde taşırız.

Antika eşya taşımacılığı sigortalı mıdır?

Evet. Demircan antika eşya taşımacılığı firması bütün nakliye hizmetlerinde olduğu gibi antika eşyaların taşınmasını da sigorta garantili şekilde uygular. Garantili antika eşya taşıma hizmeti için Demircan taşıma şirketini seçin.

Antika eşya taşıma tutarları ne kadar?

Antika eşya taşıma tutarları 500 tl den başlamaktadır. Antika eşya taşıma tutarları taşınacak antika eşyanın miktarına ve ağırlığına göre değişir. Bunun yanı sıra taşımada hangi araçların gerekliliği ve nakliye personeli sayısı antika eşya taşıma ücretlerinde etkili olur.

Hemen Ara