Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ünlülerin evden eve nakliyat şirketi Siyasetçi, Bürokrat, Devlet adamları, Sanatçı, fenomen, şair, yazar, Oyuncu ünlülerin nakliyat firması Demircan  Nakliyat tır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin, Trabzon, Adana ve Kocaeli başta olmak suretiyle bütün Türkiye geneli ünlü olan mühim kişilerin nakliyecilik işlemlerini yerine getirdik. Sahip olduğumuz ekip, ekipman ve kurumsal yapımız vasıtası ile İstanbul’da birçok ünlünün evini problemsiz bir halde keyifle taşıdık.

Ünlülerin evden eve nakliyat firması İstanbul ünlülerin nakliyat firması Ünlü Nakliye firması

Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketi

Ünlüleri nakliye hizmetlerini gerçekleştiren İstanbul nakliyat firması olarak evden eve nakliyat sektörü önder kuruluşu olarak çalışmalarını sürdürür. Nakliye alanı artık her haliyle yüksek mercilere kadar ulaşmıştır. Nakliyat ve evden eve nakliyat arasındaki bu bağ ustalaşmış nakliyecilik şirketleri arasındaki rekabeti arttırmıştır. Bunun kararında sektörde rekabet ve nitelik odaklı hizmet gelişmeleri gözlemlenmiştir. Evden Eve Nakliyat sektörünün en eski ve en köklü nakliyat firması olarak İstanbul’da her sektörde ve her mercide değerli halkımıza hizmet sunduk. Devamlılığımızı sürdürmemizdeki en büyük etken, müşteri memnuniyeti ve emniyet odaklı çalışmamızdır. Birçok bürokrat devlet adamı ve sanatçımızın nakliyesini gerçekleştirdik. Gizlilik politikası gereği adlarını belirtmesek de referanslarımız bölümünde ve foto galeri bölümünde genel bilgiler sergilemekteyiz.

İstanbul’da Ünlülerin Nakliyat Şirketi

İstanbul’da ünlülerin nakliyat şirketi olarak birçok çözümü geliştiriyoruz. Türkücü, Şarkıcı, Sanatçı ve Konservatuvar personellerinin birçok eşyalarının taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Bebek evden eve nakliyat başta olmak suretiyle bütün İstanbul geneli Ev nakliyat en oldukça sunduğumuz hizmetlerin başlangıcında gelir. Ardından işyeri büro ve ofis nakliyat hizmetimiz en oldukça sunduğumuz hizmettir. Ayrıca konser, söyleşi, tanıtım ve fuar tanıtımları için takım ve ekipmanların nakliyesini güvenle gerçekleştiriyoruz. Eşya taşımacılığı alanında gereksinimler doğrultusunda özel çözümler de geliştiriyoruz. Yurt içi ve yurt dışı turnelerde, Havalimanı gidiş ve dönüşlerde gerek hafifçe yük ve gerekse ağır yük taşımacılığı hizmetleri de sunmaktayız. İstanbul’da ünlülerin evden eve nakliyat firması olarak ev taşıma, yalı taşıma, villa taşıma, yazlık taşıma, kışlık nakliyat gibi birçok yapının taşınma işlemlerini her şey dahil tek fiyat güvencesi ve sigorta sözleşmeli şekilde indirimli ücretlerle sunuyoruz.

Nakliye Şirketimizin Sunduğu Hizmetler

İstanbul evden eve nakliye şirketi olarak birçok alanda özel araçlarımız ve kendi alanında uzmanlaşmış personellerimiz ile birçok sektörde nakliyecilik hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Aşağıda sunduğumuz hizmetlerden bir kaçını sizler için sıraladık.


İstanbul Ünlü Nakliyat Firması

İstanbul meşhur nakliyat firması Demircan Nakliyat şirketimiz ile taşınmayan ya da adını duymayan yoktur. Binlerce etkin bireysel ve kurumsal referanslarımız ile sektörde önder kuruluş olmayı sürdürüyoruz. İstanbul’un meşhur nakliye firması ile taşınmak dilerseniz yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey 7/24 Whatsapp hatlarımızdan bizimle irtibata geçmektir. Ardından bedava ekspertiz başta olmak suretiyle öteki bedava hizmetlerimizden yararlanmak için istek oluşturun. Sizlere sunacağımız ustalaşmış şartlarda ve sigorta garantili nakliye hizmetlerimizin fiyat teklifini uygun görmeniz durumunda antak kalma aşamasında geçeriz. Bu kapsamda yazılı kontrat gerçekleştirip sizlerin yararına her aşamayı garanti dibine alırız. İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası başta olmak suretiyle bütün yurtta hizmetinizdeyiz.

İstanbul Anadolu Yakası Banka Taşıma Firmaları

Adalar , Ataşehir , Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Maltepe , Pendik , Sancaktepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye , Üsküdar


Ünlülerin Nakliye Şirketi Olarak Taşımasını gerçekleştirdiklerimiz

İstanbul’da Ünlülerin nakliyat firması olarak her alanda birbirinden değerli birçok değerli kişinin nakliye gereksinimlerine çözümler sunduk. Şehir içi nakliyat, Şehirler arası nakliyat, Ofis Taşıma, Piyano Taşıma, Antika Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma gibi birçok hizmet kolunda ünlülerin nakliye firması olarak garantili nakliyecilik gerçekleştirdik.

 • Devlet adamları
 • Siyasetçiler
 • Bürokratlar
 • Dizi Oyuncuları
 • Sinema Filmi Sanatçıları
 • Tiyatro Oyuncuları
 • Fenomenler
 • Gazeteciler
 • Köşe Yazarları
 • Şairler
 • Yazarlar
 • Ünlü ve Tanınmış Kişiler
 • Profesörler
 • Doçentler

Ünlülerin Evden Eve Nakliyat Şirketi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ünlülerin nakliye firması hangisidir?

Güvenli, kurumsal, sigorta garantili nakliyecilik hizmetlerini yazılı kontrat ile gerçekleştiren Demircan Evden Eve Nakliyat şirketidir.

Nakliye hizmeti sigortalı mıdır?

Evet, Demircan Nakliyat şirketimizin gerçekleştirdiği bütün nakliye hizmetlerinde sigortalı nakliyat sözleşmesi yapılarak eşyalarınız teminat dibine alınarak korunur.

Nakliye personelleri sigortalı mıdır?

Bütün nakliye çalışanlarımız, firmamız içeriğinde çalışan devamlı personellerimizden meydana gelir. Bütün çalışanlarımız SGK kayıtlı ve maaşlı elemanlarımızdır. Çok istisnai durumlarda ve acele hallerde ek personel çalıştırılsa dahi günü birlik ya da saatlik sigorta girişi yapılır.

Nakliye araçları hijyenik midir?

Nakliye araçlarımız her nakliyat öncesi ve sonrası özel ultraviyole dezenfektan makinesi ile tarafımızca dezenfekte edilir. Pandemi sürecinde Korona virüs tedbirleri kapsamında temizlik ve dezenfekte işlemlerimiz her aşamada başarıyla uygulanır.

Lüks eşya nakliyat hizmeti önlemleri nelerdir?

Değerli ve Lüks eşyalar için özel ambalajlama ve paketleme işlemleri bir rutin olarak uygulanır.
Taşıma prosedürü ek personel ile desteklenir.
Nakliye işleminin hızlıca güvenle tamamlanması için asansörlü nakliye aracı kullanılır.
Kırılır ya da hassas eşya ise, alakalı eşyaya özel vasıta ve personel tahsis ederek taşınması sağlanır.
Kıymetli ve oldukça değerli eşya ise zırhlı araçta ve emniyet personeli nezaretinde nakliyat gerçekleştirilir.

Ek hizmetleriniz mevcut mu?

Tabi ki evet, müşterilerimizin güvenle taşınmasını sağlamak birincil görevlerimiz arasındadır. Müşterilerimizin özel yaşam gizliliği dikkate alınarak, nakliyat ile alakalı birçok istekleri koşulsuz olarak karşılanmak suretiyle gayret sarf edilir. Temizlik, Boya, Tesisat, Onarım gibi ek hizmetler için müşterimize özel çözümler geliştirmekteyiz.


Hemen Ara