Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ümraniye Nakliyat 

Ümraniye Nakliyat 

Ümraniye Nakliyat firması olarak uzun süredir bu sektörde hizmetler veriyoruz. Günümüze kadar sahip olduğumuz tüm deneyimler ve bilgiler sayesinde hiçbir zaman olumsuz bir durum oluşturmadık.

 

Nakliyat sektörü dışardan bakıldığında çok kolay gibi dursa da aslında oldukça karmaşık bir sektördür.

 

Bizim firmamızda bulunmakta olan tüm bu kişiler bu işe yıllarını vermiş belki çocuklarından, ailelerden daha çok zaman ayırarak bu işte uzmanlaşmış kişilerden oluşmuş bir ekiptir.

İstanbul ve çevresinde sunduğumuz güvenilir taşımacılık işi ile evinizi ya da ofisinizi adresinden güvenli bir şekilde nakliye ederek yeni yerine taşıyoruz. Üstelik yapmakta olduğumuz tüm nakliyat işlemlerimiz tam anlamı ile garantili ve sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. İşlerimiz daima kaliteli nakliyat işlemini prensip haline getirmiş durumdayız.

Ümraniye Nakliyat sektörü ele alındığında bunun birçok ilgili bölümü olduğu karşımıza çıkmaktadır. Nakliyat sektöründe yer almakta olan bölümler yaklaşık olarak 8 adettir. Tabi ki bu 8 kolda kendi arasında bölümlere de ayrılabilmektedir. Bu bölümler arasında en sık karşılaştığımız nakliyedir. Nakliyat işlemleri ise şehir içi ve şehir dışı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Ümraniye Nakliyat eşyaları için tüm eşyalar ele alınarak uygun bir araç seçilerek onlar yüklenir. Taşınmakta olan eşyalara göre fiyatlandırmalar değişim göstermektedir.

 

Bunlar dışında daha çok piyano taşıma konusu gündeme gelmektedir. Piyanolar, özel olarak titiz bir şekilde taşınmakta olan eşyalardan olmaktadır. Piyano nakliyatı oldukça dikkat gerektiren bir iştir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ümraniye Nakliyat firmalarında fiyatlar değişim göstermektedir. Günümüzde Ümraniye Nakliyat şehir içi ve Ümraniye Nakliyat şehir dışı olmak üzere hizmet veriyoruz.

 

Kurulduğumuz andan itibaren nakliyat sektöründeki büyümemiz sayesinde hizmetlerimiz İstanbul dışında da yayılmaya başlamaktadır. Bunlar dışında sunmakta olduğumuz depolama işleri de oldukça başarılı olmaktadır. Bu işlerimizi gerçekleştirirken müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemli olmaktadır

Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Nakliyat esnasında gerçekleşmekte olan işlemler şöyledir:

  • Müşteri ile iletişim: Müşteriler nakliyat firmalarını aradığı takdirde bütün detaylar konuşulur ve bu doğrultu da nakliyat işlemlerine başlanılır. Fakat mutlaka bir firma ile anlaşmadan önce iyi bir araştırma yapılması gerekli olmaktadır.

 

  • Fiyat: Daha sonra ise konuşulan kısım fiyatlardır. Bir firma ile anlaştığınız takdirde mutlaka merak ettiğiniz her şeyi sorarak kendinizi nakliyat işlemine ayarlayınız. Fakat şunu unutmayın ki bütün nakliyat işlerinde sigortalama ve paketleme işlemleri istenmelidir. Fakat nakliyat işleminden önce ücretsiz ekspertiz hizmeti isteyiniz.

 

  • Paketlenme ve araca yükleme: Nakliyat esnalarında eşyaların taşınması gibi olaylara mutlaka dikkat edilmelidir. Paketleme aşamasına mutlaka dikkat edilmeli ve kırılma ihtimali olan eşyalar için bu konu da ayrı bir itina gösterilmelidir. Bazı eşyaların taşınmasında asansörlü nakliyat tercih edilir.

 

  • Teslim edilmesi: Güvenli bir şekilde nakliyat işlerinin gerçekleşmesi sonucunda yeni adresinize teslim edilir.

Nakliyat İşi İçin Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

İlk olarak mutlaka eşya sayınız ve paket sayınız bilinmeli buna göre eşyalarınızın çokluğuna ve boyutuna uygun araç seçimli yapılmaktadır.

 

Şehirler arası nakliyat işinde eşyalarınız sınıflandırılıp özelliklerine göre paketlendirilmeli ve bölümlere ayrılmalı örneğin kırılacak eşyalar ayrı numaralandırılmalı diğer eşyalar ayrı numaralandırılmalıdır bu işlemlere dikkat edilirse hiçbir aksilik çıkmayacaktır.

Ümraniye Nakliyat da Kurumsal Depolama

Ümraniye Nakliyat da kurumsal depolama hizmeti ile ofis, büro vb. yerlerin malzemeleri saklanmaktadır. Büyük kapalı kolilerde eşyalar depolanmaktadır bu durumda da sorun olma olasılığı düşer bu depolar şirket arşivi gibi de kullanılabilmektedir.

 

 

Her ihtiyaç duyulduğunda bir depo yeri bulmak bir avantaj sayılır hele ki büyük firmaların olduğu yerlerde.

Ümraniye Nakliyat da eğer depo alanına ihtiyaç duyuyor iseniz firmamız size kolayca bir depo ayarlayacaktır, eşyalarınızı güvenli ve titiz bir şekilde muhafaza ediyoruz.

Günümüzde özellikle şirketler tarafından kurumsal depolama hizmetine yönelim artmıştır. Ülkemizin en iyilerinden olan bir firma olarak çeşitli kurumsal depolama hizmetleri vermekteyiz.

 

Bunlar şöyledir; Arşiv odası olarak kullanılır, avm gibi alışveriş merkezlerine depo olarak kullanılır bir diğer kullanım çeşidi ise malzeme depolarıdır birde daha az tercih edilen uzak doğu ve çin ürünleri deposu, ithalat ve ihracat deposu, emanet koli bırakma ise sonuncusudur.

Ümraniye Nakliyat da uzun yıllardır bu işin içinde bulunan bir firma olarak siz müşterilerimize %100 memnuniyet sunmaktayız. Üstelik ürünleriniz depolarımızda sigorta altındadır bu depolara verdiğiniz ürünleri istediğiniz zamanda alma hakkınızda bulunmaktadır bunun için nüfus cüzdanınız yeterlidir.

 

Verilen ürünleri koyduğumuz depolar kesinlikle nemden uzaktır ve 24 saat boyunca kamera tarafından kayıt alınarak güvenliği sağlanmaktadır. Kurumsal depolama firması olarak siz müşterilerimiz en iyi şekilde en güzel ve en uygun fiyatlı hizmeti sunmaktayız.

Ümraniye Şehir İçi Nakliyat

Ümraniye Nakliyat firmamız olarak uzun zamandır nakliyat işlerine devam etmektedir yaptığımız nakliyatlardan biri de şehir içi nakliyattır.

 

Yıllardır bizimle çalışmakta olan yanımızda yetişmiş uzman ekipler tarafından işlemler yapılmaktadır nakliye sektöründe en büyük firmalardan olma özelliğine sahibiz kurumsal bir firma olarak amacımız siz müşterilerimizin memnuniyetini son raddeye kadar çıkarmaktır diğer bir amacımız ise hatasız, kusursuz bir taşıma işlemi gerçekleştirmektir.

Günümüzde pek çok kişi firma bile araştırma yapmadan önüne gelenle anlaşmaktır halbuki taşıma işi ciddiye alınmalıdır aksi takdir de eşyalarınızın zarar görmesi muhtemeldir pek çok kişinin yaptığı hatta da budur hiç araştırmadan bakmadan taşıma işine kalkışıyorlar sonu maddi kayıp.

Ümraniye Nakliyat şehir içi nakliyat, aynı şehirde bulunup sadece ilçe değiştirme sırasında yapılan nakliyat çeşididir diğerlerine oranla daha kısa sürelidir.

 

Şehir içi nakliyat işlemlerinizde normal nakliyat işindeki gibi işlemlere uğrar eşya sayımı yapılır, eşyalar özelliklerine göre paketlenir ve en son işlemi ise numaralandırmak olur daha sonrasında ise eşyalara uygun araç seçimi yapılır.

Günümüzde en çok gerçekleşen nakliyat işlemlerinden birisi de budur her nakliyat işleminde oldu gibi profesyonel hizmet ekibimiz ile şehir içi nakliyat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 

Tüm işlemler esnasında eşyalarınız sigorta altına alınmaktadır. Biz size güven garantisi vermekteyiz. Şehir içi nakliyat işleminde özen ve dikkatli bir şekilde yeni adresinize güvenle taşıyoruz.

Ümraniye Nakliyat Parça Eşya Taşımacılığı

Ümraniye Nakliyat parça eşya taşımacılığında, tüm eşyalar taşınmaz belirli birtakım eşyaların nakliyesi de gerçekleşebilmektedir günümüzün en büyük nakliyat sektöründe olan firmamız bu işlemlerinizi de güvenle gerçekleştirmekte olup sizin memnuniyetinize ve rahatlığınıza önem vermektedir.

 

Taşıma işlemi için önce birtakım hazırlıklar yapılmalıdır taşınacak eşyalar hazırlandıktan sonra nakliyat işlemine başlanmaktadır.

Ümraniye Nakliyat işlemi için size birtakım seçenekler verilecektir bunlardan ilki tüm işlemlerden nakliyat firmasının sorumlu olmasıdır bu durumda paketlemek, yüklemek, gidilecek adrese götürülmek, yeni adrese eşyaların yerleştirilmesi, paketlenmenin açılması her şey nakliyecinin görevidir.

 

Bu seçeneği seçer iseniz normalden biraz fazla ücret ödemeniz gerekecektir ayrıca araç seçimi de nakliyat firmasına aittir fiyatlandırma durumu eşyaların çokluğuna göre değişim göstermektedir.

Parça eşya taşımacılığında ikinci şık ise, paketleme işlemini sizin yapmanız diğer kalan işleri ise nakliyecinizin yapmasıdır bu durumda fiyat biraz düşüş gösterecektir. Diğer bir şıkkımız ise paketleme ve araca yükleme işin sizin yapmanız nakliyat firmasının ise sadece taşıma işlemini yapmasıdır eğer bu işlem seçilirse fiyatta düşüş olacaktır bu seçenek genel olarak şehir içi taşımacılığında kullanılmaktadır. Bir diğer seçeneğimiz ise şehirlerarası parça eşya taşımacılığıdır.

Şehir içi taşımalar şehir dışı taşımalara göre daha karlıdır bu da ücret konusunda avantaj sağlayacaktır. Parça eşya taşımacılığı, eğer şehir içi evden eve nakliyat olursa kamyonla da taşıma imkânı oluşmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat da yıllardır hizmet veriyoruz. Firmamızın kuruluşundan bu yana bir çok nakliyat alanında çok kaliteli işlere imza attık. İller Arası Taşımacılık ise bizim ilk hizmetlerimizden. Bu alanda en deneyimli ve başarılı firmalar arasında ilk sıradayız.

 

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde sizleri yormadan uzman ekiple hatasız şekilde yeni adresinize taşıyoruz.

 

Nakliyat sektöründe edindiğimiz bilgilerle biliyoruz ki bu iş göründüğü kadar kolay değildir daha önce hiç bu işe kalkışmamış kişiler bir anda bu işe girişiyor ve sonucunda çok büyük zararlar elde ediyorlar işte o yüzden bilmediğiniz araştırmadığınız firmalara güvenmeyiniz.

 

Biz firmamızı ve sizi bir aile kabul etmiş durumdayız çok uygun fiyatlarla size nakliyat hizmetini sunmaktayız.

Ümraniye Nakliyat de her türlü nakliyat işleminiz için 7/24 açık olup hizmet etmekteyiz, her şehirlerarası taşıma hizmeti vererek size büyük bir rahatlık veriyoruz.

 

Ev ya da ofis taşımak kolay bir iş değildir bunların birtakım noktaları vardır, örneğin eşya sayımı, kolileme, araca yerleştirme gibi tüm bu işlemler yapıldıktan sonra nakliyat işlemine başlanmaktadır verdiğimiz %100 güven kalitesi ile siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız.

 

Eşyalarınız paketlendikten sonra büyük bir dikkatle araçlara yerleştirilir bütün eşyalarınız nakliyat işlemi öncesinde sigortalanmalıdır aksi takdirde küçücük bir şeyde maddi kayıplar yaşayacaksınızdır.

Ümraniye Nakliyat da sunduğumuz kaliteli ve güvenli şehirlerarası nakliyat işlemi boyunca daima dikkatli bir şekilde işlem gerçekleştirilir.

Ümraniye Nakliyat Ofis Taşımacılığı

Uzun yıllardır nakliyat sektöründe bulunmakta olan firmamızın hizmet çeşitlerinden biri olan ofis taşımacılığı işlemi de mevcuttur.

Birinci vazifemiz ise müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır %100 müşteri memnuniyeti garanti hizmeti veren firmamız nakliyat konusunda çeşitli gelişmeler yaşamış ve sigortalı taşımacılık işlemleri ile kendini geliştirmiştir.

 

Ofis taşımacılığı işlemlerinde kullanılan ekip uzun yıllardır bizimle çalışarak kendini geliştirmiş profesyonel bir ekiptir.

Ekibimiz nakliye sırasında eşyalarınızı güvenilir ve kaliteli bir şekilde taşınacak yeni yere kadar götürmektir nakliye sırasında müşterilerimiz memnuniyetine ve taleplerine son derece önem vermekteyiz.

Ofis taşımacılığı diğer nakliyat türlerinden daha zor bir nakliye çeşididir. İlk iş olarak hasarsız bir nakliye işleminin yapılması bir diğeri ise nakliyenin en kısa zamanda gerçekleşmesidir.

Ekspertiz denen bir işlem vardır bu işlemde bilgisayar, fotokopi makinası gibi ofis eşyaları hesaplatılır daha sonra ise taşıma işlemlerini yapacak ekip belirlenir, ofis eşyaları dikkatlice paketlendikten sonra nakliyat için hazır duruma getirilir nakliyat sonrasında eşyalar yeni adresine yerleştirilir.

Ülkemizde pek çok firma nakliyat işlemlerini önemsemeden gelişi güzel yapmaktadır bu yüzden nakliyat öncesinden firmalar mutlaka araştırılmalı ve piyasada ismi sayılan bir yerle anlaşılmalıdır.

 

Ümraniye Nakliyat da biz firmamız ve ekibimiz ile size kaliteli ve güvenli bir nakliyat işleminin garantisini size vermekteyiz zaten herhangi bir aksilik yüzünden eşyalarınız zarar görürse diye işlem öncesinde ofis taşımacılığı sigortası yapılmaktadır.

Ev/Eşya Depolama

Ümraniye Nakliyat da uzun yıllardır çalışmakta olan bir nakliyat firması olarak size ev depolama hizmeti de vermekteyiz. Ev depolama hizmeti ile tüm firmamızın bulunduğu yerde ve çevresindeki yerlere çeşitli hizmetler vermektedir. Ofisler ve evler gibi yerlerde olan eşyalarınızı istediğiniz zamana kadar titizlik ve özenle depolamaktayız.

Depolama işlemimizi pek çok müşteriye uygulamaktayız firma ekibimiz olarak sizin memnuniyetiniz için çalışmaktayız. Ekibimiz özel olarak sizinle ilgilenerek eşyalarınızı incelemektedir daha sonrasında ise sizinle birlikte depolara kadar gelmektedirler.

 

Eşyalarınız bu depolama hizmeti boyunca sigorta altındadır ve 24 saat boyunca güvenlik kamerası ile izlenmekte ve depolanmaktadır.

İstediğiniz zaman TC kimlik numaranız ile eşyalarınız çıkarabilmektesinizdir. Ümraniye Nakliyat da eşyalarınız kesinlikle siz dışında kimseye verilmemektedir.

 

Güvenlik önlemleri ile eşyalarınız sürekli koruma altındadır bulunan bu eşyalar sigorta altındadır. Firmamız eşyalarınızı güvenli ve uzman ekipler tarafından garanti altına alınmaktadır ayrıca hizmetlerimizi titizlik ile yürütmekteyiz.

Ümraniye Nakliyat  da ev depolama önem verilmesi gereken bir iştir eşyalarınızı temiz ve nemden uzak ortamlarda muhafaza etmekteyiz. Depolama sırasında eşyalarınız kitli odalarda depolanmaktadır.

 

Eşyalarınızı sigortalayarak hem güvenli bir şekilde depolar hem de kaliteden ödün vermemekteyiz. Eşya depolamada havalandırmada önemlidir böylece rutubet gibi olaylardan da uzak durulmuş olunur.

 

Özellikle depolama konusu önemlidir eşyalarınız kolay ve basit bir şekilde depolarımıza taşınır ve profesyonel ekipler tarafından kontrol edilir. Ev depolaması konusunda size güven garantisi verebilmekteyiz.

Villa Taşıma

Ümraniye Nakliyat da villa taşıma firmamızda gerçekleştirilen diğer taşımacılık türlerinden daha uzun ve daha zahmetli olanıdır, bu işlemlerde eşyaların doğru paketlenmesi ve taşınması oldukça önemlidir.

 

Nakliyat firması olarak uzman kadromuz ile hijyenik bir paketleme malzemeleri bulundurmaktayız ve müşteri odaklı anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize rahat ve huzurlu bir taşınma ortamı yaratmaktayız.

Firma olarak prensibimiz siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vererek memnuniyetini kazanmaktır. Geniş ve kaliteli ekibimiz ile yapacağımız tüm hizmetler evlerinize uygun olan araç seçimleri ile siz müşterilerimize hızlı, güvenilir kaliteli hizmet vermekteyiz.

Tekstil Taşıma

Nakliyat işi insanlar oldukça büyük zorluklar oluşturmaktadırlar. Bir yerden başka bir yere eşya taşımak hem zahmetli hem de masraflı bir iştir.

 

Teknoloji birçok gelişme ile nakliye sektöründe de birtakım gelişmişlikler yaşanmıştır. Yaşanan bu yaşanmalar sayesinde normalde oldukça çok süren nakliyat işleri günümüzde bu sürenin yarısı kadar sürmektedir.

 

Nakliyat firmaları arasında en çok gerçekleştirilen taşıma çeşidi ise tekstil taşıma nakliyatıdır.

Ümraniye Nakliyat da firma olarak yılların verdiği tecrübe ile eşyalarınızı güvenli bir şekilde en . Yılların tecrübesi sonucu oluşan uzmanlığımız ile birçok nakliyat alanında üstün başarılar gösterdik.

 

Yıllardır nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan firmamız son derece gelişmiş ekipmanları ile tekstil taşıma hizmetini sunuyor.

 

Firmamız müşteri memnuniyetini önemseyerek sizin için en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunuyor, böylece içiniz rahat bir şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Ümraniye Nakliyat da firmamızın en çok verdiği hizmetlerimizden bir tanesi olan tekstil taşımacılığı oldukça rağbet gören bir hizmet sektörüdür. Birçok hizmetimizde olduğu gibi tekstil alanında da profesyonel ve özel eğitilmiş bir ekip ile hizmet vermekteyiz. Tekstil taşımacılığı zor olan ve çaba isteyen bir hizmettir. Firmamızın uzman ekipleri tarafından özenle hazırlanan taşıma planları sayesinde büyük tekstil makinalarını dahi kısa sürelerde nakil işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ümraniye Nakliyat da eksperimiz tekstil taşıma işlemi yapılmadan önce eşyalar için bir plan çıkarmaktadır.

 

Bu plan dahilinde araçlarımıza yüklerinizi en ekonomik şekilde yükleyerek güvenli bir taşımacılık hizmeti veriyoruz. Tekstil taşıma alanında mevcut olan firmamız sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Yazlık Taşıma

Yazlık taşıma evlere gerekli olan yatak yorgan dolap ya da masa tarzı eşyaları evden alarak yazlığa nakliye edilmesidir.

 

Nakliyat işlemi için firmamızla iletişime geçmemiz durumunda eşyalarınızın özelliklerine göre parçalara ayrılarak fiyatlandırma işlemine tabi tutulurlar.

Şehirler arası nakliyat - Demircan nakliyat

Bu işlem için müşterilerimizin en çok kafasında soru işareti bırakan konu ya eşyalarımız karışırsadır, bu konuda ekip olarak size garanti ve sigorta hizmeti sunarak bu olayları daha aza indiriyoruz.

Ümraniye Nakliyat eşyaları ile başka bireylerin eşyalarının karışması imkansızdır, çünkü bu eşyalar kişi isimlerine göre ayrı ve titiz bir şekilde dizilerek uzmanca paketlenir. Firmamız yazlık taşıma hizmetlerimizde yıllardır bu işin içinde yer alan uzman ekibimizi görevlendirmektedir.

 

Fiyatlandırma konusunu ele alacak olursak firmamız tarafından gerçekleştirilen tüm yazlık taşıma hizmetleri, taşıdığımız parçalar üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Biz firma olarak yıllardır bulunduğumuz bölgede en iyi olarak ilk sıralarda yer almaktayız.

 

Günümüzde bu tür nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekte olan pek çok firma bulunuyor bu firmaların çoğu kaliteli ve güvenli firmalarken birçoğu da acemi kişiler tarafından oluşturulmuş firmalardır.

 

Böylem kişilerin yaptıkları hizmetler sonucunda maalesef pek çok kişi mağdur durumda kalmaktadır oysa biz firma olarak en kaliteli hizmeti size bütçenizi sarsmayacak uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

 

Eğer sizin de yazlık taşıma hizmetine ihtiyacınız var ise mutlaka firmamız ile iletişime geçiniz dilerseniz firmamıza gelerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ümraniye Nakliyat da Uzman Çalışanlarımız

Ümraniye Nakliyat konusunda uzman çalışanlarımız ile taşıma esnasında eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde kaliteli malzemeden kaçılmadan dikkatli bir şekilde paketler, demontaj eder.

 

Villa taşıma sonrasın da sizler için eşyalarınızı dilediğiniz yerlere koyarak geri montajlar.

 

Sigortalı ve garantili taşımacılık hizmetimiz ile eşyalarınızı %100 güvence altına alıyoruz üstelik taşınma esnasında olması olası hasarlara karşı sigorta yapılmaktadır.

Ümraniye Nakliyat de taşınma işlemi yapılacak yerlere göre asansörlü taşıma hizmeti de sizin isteğiniz doğrultusunda nakliyat yapılır.

 

Villa taşıma hizmetlerimiz sırasında tüm paketleme işleminin havalı naylon ya da kraft kağıtlarla gerçekleştirilmesi ve mobilyalarınızın da montaj ve montaj işlemlerinin yapılması, beyaz eşyalarınızın demontaj eşyalarınızın yapılması ve  cam ya da  porselen türü olan kırılacak  tüm eşyalarınızın paketleyip, kolilemek için uzman ekiplerimiz ile en iyi şekilde en kaliteli işlemleri yaparak size hizmet sunuyoruz.

Hemen Ara