Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ümraniye İkea Nakliyat

Ümraniye İkea nakliyat, kent içi ya da şehirlerarası olmak suretiyle evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılık, ofis ve büro nakliyat, kurumsal nakliyecilik ve öteki nakliye işlerinizi özen ve özen ile gerçekleştirmektedir. Ümraniye İkea’dan satın aldığınız birçok malzemenin nakliye talebini kısa süre içerisinde isteğinize bağlı duracak şekilde çözümlüyor ve ürününüzü en güvenilir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Ümraniye İkea nakliyat şirketi olarak, müşterilerimizin zor yüklerin altından rahatlıkla kalkmalarını amaçlıyoruz.

Ümraniye İkea bilhassa İstanbul’da yaşayan vatandaşların oldukça rağbet gösterdiği avmlerinden biridir. İkea içerisinde küçüklü, büyüklü binlerce ürün ve araç-gereç yer almaktadır. Kendi aracı olanlar için bu mamüllerin büyük bir bölümünü taşıması problem olmayabilir. Ancak aracı olmayanlar ve ebat anlamında büyük hacimli mamüller için bir nakliye aracı gerekeceğinden, bu hususta gereksinim duyan bütün yurttaşlarımıza kaliteli ve makul maliyetli nakliye hizmeti veriyoruz.

Ümraniye İkea Nakliyat Uygun Fiyat Teklifi İle Eşya ve Mobilyalarınızı Taşır

İkea’dan satın aldığınız yassı kutulu olarak adlandırdığımız mamüllerin taşınmasında ve araçların bagaj kısımlarına sığmasında herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Ancak büyük yükler için vaziyet bu şekilde değildir. Bu gibi durumlarda müşteri satın almış olduğu büyük hacimli ürün için, zorunlu olarak nakliye hizmeti almak zorundadır. Bu nakliye hizmetini ücret karşılığında İkea üstünden alabileceği gibi, dilerse makul fiyatlı nakliye hizmeti elde eden firmamızdan da alabilmektedir. Genellikle nakliye konusu ile ilgili İkea müşterileri tercih listesinde bizi ilk sıraya koymaktadır. Bunun başlıca nedeni, nakliye amacı ile uyguladığımız ekonomik fiyat politikamız ve sonra ki hizmet kalitemizdir.

Ümraniye İkea nakliyat olarak İkea amaçlı yapacağımız bütün nakliye işlerinde her uygulamamızla iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. İkea avmsinin nakliye hizmetini düzgüsel şartlarda Borusan Lojistik sağlamaktadır. Şirketimiz yalnızca nakliye hizmeti de vermemektedir. İkea’dan satın aldığınız mamüllerin kurulum ve montajında, nakliye hizmetinde ortaya koyduğumuz marangoz uygulamamız ile etkin sonuçlar ortaya koymaktayız. Firma olarak her zaman, her alanda müşteri memnuniyetini kazanmak ve ortaya koyduğumuz bütün nakliye uygulamalarının başarısının gene müşterilerimizin sevinçli olmasında, büyük rol oynamasını hedefleyerek sahada vazife alıyoruz.

Ümraniye İkea Nakliyat Firması Uzman Ekibi İle Güvenli ve Kaliteli Taşıma 

Konusunda uzman, eğitimli ve profeyonel kalabalık bir kadroyla uzun uzun yıllardan beri İstanbul ve Türkiye’nin muhtelif bölgelerine reel anlamda tam kapsamlı nakliye hizmeti veriyoruz. Küçük, büyük, ağır ve hafifçe ne varsa, yük ve eşyalarınızı kavuşması ihtiyaç duyulan yere güvenle ulaştırıyoruz. İkea’dan olsun ya da öteki satış merkezlerinden olsun, satın aldığınız birçok yük ve eşyanın ebatına, boyutuna göre İdeal aracı belirleyerek nakliye ihtiyacınız olan şeyi gideriyoruz. Yük ve eşyalarınız her vakit bizimle emniyet içerisinde taşınmakta ve bundan sonrada taşınmaya devam edecektir. Nakliye öncesi ve sonrası olması ihtiyaç duyulan bütün standartlar sahada işinize uygulanmaktadır. Ümraniye ikea nakliyat olarak, haftanın yedi günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Demircan Nakliyat Ürünlerinizin Ebat ve Özelliklerine Göre Nakliye Aracı Belirler

Nakliye alanında kullandığımız birçok aracımız sektörün bütün gerekliliklerini gerçekleştiren ve standartları temsil eden araçlardan oluşmaktadır. Kapalı ve çelik kasalı araçlarımızla tam koruma ve mükemmel bir nakliyat hizmeti veriyoruz. Yükleme ve boşaltma anlamında ise, gerek duyulduğu hallerde destek robotik sistemlerimiz devreye girerek sıfır problem politikası ile taşımayı tamamlamaktayız.

Ümraniye İkea ve öteki semtlerden gelebilecek her nakliye talebiniz için bütün personelimiz görevinin başlangıcında hazır bir halde beklemektedir. Sizde İkea müşterisi iseniz ve satın alacağınız büyük ebatlı ürünün iyi mi taşınacağı konusu ile ilgili arayış içerisine girdiyseniz, bizi arayarak bu mevzu ile ilgili malumat ve fiyat istemenizi önemle öneri ediyoruz. Bütçe dostu nakliyat uygulamalarımız ile size büyük kolaylık sağlıyor ve nakliye talebinizi en doğru şekilde karşılıyoruz.

İkea Nakliye ve Mobilya Taşımacılığı Hizmeti Sunduğumuz Diğer Bölgeler;

Hemen Ara