Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Ümraniye Eşya Depolama

Ümraniye eşya depolama firması olarak haiz olduğunuz eşyaların anlık olarak lazım olmaması halinde ilerleyen vakit yeniden kullanılması için depolamasını yaparak onları muhafaza ediyoruz. Çeşitli sebeplerden kaynaklı eşya depolama hizmeti günümüzde bir gereksinim haline geldi. Örneğin evinizi taşıyacağınız vakit ev bulma aşamasında fazladan kira vermemek için eşyalarınızı depolarımızda saklayabilirsiniz. Bununla beraber şu an evinizde fazla eşya koymaya alan bulamıyorsanız gene eşyanızı bize teslim edebilirsiniz.

Yalnızca ev eşyası değil bunun yanı sıra işyerinizde mevsimsel olarak size lazım olmayan eşya ve makinalarınızı da fazlalık olmaması açısından bize emanet edebilirsiniz. Bizler Ümraniye eşya depolama firması olarak uygun fiyat politikamız ve her vakit en çok müşteri memnuniyeti anlayışımız ile sizlere en uygun şekilde eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Sizler de fazla eşyalarınızı saklamak için değişik mekanlar aramayın, firmamıza gelin bizler sizin adınıza eşyalarınızı koruyalım.

Contents

  • 1 Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları
    • 1.1 Ümraniye eşya kaynağı ücretleri;
  • 2 Ümraniye Eşya Depolama Firması
  • 3 Ümraniye Ev Eşyası Depolama
  • 4 Ümraniye Ev Depolama
  • 5 Ümraniye İstanbul Eşya Deposu

Ümraniye Eşya Depolama Fiyatları

Ümraniye eşya depolama şirketi olarak bizim açımızdan en mühim husus güvendir. Sizlere de olabildiğince emniyet vermeye çalışıyor ve bize olan güveninizi katiyen boşa çıkarmıyoruz. Zaten hizmet almadan ilkin bizimle imzalayacağınız sözleşmede güvenimizin bir parçası. Sözleşme şartlarına göre antak kalma yaptığımız müddet ve fiyat yazıyor. Bununla beraber eşyanıza firmamızdan kaynaklı bir hasar gelirse bütün harcamaları firmamız karşılıyor.

Ümraniye eşya kaynağı ücretleri;

Ümraniye İstanbul ev eşyası depolama tutarları eşya durumuna göre değişmektedir.

Ümraniye eşya depolama fiyatları Fiyatlar
1+1 Oda 1250₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
4+1 Oda 5000₺

Hem güvenilir bir ortam oluşturmak için hem de eşyalarınızı emniyete almak için bütün depolarımızda emniyet kameraları yer alıyor. Gece gündüz demeden uzman kadromuz kameralardan eşyalarınızı gözetlerken kapılarımız her vakit kilitli oluyor. Depolarımız son aşama şaşırtıcı ve derli toplu olduğundan eşyalarınızın karışması mevzubahis bile olamaz. Çünkü eşyanızı yerli yerine yerleştiriyoruz ve her birinde müşteri adı bulunuyor. Geri almak istediğinizde katiyen karmaşıklığa maruz kalmıyorsunuz.

Ümraniye Eşya Depolama Firması

Ümraniye Eşya depolama firması ücretleri olabildiğince geniş bir yelpazede incelenir. Çünkü teslim edilecek eşya boyutu, eşya adeti, eşyanın depoda kalacağı müddet gibi etkenler fiyatlarımızı etkiliyor. Fakat biz her vakit müşterimize ekonomik yardımcı sağlamak amacı ile fiyatlarımızı uygun ölçüde tutuyoruz. Sizler de firmamızla iletişime geçerek fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Kapsamlı malumat için her vakit bizi arayabilirsiniz.

Ümraniye Ev Eşyası Depolama

Ümraniye ev eşyası depolama firması olarak sizlere her daim yüksek kalitede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Çünkü biz işimizi ustalaşmış olarak yapıyoruz ve bünyemizde her vakit deneyimli elemanlar çalıştırıyoruz. Eşya depolama hizmeti birçok kişinin gerek duyduğu bir sektör olmakla beraber insanların üzerinden büyük bir yük kurtarıyor. Taşınacağınız zaman, eşyanızı geçici süre kullanmayacağınız vakit ve daha muhtelif sebeplerden kaynaklı siz de bu hizmete gereksinim duyabilirsiniz. Unutmayın ki siz ne vakit eşyalarınızı emniyet içerisinde bırakabileceğiniz bir yer ararsanız biz her vakit yanınızdayız.

Ümraniye eşya depolama firmamız İstanbul’un en hoş semtlerinden birinde yer alıyor. Siz talep eder İstanbul ‘da ikamet edin talep eder diğer yere gidin ayrım etmeksizin firmamızda hizmet alabilirsiniz. Bununla beraber eşya teslimi için rastgele bir kotanız bulunmuyor. Bir adet eşya da bırakabilirsiniz tüme evin eşyasını da bırakabilirsiniz. Yalnızca eşyanın sayısına göre fiyatların değiştiğini unutmamanız gerekir.

Ümraniye Ev Depolama

Ümraniye ev depolama firması olarak müşterilerimizin bizlerden beklediği bütün vaatleri yerine getiriyoruz.

Öncelikle emniyet her şeyden mühim ve biz de gereksinim duyulan itimatı sizlere sağlıyoruz. Güvenlik kameralarımız, depolarımızdaki seviye ve zamanında teslim gibi kriterler sizlere ne kadar kıymet verdiğimizin bir göstergesi. Eğer eşyanızı firmamıza getirecek durumda değilsiniz bize bir alo demeniz yeterli. Ne vakit dilerseniz adresinize gelmiş olarak eşyalarınızı teslim alabiliriz.

Depomuza ziyarete geldiğinizde hassas bir halde hizmet verdiğimizi göreceksiniz. Her müşterimizin eşyası ayrı bölmeler de olup kimse eşyanızı kurcalayamaz zira depoya bizlerden başkası giremez. Aksi bir durumda emniyet kamerasından her şey gözlemlenir. Bununla beraber sizlerle yapacağımız kontrat doğrultusunda eşyanızın hasar alacağından kaygı etmeyin. Çünkü bizlerden neden eşyanız zarar görürse bütün harcamaları biz karşılıyoruz.

Ümraniye İstanbul Eşya Deposu

Ümraniye İstanbul Eşya Depolama fiyatlarımız tamamiyle eşyanın durumuna göre farklılık gösteriyor. Örneğin bir adet eşya ile bir ev eşyası aynı fiyatta değildir. Bununla beraber kaç günlük depomuzu kiralayacağınız da fiyatlar alanında etkili bir husus. Bu sebeplerden kaynaklı fiyatlarımız ve ek hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı malumat almak için bizi arayabilirsiniz.

 

Hemen Ara