Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat İstanbul uluslar arası nakliyat şirketi makul fiyatlarla sigortalı yurt içi ve yurt dışı nakliye, lojistik hizmeti sunar. En iyi uluslar arası nakliye firmaları arasında önder konumda bulunan Demircan İstanbul lojistik şirketi olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması

Uluslararası evden eve nakliyat firması olarak güvenilir ve konforlu taşınmanız için lüzumlu bütün şartları taşıyoruz. Konforla taşınmanız için bütün takım ve ekipmanlarımız ile sahada çalışıyoruz. Diğer ülkelerdeki şube temsilcilerimiz kapsamlı lojistik ağı ile koordineli ve güvenle taşınmanız için çalışıyor. Taşınma aşamalarında lüzumlu bilgi, evrak ve izin işlemleri tarafımızca yapılıp taşınma prosedürü hızlandırılmaktadır.

Uluslararası evden eve nakliyat İstanbul uluslar arası nakliyat firması

İstanbul Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul internasyonal evden eve nakliyat firmaları içerisinde önder konumda bulunan şirketimiz ile güvenle taşının. İstanbul’da Anadolu yakası nakliyat ofisi ve Avrupa yakası nakliyat ofisimizde sizi ağırlıyoruz. Taşıması yapılacak eşyalarınızı en yakın konumda bulunan nakliye araçlarımız ve nakliye ekiplerimizi yönlendirip nakliyat işlemlerine derhal başlıyoruz.

Güvenilir Türkiye Uluslararası Evden Eve Nakliye Firmaları

Uluslararası ev taşıma hizmeti sunduğumuz bütün şehirlerimiz aşağıda sıralanmış olup sık sık sefer düzenlediğimiz on kent listelenmiştir.

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel(Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, K.maraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce

  • İstanbul Uluslararası Nakliyat
  • Ankara Uluslararası Nakliye
  • İzmir Uluslararası Nakliyat
  • Bursa Uluslararası Nakliye
  • İnegöl Uluslararası Nakliyat
  • Kayseri Uluslararası Taşıma
  • Eskişehir Uluslararası Nakliyat
  • Sakarya Uluslararası Nakliye
  • Trabzon Uluslararası Taşıma
  • Antalya Uluslararası Taşımacılık

Uluslararası Evden Eve Nakliyat İstanbul International Movers

Uluslararası evden eve nakliyat İstanbul International Movers kuruluşu olarak resmi yetkili ve kurumsal şekilde nakliyecilik yapmaktayız. İstanbul uluslar arası nakliye iş ve işlemlerinizi ekibimiz büyük hassas gerçekleştirmektedir.

Kurumsal Uluslararası Evden Eve Nakliyat Şirketi

Resmi yetkili kurumsal uluslar arası nakliye kuruluşu olarak yurt içi nakliyecilik ve yurt dışı nakliyecilik çözümleri sunuyoruz. Yıllardan beridir sürdürdüğümüz ustalaşmış nakliyecilik hizmetlerimizi haiz olduğumuz kurumsal kimliğimiz ile sürdürüyoruz.

✅ Sigortalı Sözleşmeli: Garantili Taşıma
✅ Asansörlü Nakliyat: Vinçli Asansörlü Taşıma
✅ Hizmet Bölgesi: Bütün Avrupa Ülkeleri
✅ Firma C3 Yetki Belgesi: Onaylı Şirket
✅ Firma Vergi Levhası: Onaylı Kurumsal

Uluslararası Evden Eve Nakliye Araçları

Uluslararası evden eve nakliyat araçları Kamyonet, Kamyon ve Tır araçlarımızdan meydana gelmektedir. Geniş vasıta parkımız ile taşınmaya makul lojistik araçlarımızı tahsis ediyoruz. Türkiye’nin en büyük lojistik kamyonlarına haiz nakliye şirketimiz ile birçok eşyanın taşınması için görüşebilirsiniz. İstanbul’da evden eve internasyonal nakliyat kamyonlarımız ile gerek yurt dışına taşınmaları sağlıyoruz. Gerekse de yurt içerisinde şehirlerarası evden eve nakliyat servisi sağlıyoruz.

İstanbul Uluslararası Evden Eve Taşımacılık Seferleri

İstanbul internasyonal evden eve taşıma hizmeti sunduğumuz Avrupa yakası nakliyat ve Anadolu yakası nakliyat bölgesindeki ilçeleri aşağıda sıraladık. Tüm İstanbul geneli taşınacak gurbetçilerimiz için ve yurt dışından gelen turistler için internasyonal evden eve nakliyecilik yapmaktayız. Limanı bulan şehirlerimizde uluslararası deniz taşımacılığı, havalimanı bulunan şehirlerimizde uluslararası havayolu taşımacılığı ve sınır kapısı bulunan şehirlerimiz de uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Türkiye’den Avrupa’ya Ev Taşıma

Türkiye’den Avrupa’ya internasyonal ev taşıma hizmeti sunan Demircan Nakliye şirketimiz aşağıda bulunan Avrupa ülkelerine lojistik seferleri düzenler. Türkiye’den Avrupa’ya taşınacaklar için bütün Avrupa ülkelerine internasyonal nakliyecilik yapmaktayız.

Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) Çekya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve Hırvatistan

Profesyonel Uluslararası Nakliyat Hizmetleri

Evden eve Demircan Naliyat

Uluslararası Ev Taşıma Hizmeti

Türkiye’den Avrupa ve öteki kıtalara uluslar arası ev nakliyat hizmeti sağlıyoruz. Türkiye’de İstanbul merkezli lojistik şirketimiz haftalık derli toplu şekilde öteki kıta ve ülkelere uluslar arası nakliyat seferleri düzenlemektedir. İstanbul evden eve nakliyat firması olarak her şey dahil tek fiyat güvencesi ile yazılı sözleşmeli sigorta güvenceli nakliyecilik yapmaktayız. İhtiyaçlarınız ve taleplerinize göre nakliye işlemlerini size hususi şekilde yapmaktayız.

Uluslararası Ofis Taşıma Hizmeti

Kurumsal şirket, ofis ve büroların yurt dışına taşınmasını sağlıyoruz. Aynı şekilde yurt dışından Türkiye’ye gelecek ofislerin eşyalarını da taşımaktayız. Ofis taşımacılığı öteki nakliye işlemlerine göre daha titiz bir prosedür olup hususi nakliye ekibimiz ile ofis nakliye işlemlerini güvenle gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Uluslararası parça eşya taşıma hizmetimiz kapsamında ayrı ayrı parça eşyalarınız yurt dışına taşınır. Bunlar arasında sıklıkla; mobilya taşıma, beyaz eşya taşıma, çeyiz eşyası taşıma ya da koli nakliyat gibi talepler almaktayız. Yurt dışına taşınacak parça eşyalarınız öteki parsiyel eşyalar ile beraber tek vasıta içerisinde Avrupa ülkesine taşınır. Eşyalarınız güvenilir bir halde kapıda teslimat işlemi gerçekleştirilir.

Uluslararası Sigortalı Ev Eşyası Taşımacılığı

Uluslararası sigortalı ev taşıma işlemleri yazılı sözleşmeli nakliye sigortası ile gerçekleştirilir. Özel vasıta sigortaları haricinde emtia sigortası ile taşınma aşamalarında eşyalarınız garanti dibine alınmış olur. Eşyalarınız nakliye kamyonlarına yüklenirken ve karayolunda seyir durumunda iken de sigorta teminatlı şekilde taşınır. Sigortalı evden eve nakliyat sözleşmesi ile ihtimaller içerisinde kaza ve zarar durumlarında teminatlı sigorta poliçesi kapsamında zararlarınız karşılanır.

Uluslararası Zati Eşya Taşıma Hizmeti

Uluslar arası zaten eşya taşımacılığı ile yurt dışına zaten eşya taşımacılığı yurttaşlara aile şahsi eşyaların yurt içi ve yurt dışına taşınması işlemidir. 1980 yılından bu yana Türkiye’de ve İstanbul’da sektörün önder nakliye firması olarak yurt dışı nakliyecilik işlemlerine devam etmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ile yurt içi ve yurt dışına bulunan şubelerimiz, lokal temsilciliklerimiz ve acente ağımız ile bütün ihtiyacınız olan şeyi karşılıyoruz. Genellikle ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, zaten eşya taşımacılığı, ticari malların taşınması hizmetleri sunuyoruz. Bunlar haricinde talepleriniz doğrultusunda öteki bütün nakliyat işlemlerine hususi çözümler geliştiriyoruz.

Uygun Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

En makul uluslararası evden eve nakliyat fiyatları ile evinizi taşıyın. Sizlere bedava ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde ya da çevrimiçi uzaktan görüntülü müzakere yardımı ile görmekteyiz. Eşya denetimi yaparak eşya miktarı, eşya kütlesi ve nakliye işlemleri için lüzumlu araç, gereç ve personel ihtiyacını belirliyoruz. Tüm gereksinimler doğrultusunda aşağı yukarı maliyet hesaplaması yaparak uluslararası evden eve nakliye fiyat teklif sunuyoruz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Uluslararası Ev Taşıma Ücretleri
Koli Taşıma Fiyatı 40 – 80 €
Parça Eşya Taşıma Fiyatı 150 – 200 €
5 m³ ve Altı Eşya Taşıma Fiyatı 800 – 900 €
1+1 15 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 1.500 – 2.500 €
2+1 25 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 3.000 – 4.000 €
3+1 35 m³ Eşya Taşıma Fiyatı 4.000 – 6.000 €
4+1 Eşya Taşıma Fiyatı TEKLİF AL
Yurtdışı nakliye tutarları sıralaması (Tahmini fiyatlardır, size hususi net ücretler için öneri alın.)

İndirimli Uluslararası Nakliyat Fiyatları Listesi

Ucuz ücretlendirme ile kampanyalı indirimli uluslararası nakliyat fiyat listesi yukarıda çıkarılmıştır. Ücretlendirmelerimiz tahmine dayalı net olmayan ücretlerdir. Sizin eşyalarınıza göre size hususi indirimli internasyonal nakliyat fiyatları teklifi almak için bedava ekspertiz hizmeti istek ediniz.


Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Yurt dışına taşınacak ev eşyalarının hacmine göre metreküp hesaplaması yapılacak metreküp başına takribi 150 – 200 £ aralığında nakliyat tutarı çıkarılır. Size hususi indirimli ücretler için öneri isteyin.

Uluslararası Nakliyat Firmaları

Türkiye’nin en iyi internasyonal nakliyat firmaları arayan yurttaşlarımız için İstanbul merkezli lojistik ofisimizden yurt dışı ülkelerine haftalık ve aylık derli toplu internasyonal nakliye seferlerimiz mevcuttur.

Uluslararası Taşıma İşlemleri Sigortalı Mıdır?

Bütün eşya nakliyat işlemlerimizde ve topyekün ev eşyası nakliyat çalışmalarımız öncesi sigortalı nakliye sözleşmesi imzalıyoruz. Böylece taşınma aşamalarında eşyalarınız teminat ile taşınmış olur.

Yurt Dışı Taşıma İşlemlerinde Gümrük İşlemlerini Kim Yapar?

Yurt dışına ev nakliyat işlemlerinde lüzumlu izin, evrak ve gümrük işlemleri tarafımızca yapılır. Görüşme ve izinler için sizlere bedava danışmanlık ile yönlendirmeler yaparak işlemlerinizi hızlandırıyoruz.


Hemen Ara