Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Tuzla Nakliyat

TUZLA NAKLİYAT

Tuzla Nakliyat seneler süresince taşıma sektöründe hizmet veren firmamız, taşıma firmaları içinde en iyi ve güvenilir taşıma hizmetini veren şirketler içinde yer almaktadır. Tuzla nakliyat firmamız ile kaliteli hizmeti, makul fiyat ve kolay yöntemler ile taşıma firmaları içinde en kusursuz şekilde sunmaktadır. Demircan taşıma firmamızın uzman ve bilgi sahibi kadrosu içinde teknolojik detayları üst seviye olan personeller ile elektronik cihazlarınızın sökülüm ve kurulumu gibi bilgilere haiz personeller barındırmaktadır.

Biliriz ki trafik koşulları İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında başa bela bir durumdur. Tuzla nakliyat firmamız ile ihtiyacınız olan şeyleri gerçekleştireceğiniz vakit görevli olan sürücülerimiz trafik durumuna yakalanmadan kısa bir müddet içinde ürünlerinizin sevkini gerçekleştirmektedir. Araç kullanımından görevli şoförlerimizin bütün yetki belgeleri (ehliyet, src, pisko teknik)  bulunmaktadır. Sürücülerimiz ehli kişiler olup firmamız tarafınca eğitim verilmiş ve almış olduğu eğitim sonra hizmet gerçekleştireceğine karar verilmiş kişilerden oluşmaktadır.

Tuzla Nakliyat Firmamız İle Donanımlı ve Ekipmanlı Taşımacılık

Kaliteli ambalajlama ve paketleme ekipmanları ile taşınacak olan ürünlerinizin ekipmanlar ile sarılma prosedürü bu işten görevli personel ile gerçekleşmektedir. Donanımlı taşıma firmamızın bütün ekipmanları sıfır olup hiç bir vakit kullanılmamıştır. Paketleme ve ambalajlama ekipmanları firmamızın sunmuş olduğu Tuzla taşıma fiyatları içinde olup ek bir ücret istenmemektedir.

Müşteri memnuniyetini her vakit en refah düzeyde tutmakla mükellef olmuş olan Tuzla nakliye hizmeti kazanılmış olduğu memnuniyet ve güler yüzlülük ile Demircan taşıma firmamızı en üst konuma yükseltmektedir. Her geçen gün müşteri kitlesini arttırmakta olan firmamız taşıma vasıta filosunu büyütüp, yeni model nakliye araçları vasıta filosuna dahil etmektedir. Araç temizliği en mühim mevzular arasına girmektedir. Çöp pas olan vasıta kasalarını gören müşteriler o firmadan hizmet almak istemezler. Demircan taşıma firmamız sırf bu yüzden ekibine temizlik personelleri işe almış ve her gün vasıta temizliğini gerçekleştirmektedir.

Tuzla Nakliye Hizmeti İçin İle İletişime Geçip Daha Detaylı Bilgi Alın

Siz kıymetli müşterilerimize hizmet taktim etmek için ustalaşmış kişiler tarafınca oluşturulmuş internet sitemizde Tuzla nakliye hizmeti ile ilgili bütün bilgiler yer almaktadır. Müşterilerimizin iletişim ile yaptıkları görüşmeler ile daha ayrıntılı ve aleni bir biçimde müşteri temsilcilerimiz ile sunulmaktadır. Tuzla nakliyat hizmetimiz ile sunduğumuz bedava bulgu hizmet ile ürünlerinizin maliyet kıymeti hazırlanan raporsa yazmaktadır.

Ücretsiz Keşif hizmeti sonra hazırlanan raporda yalnızca maliyet mi yazar?

Tabi ki de hayır bulgu hizmetimiz ile,

  • Maliyet (Toplam ücret)
  • Ürünleriniz kaç personel ile taşınacağı
  • Hangi nakliye aracı ile taşınacağı
  • Paketleme hizmetinin yapılıp, yapılmayacağı
  • Taşıma işleminin hangi gün ve hangi tarihte gerçekleştirileceği

Gibi bilgiler yazmaktadır. Sizlerde bu gibi detayları bedava olarak öğrenmek için Tuzla nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamızı arayabilir, bedava bulgu talebinde bulunabilirsiniz.

Tuzla Nakliye Firmamız  Sigortalı ve Garantili Taşımacılık Gerçekleştirir

Tuzla nakliye hizmeti ile gerçekleştirdiğimiz çoğu müşterilerimizin ürünlerini sigortalı ve garantili nakliyecilik kapsamı içinde gerçekleştirdik. Müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun kalıp, internet sayfamıza yorum olarak geri dönüş yaptılar. Sizlerde hizmetten memnun kalan müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Tuzla nakliyecilik hizmetine başlamadan ilkin taşıma ve sigorta sözleşmelerini imzalayarak taşınmanın ilk adımını gerçekleştirmiş oluruz. Sigorta sözleşmesinde ürünlerinizin sigorta bedelini müşterilerimize belirterek huzur içinde taşınmasını sağlıyoruz. Tuzla bölgesinden makul nakliye aracımıza yüklenen ürünleriniz yeni adresine sevk edilmek için yola çıkmaktadır. Seyehat anında ürünlerinizin zarar görmemesi için nakliye kasalarımızın içinde ip ya da halat yardımlı ile ürünlerinizi bağlayarak sabitlemekteyiz.

Tuzla Nakliyat Hizmeti Almak İçin Firmamız İle Hemen İletişime Geçin

Siz hürmet kıymet müşterilerimiz Tuzla nakliyat hizmetimiz ile ürünlerinizin taşınmasını gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Bizleri aradığınız vakit telefonu açan güler yüzlü müşteri temsilcimiz siz kıymetli müşterisine taşıma prosedürü ile ilgili daha ayrıntılı bilgilendirme yapacaktır. Bizleri aramaktan çekinmeyin. Bizleri şimdiden yeğleyen saygıdeğer müşterilerimize teşekkür ederiz. Esenlikle kalın.

Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge;

Hemen Ara