Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Tır Kiralama Şirketi

Tır kiralama şirketi İstanbul aylık tır kiralama fiyatları 2021 2022 aktüel ücretlerle TIR kiralayan lojistik firmaları, Lojistik firmalarına tır kiralama, Sahibinden kiralık tır hizmeti sağlıyoruz. İstanbul’da bulunan Demircan Nakliyat şirketimiz geniş vasıta parkı ve Tır filosu ile sizlere güvenilir araçlarımızla hizmet sunar. Tüm işlemler sigorta garantili resmi sözleşmeli şekilde gerçekleştirilir.

Tır Kiralama Şirketi

Tır kiralama şirketi olarak günlük, haftalık, aylık tır kiralama hizmeti vermekteyiz. Tır kiralamak için bizimle irtibata geçmenizi ve bedava öneri almanızı rica ediyoruz. Günümüzde gün geçtikçe ağırlaşan ekonomik şartlardan kaynaklı Kamyon, Kamyonet ve Tır kiralama ihtiyacı doğmaktadır. İstanbul nakliyat firması olarak biz de her insana hitap edecek şekilde makul fiyatlı tır kiralama ve kamyon kiralama seçenekleri sunuyoruz. Ekonomik ücretlerle kiralık tır vasıta temini sürecinde istediğiniz marka ve modeldeki Tır aracını kiralayın.

Tır kiralama firması İstanbul aylık tır kiralama fiyatları

İstanbul Tır Kiralama Firması

İstanbul Tır kiralama firmaları içinde önder konumda bulunan Kurumsal marka olan Demircan Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ şirketimiz güvencesinde garantili taşının. Taşımacılık hizmetlerinde kullanılmak suretiyle istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Bu sayede daha ekonomik fiyatlarla nakliyecilik hizmeti elde edersiniz. Bütün bakımları derli toplu olarak tam meydana getirilen araçlarımız sigortalıdır. Kiralık tır araçları ile ilgili kapsamlı malumat almak için bizi arayınız.

İstanbul Aylık Tır Kiralama Şirketi

İstanbul aylık Tır kiralama şirketi olarak İstanbul’un Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinin tümünde hizmet sağlıyoruz. Bunun yanı sıra Türkiye geneli tüm illere hizmetimiz mevcuttur. Gerekli güvence sunulduktan sonrasında Dünya geneli tüm ülkelerde taşımacılık, lojistik ve kiralık tır hizmeti sağlıyoruz.

✅ Tır Kiralama: Şoförlü ya da Şoförsüz
✅ Kasa Seçeneği: Kapalı ya da Açık Kasa
✅ Kiralama Seçenekleri: Haftalık, Aylık, Yıllık
✅ Şirket Vergi Levhası: Onaylı Kurumsal

Aylık Kiralık Tır Çeşitleri

Taşıyacağınız yük zarar titiz ve zarar görmemesi gereksinim duyulan yük ise tenteli tır, tenteli mega tır, tenteli optima tır, tenteli maxima tır, tenteli Jumbo tır ve kamyon römork tır modelleri tercih etmelisiniz. Bu konudaki temel ölçüt taşınan yükün büyüklüğüdür. Gidilecek mesafe ve süre dikkate alınarak Tır tarzı yapılmalıdır. Ağır tonajlı yüklerde Tır vasıta teker sayısı dikkate alınmalıdır. Uluslararası nakliyecilik ve Uluslararası lojistik etkinlik alanlarında taşınacak yük miktarı ve Tır norm kuralları gümrük şartları dikkate alınarak kira hizmeti alınmalıdır.

 • Tenteli Tır : 13.60m X 2.42m X 2.40m ebatlarında 79 m3 hacime haiz tır modelidir.
 • Tenteli Mega Tır : 13.60m X 2.47m X 3.00m ebatlarında 100 m3 hacime haiz tır modelidir.
 • Kamyon Römork Tır : (6.20m + 7.80m) X 2.42m X 2.50m ebatlarında 110 m3 hacime haiz tır modelidir.
 • Tenteli Optima Tır : 13.60m X 2.72m X 2.45m ebatlarında 90 m3 hacime haiz tır modelidir.
 • Tenteli Maxima Tır : 13.60m X 2.46m X 2.85m ebatlarında 95 m3 hacime haiz tır modelidir.
 • Normal Açık Tır : +18 m X 2.44m ebatlarında tır türüdür.
 • Tenteli Jumbo Tır : 13.10m X 2.42m X 2.55m ölçülerine haiz 79 m3 hacime haiz tır modelidir.

Şoförlü Tır Kiralama

Şoförlü tır kiralama hizmeti standart kiralık tır hizmetinin yanı sıra kiraladığınız süre süresince vasıta için sürücü tahsis edilir. Yani aracı kiraladığınız vakit zarfında bunun yanı sıra sürücü hizmeti de almış oluyorsunuz.

Şoförsüz Tır Kiralama

Şoförsüz tır kiralama hizmeti standart yalnızca vasıta kira hizmetini kapsamaktadır. Araç sürücüsü bulunmamaktadır. Tır şoförsüz olarak sizlere tahsis edilir. Kendi şoförünüz aracı kullanabilmektedir.

Tır Kiralama Avantajları

 • Öz ana para ve finansal kaynaklar araca değil işe yönlendirilir.
 • Kredi limiti boşa doldurulmaz.
 • Öngörülemeyen harcamalarla uğraşmazsınız.
 • Kiralama faturasını harcama gösterir, vergi harcamasını düşersiniz.
 • Bakım, kasko, muayene, 2. el, kaza, vergi gibi mevzularla uğraşmazsınız.
 • Ekip, aşama vb. ile uğraşmazsınız.
 • Sadece ve yalnızca işinize odaklanırsınız.

Aylık Tır Kiralama Fiyatları Listesi

Aylık tır kiralama fiyatları Kamyon kiralama, Kamyonet, Tır araçları ve vasıta özelliklerine göre değişmektedir. Damperli dampersiz, dorseli ve dorsesiz Tır kira ücretleri değişkenlik gösterir. Farklı vasıta kasa seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz Marka, Model ve özelliklerde kiralanacak vasıta özelliklerini tarafımıza iletmeniz yeterlidir. En hızlıca sizler için Tır vasıta parkımızda ve Demircan Nakliyat filomuzda boşta olan Tır araçlarımızı sizlere tahsis edelim.

Tır Kiralama Sözleşmesi Örneği

Tır kiralama sözleşmesi örneği ile yazılı sözleşmeli tır kiralama hizmeti sağlıyoruz. Tır kiralamak isteyenler için en güvenilir yöntemlerle en ekonomik ücret tarifesi ile garantili hizmet sağlıyoruz. Aylık kiralık Tır araçları temini hizmetini sözleşmeli olarak veriyoruz. Kiralık Tır sözleşmesi örneği üstünde yazılı şekilde şu bilgiler yer alır. Tır kira sözleşmesi üstünde taraflar Araç Sahibi ile Kiracı olarak isimlendirilir.

 • Araç Sahibi/Firma Bilgileri
 • Müşteri Bilgileri
 • Kira Satış Bedeli
 • Kira Sözleşme Süresi
 • Diğer Şartlar

Sıkça Sorulan Sorular

Aylık Tır Kiralama Fiyatları Ne Kadar?breadcrumb-cihan nakliyat

Aylık Tır kiralama fiyatları hemen hemen 30.000 tl dir. Kiralanacak nakliye tır vasıta özelliklerine göre fiyat düşebilir ya da artabilir. Bunun için bizlerden bedava fiyat teklifi alınız.

Günlük Tır Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Günlük Tır kiralama fiyatları hemen hemen 1.000 tl olup, kira şartları, istenen tır çeşidine göre ücretlerde değişkenlik olabilmektedir. İstanbul içi ya da İstanbul dışı tır kiralama ihtiyacınız olan şeyi karşılıyoruz.

Kiralık Tır Arayan Firmalar

Kiralık tır arayan şirketler için hususi çözümler geliştiriyoruz. İstanbul’da bulunan ve tır kiralama ihtiyacı duyan kurumsal firma ve şirketler için filo kiralama hizmeti sağlıyoruz.

Lojistik Firmalarına Tır Kiralama

Lojistik firmalarına tır kiralama çalışmamız ile lojistik firmalarının ihtiyacı doğrultusunda vasıta tahsisi kiralama faaliyetinde bulunuyoruz. Damperli, dampersiz, dorseli, dorsesiz, cazibeli şeklinde kiralıyoruz.

TIR Kiralayan Lojistik Firmaları

Tır kiralayan lojistik firmaları arayan kıymetli vatandaşlarımız gereksinim duyulması durumunda bizlere daha önceden bildirdiğiniz araçlarınızı kiralıyoruz. Günlük, haftalık, aylık ve senelik kiralama hizmetine aracılık ediyoruz.

Hemen Ara