Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Taşdelen Nakliyat

TAŞDELEN NAKLİYAT

Taşdelen nakliyat şirketi olan Demircan nakliyat, kent içi ve şehirlerarası nakliyecilik sektöründe sunmuş olduğu kaliteli nakliyat hizmeti ile maksimum tercih edilen nakliye firmaları arasına ismini yıldızlı harflerle yazdırmıştır. En son teknoloji ışığında geliştirdiği araçları, yük ve eşyanın türüne ve büyüklüğü bakımından hususi koruma ambalajları, ustalaşmış söküm ve montaj işlemleri ile taşınma işlemlerinizi size hiçbir zahmet bırakmadan kusursuz bir halde gerçekleştirir. Bir nakliyecilik şirketinde aradığınız bütün özellikleri bir arada toplayan Taşdelen nakliyat, bütün nakliye kategorilerinde güvenle tercih edebileceğiniz kuvvetli bir firmadır. Çalışanlarımız ve kurumsal kimliğimiz sektör içerisinde yurttaşlarımıza sunacağımız hizmetlerin en iyisi olması yolunda fiil halindedir. Sadece evden eve nakliye hizmeti sunan firmaların aksine, bütün nakliyat hizmetlerini bir arada sunan nakliye firmamız ile en güvenilir şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.

Bölgede sunduğumuz hizmetler arasında evden eve eşya taşıma, ofis ve büro eşyası taşıma, dershane taşıma, mağaza taşıma, banka taşıma, hastane taşıma, fuar ve stant nakliyat gibi bütün nakliyat işlemleri yer almaktadır. Tüm nakliyat planlamaları Taşdelen nakliyat tarafından, birinci derslik hususi malzemeler ile yük ve eşyalar itinalı şekilde sarılıp korunaklı hale getirildikten sonra, asansörlü nakliye hizmeti ile gerçekleştirilmektedir.

Taşdelen Nakliyat Taşımacılıkta Akıllı Uygulamalar Sunar

Firmamız, sıklıkla dar girişli ve merdivenli yüksek kattan oluşan apartmanlarda ve yüksek dairelerde oluşan eşyanın indirilme ve nakliyat problemlerini, teknolojik olanakları olan vinçli asansörleri ile tamamiyle ortadan kaldırarak üst seviye güvenlikli bir halde eşyalarınızın yerine ulaşmasını sağlar. Oldukça geniş çelik kasalara ve birçok nakliye ihtiyacına makul vasıta çeşitliliği, alakalı nakliye hizmetinin tarafınıza en kusursuz haliyle verilmesini sağlamaktadır.

Yük ve eşyaların nakliyat öncesi açıkladığınız adrese gelmiş olarak taşınacak eşyaların belirlenmesi yapan uzman eksperin tutanağı doğrultusunda, eşyaların durumu, büyüklüğü ve fiziki özelliklerine göre makul vasıta temin edilmektedir. Taşdelen nakliyat tarafından sunulan bu hizmet sayesinde, taşınma aşamasında araçlara eşya sığmaması, eşyaların vasıta içerisinde muhtelif nedenlerden kaynaklı zarar görmesi gibi durumların tam anlamıyla önüne geçilmektedir.

Taşdelen Nakliyat Eşyalarınızı Kaliteli Paketleme Ekipmanları İle Korur

Kırılmaya müsait olan eşyalar için hususi balonlu poşet, strafor, kutu gibi malzemeler kullanılarak oluşabilecek hasar riskinin en aza indirilmesini sağlıyoruz. Beyaz eşyalar ve elektronik eşyaların taşınmadan ilkin güvenilir bir halde söküm işlemleri yapılıp, sonra makul olan ambalajlama uygulaması ile özenle hazırlanması ve taşınmaya hazırlanması sağlanmaktadır. Aynı zamanda hasar görmemesi için öteki ev eşyalarınız olan mobilyalarınız da, hususi malzemeler ile sarılmış olur ve daire duvarlarına ve mamüllerin kendisine zarar verilmeden, itinalı şekilde taşınmaktadır. Taşdelen nakliyat taşıma öncesi sizi ile meydana getirilen iki taraflı kontrat kararı kullanıcı haklarını korumakta, yük ve eşyalarınızı garanti dibine almanızı gerçekleştirmektedir.

Taşdelen Demircan Nakliyat İle Taşımacılığın Farkını Yaşayın

Tüm nakliye işlerinde güvenilir ve süratli taşımacılığın farkını siz de bizimle yaşayabilirsiniz. Evden eve nakliyat, ofis ve büro taşımacılık, kurumsal nakliye, parsiyel nakliyecilik hizmeti, parça eşya taşımacılık, ambar nakliyecilik başlığı altında ihtiyaç duyduğunuz bütün nakliye hizmetlerini kusursuzca ve tam anlamıyla tarafınıza ekonomik fiyatlarla sağlamaktayız. Taşdelen ve İstanbul’un öteki noktalarından Türkiye’nin her yerine kavuşması mutlak şekilde ihtiyaç duyulan yük ve eşyalarınız için kuvvetli nakliye şirketi olan merkezimizi arayabilirsiniz.

Dört mevsim sizin için en zorluk derecesi yüksek yükleri biz sırtlıyoruz ve bu anlamda yüklenici olma özelliğimizi hep koruyoruz. Güvenli nakliyat istenilen zamanda teslimat ve üstün kalitede nakliye hizmeti için doğru bir tercih yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ustalaşmış bir yaklaşımla beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Garantili ve sigortalı nakliye hizmeti veriyoruz.

İstanbul’da Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge;

Hemen Ara