Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Şehirlerarası Motosiklet Taşıma

Şehirlerarası Motosiklet Taşıma ve Fiyatları

Motosikletinizin güvenli, hızlı ve makul bir fiyatla gelmesini istediğinizde size yardımcı olabiliriz.

Yıllar boyunca binlerce motosiklet ve scooter’ın şehirlerarası nakliyatını gerçekleştirmiş profesyonel ekip ve araçlar ile hizmet veren nakliyat firmalarından hızlıca fiyat teklifleri  alın.

Anında şehirlerarası motosiklet taşıma fiyatları al karşılaştır, müşteri yorumları ile en iyi firmayı kolayca seç.

Yeni satın aldığınız veya satılan bir motosiklet teslimatını organize etmek, Demircan nakliyat ile daha basit bir iş haline gelecek.

Bununla birlikte, dilerseniz nakliyat firması kapıdan kapıya teslimat yaptığı gibi, isterseniz belli teslimat noktalarına motoru getirip teslim edebilir veya teslim alabilirsiniz.

Hayallerinizdeki bisikleti budunuz ancak yüzlerce kilometre uzaktaysa, kapınıza kadar getirmemiz için hemen teklif al formunu doldurun.

Motosiklet Taşıma İçin Hemen Fiyat Teklifleri Alın

Müşteri yorumları ve firmaları kıyaslayarak kolayca tercihinizi yapın ve motosikleti dilediğiniz şehre taşıyın.

motor pakatleme Şehirlerarası Motosiklet Taşıma ve Fiyatları

Motosiklet Nakliye için Nasıl Hazırlanır?

Anahtarı anahtar yuvasından çıkarın kimsenin motorsikleti çalıştırmasına gerek yoktur. Ayrıca kimsenin motoru kullanmasını istemezsiniz. Direksiyon kilidi açılmalı ve bisiklet serbestçe dönmelidir, lastiklerin havası az ise hava basıncını gerekli seviyeye çıkarın. Tüm kişisel eşyalarınız bisikletten çıkarılmalıdır.

  • Mümkünse yakıtı tahliye edin
  • Motosiklet çantalarının içini boşaltın
  • Vitesi boşa alın
  • Anahtarları saklayın
  • Gidonun kilidini aç serbestçe dönsün

Yakıtı boşaltmanıza veya motosikletinize mekanik bir hazırlık yapmanıza gerek yoktur. Motosikletinizi herhangi bir şekilde kutulandırmanıza veya paketlemenize gerek yoktur. Sürücüler, düzgün bir şekilde paketlemek ve sabitlemek için gerekli paketleme ve sabitleme ekipmanlarına sahiptir.

Toplama ve teslimat noktaları için, 10 tekerlekli büyük bir kamyonun erişebileceği veya römorku bir kamyonun erişebileceği adresleri seçmelisiniz. Birçok yerleşim bölgesinde, alma ve teslimatı zorlaştıran dar sokaklar vardır. Konumunuz kamyon dostu değilse, taşımayı daha kolay hale getirmek için ana caddeleri seçmeniz daha doğru olacaktır.

Şehirlerarası Motosiklet Taşıma Fiyatları

Ülkemizde ortalama motosiklet taşıma fiyatları 500 ila 900 lira arasındadır. Motosiklet taşınması için fiyat taşınacak mesafeye ve motosiklet modeline göre değişiklik gösterebilir.

Hemen nakliyat firmalarından fiyat teklifleri almak için Demircan nakliyat’ı kullanın. Fiyat Teklifi Al  sayfasında Diğer seçeneğini seçin ve formu doldurun teklifler gelsin.

Taşınma mesafesi, motosikletin yaşı, bisikletin markası ve modeli, bir motosikleti taşıma maliyeti üzerinde en büyük etkiye sahiptir. Gönderinin gideceği il veya ilçe sık kullanılan bir güzergahta ise fiyatlar düşerken aksi bir güzergah ise taşıma fiyatları artış gösterebilir.

Demircan nakliyat ile teklif al formunu doldurmanız ile birçok nakliyat firması talebinizi görecek ve güzergah olarak en uygun nakliyat firmalarından en iyi fiyat tekliflerini kolayca bulabilirsiniz.

Bir motosikletin nakliyesi kargo ile bir koli göndermek gibi değildir. Motosiklet oldukça pahalı, kolayca zarar görebilir ve nakliyat sürecinde birçok risk ile karşı karşıyadır.

Bu nedenle iyi bir nakliyat firması seçmek önemlidir. Ayrıca taşınma sürecindeki risklere karşı sigorta yapabileceğiniz bir firma seçmek çok daha önemlidir.

Demircan nakliyat ile müşteri yorumları ile kolayca en iyi nakliyat firmasını seçebilir. Ayrıca nakliyat sigortanızı kolayca satın alabilir, böylece hayallerini kurduğunuz motoru sorunsuz bir şekilde nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz.​

Hemen Ara