Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat , İstanbul  nakliye firmaları içinde bugün hizmet verdiği uzun senelerin tecrübesi ile standardını birleştirip rekabete girmeden lider konumuna ulaşmış nadir firmadır. Pendik Nakliyat Firması olarak kurumsal olarak çalışıyoruz. Sigorta sözleşmeli nakliye hizmetlerini indirimli ekonomik fiyatlarla sunuyoruz. İyi düşünün, iyi taşının. Demircan Nakliyat şirketimiz emniyet taşır.

Pendik evden eve nakliyat Pendik Nakliyat Fiyatları İstanbul pendik nakliye taşıma

Pendik Evden Eve Nakliyat Firması

İnsanların hayatları süresince bir adreste yaşayabilmelerinin neredeyse olası olmadığı hesaba katıldığında nakliyat hizmetlerinin insanoğlu için ne kadar mühim bulunduğunu ayrım etmek pek de zor olmamaktadır. Bizler Pendik evden eve nakliyat firması olarak bütün bu gerekliliklerin farkında olan nakliyat hizmet sektöründe kurumsal ve ustalaşmış şirket özelliğine sahibiz. Teknolojiyi yakından takip eden ve yeniliklere aleni olan firmamız, teknolojinin bütün yeniliklerini uygular. Bu yenilikleri nakliyat hizmet sektörleri kapsamına uyarlayarak müşterilerimize sorunsuz nakliyat hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Vizyonu ve misyonu ilk önce yenilikçi tarzıyla müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız, uzun yıllardan beri bu sektörde ismini sevinçli müşterilerinin memnuniyet referanslarıyla duyurmuş ve kanıtlamış firmadır. Zirvedeki yerini imkansız bırakmayan bizler, bu sektörde emin adımlarla devamlı kendimizi yenileyerek siz kıymetli müşterilerimiz için ilerlemekteyiz.

Kurumsal Pendik Evden Eve Nakliyat Şirketi

Bireysel ve kurumsal Pendik evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında uzun yıllardan beri hizmet sunan firmamız, ev ve iş yeri taşımacılığında müşterilerine kaliteden taviz vermiyorken İdeal fiyat seçeneklerini sizlere sunuyor. Böylece evinizi taşırken bunun yanı sıra rahatlığın ve sorunsuz taşınmanın farkına da varabilir, basit bir taşınma devri geçirebilirsiniz. Böylelikle firmamızın müşterileri hem ayrıcalıklı olmakla beraber endişesiz, rahat ve sorunsuz taşınma devri geçiriyorlar. Taşınma işleriniz için uzman ve deneyimli ekiplerle çalışmak için arayış içindeyseniz sizler de firmamızın memnun müşterilerinden birisi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En İyi Pendik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Pendik evden eve nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bu yana önceliğimizi daima müşterilerimizin memnuniyetlerine vererek bu sektörde ilerliyoruz. Teknolojiyi devamlı takip eden ve hareketli olan firmamız, teknolojinin imkânları doğrultusunda ekipmanlarını ve hizmetlerini devamlı yeniler. Nakliyat hizmet sektöründe çıtayı devamlı yükseltmektedir. Bu doğrultuda nakliyat hizmet sektöründeki bütün beklentilerinizi en üst düzeyde karşılarız. Sizlere kaliteli ve sorunsuz taşınma sürecinin sözünü güvenle ve kendimizden emin şekilde veriyoruz.

Profesyonel Pendik Nakliyat Şirketi

Profesyonel Pendik nakliyat firması olarak güvenilir ve konforlu nakliyecilik hizmeti almanız için çoğu özveriyi gösteriyoruz. En kaliteli nakliyat hizmetini İdeal şekilde yapan ustalaşmış Pendik nakliye şirketimizi seçin güvenle taşının. Nakliye şirketimizin pendik konumunda sunmuş olduğu hizmetler aşağıda sıralanmıştır.

  • Pendik ev taşıma
  • Pendik ofis taşıma
  • Pendik eşya depolama
  • Pendik asansörlü nakliyat
  • Pendik parça eşya taşıma
  • Pendik kent içi nakliyat
  • Pendik şehirler arası nakliyat

Pendik Ucuz Nakliye Firması

Pendik ucuz nakliye firması arayan yurttaşlarımıza tavsiyemiz merdiven altı şahısları nakliyecileri seçmeyin. Kurumsal resmi nakliyat şirketleri ile taşının. En makul fiyatlarla taşınmanız için kendi araçları ve personelleri olan Pendik nakliye şirketimiz ile taşının.

Pendik En Yakın Nakliyat Firması

Pendik en yakın nakliyat firması arayan yurttaşlar için Pendik konumunda yer edinen nakliye şirketi araçlarımız ile taşınmanızı sağlıyoruz. Pendik başta olmak suretiyle Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinin tamamında şube ve temsilciliklerimiz ile aynı gün eşyalarınızı taşıyoruz.

Güvenli Pendik Nakliyat Hizmetleri

Bir nakliyat firmasında olması ihtiyaç duyulan bazı temel özellikler ve gereklilikler vardır. Firmamız bu özellikleri ve gereklilikleri içeriğinde barındırır. Bütün bunlara ayrıca müşterilerimizi kendilerini hususi hissettirecek hizmetleri de sunuyor.
• Taşınma döneminde müşterilerimiz için en yorucu ve vakit alıcı olan eşya paketleme ve ambalajlama işleri personellerimiz tarafınca hususi paketlerle yapılıyor.
• Eşyalarınızın hasarsız taşınması için firmamız sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunarak eşyalarınızı güvencemiz dibine alınıyor.
• Geniş vasıta filomuzla çoğu eşya kapasitesine makul olan kamyon ve kamyonetlerimizle eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun tek seferde taşıyoruz.
• Kullanmadığınız fakat atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızı eşya depolama hizmetlerimiz kapsamında depolarımızda dilediğiniz kadar muhafaza ediyoruz.
• Güler yüzlü ve nakliyat işin ehli olan personel kadromuzla sizlere montaj ve demonte hizmetleri dâhil kapsamlı hizmet sunuyoruz.
• Önceliği müşteri memnuniyeti olan Pendik evden eve nakliyat firmamız, müşterilerimizin arzu ve istekleri doğrultusunda Ev Ofis Villa Taşıma gibi değişik hizmetler de sunar. Ev Ofis Villa Taşıma gibi. Nakliyat firmamız kendisini yenileyerek beklentilerinizi her daim en üst düzeyde karşılıyoruz.

Asansörlü Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz zamandan tutum etmek isteyenler ve güvenliğine ehemmiyet verenlerin tercihidir. Nakliyat hizmet sektörü öteki çoğu hizmet alanlarına rağmen saatleri ve tatilleri olan hizmet alanı değildir. Her ne kadar piyasada buna dikkat etmeyen nakliyat firmaları olsa da firmamız önceliğini çabalama saatlerine ve günlerine değil müşterilerine veriyor. 7/24 nakliyat hizmeti veren Pendik asansörlü taşıma firmamız, kent içi ya da şehirlerarası ayrım etmeksizin dilediğiniz vakit hizmetinizdedir. Siz kıymetli müşterilerimize gece ve gündüz nakliyat hizmeti vermek için hazırız. Özellikle şehirlerarası taşımacılıkta müşterilerimizin tarihi olmayabiliyor. Bu durumda personellerimiz ellerinden gelen hızı ve özeni müşterilerimize göstererek eşyaları kavuşması ihtiyaç duyulan zamanda yeni adrese ulaştırmaktadır.

Asansörlü evden eve nakliyat İstanbul Asansörlü Nakliyat taşıma

Pendik Sigortalı Nakliyat Hizmeti

Taşınma öncesinde aşağı yukarı her insanın ilk kaygı etmiş olduğu konuların başlangıcında eşyaların eski adresten yeni adrese taşınması sırasında hasar görmesi ve zarara uğrama ihtimallerinin olmasıdır. Bu endişeler piyasadaki öteki şirketler hesaba katıldığında haklılık payı olsa da firmamız için bu şekilde bir kusur mevzubahis olmamaktadır. Taşınma sırasında hasara ve sorunlara imkansız aleni kapı bırakmayız. Sigortalı pendik evden eve nakliyat firmamız, sigortalı nakliyat gibi ayrıcalıklı hizmetlerle nakliyat hizmetlerine yeni bir ebat kazandırmıştır. Bununla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemekteyiz. Sigortalı evden eve taşıma hizmeti istek eden müşterilerimizin bütün eşyaları emniyet dibine alınır. Taşınma öncesinde personellerimiz tarafınca en küçükten en büyüğe kadar denetim edilerek sigorta kayıtlarına geçiyor. Daha sonra müşterilerimiz ile firmamız içinde sigorta sözleşmesi imzalanıyor. Bu sözleşmeye göre taşınma sırasında eşyaların yeni adrese taşınıp personellerimiz tarafınca denetim edilmesi sürecine kadar eşyalarınız firmamızın güvencesi altındadır.

Pendik Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Kurumsal ve ustalaşmış nakliyat firması olarak hizmetlerimizi yalnızca topyekün eşya üstüne kurmuyoruz. Dilerseniz siz kıymetli müşterilerimize parça eşya nakliyat hizmetleri de sunuyoruz. Koltuk, yatak, çamaşır makinesi, buzdolabı gibi eşyalarınızı ya da paket ve koli gibi eşyalarınızı taşıtmak isyebilirsiniz. Şehir içi ya da şehirlerarası bir yere göndermek istiyorsanız Pendik evden eve nakliyat olarak bu hususta da sizlere hizmet veriyoruz. Şehirlerarası parça eşya nakliyecilik hizmetlerimizde muayyen transfer bölgelerimizde bulunan istasyonlarımız vasıtası ile eşyalarınız bir aracı doldurmayabilir. Böyle vakit aktarmalı olarak Türkiye’nin bir ucundan diğerine aynı emniyet ve özenle taşınıyor.

Pendik Eşya Paketleme Hizmeti

Taşınma sırasında en çok enerji harcanan işlerden birisi de eşya paketleme işidir. Nitekim amatör bir paketleme sonra eşyalarınızın taşınırken hasar görmesi ve darbe alması ihtimaller içinde bir durumdur. Korunaklı ve ustalaşmış paketlenen eşyalarınızın hasarsız taşınma payı ise olabildiğince yüksektir. Personellerimiz eşya paketleme sırasında havalı balon, sert naylon, koli ve aynısı gibi vasıta ve gereçler kullanmaktadırlar. Ufak büyük ayrımı yapılmadan bütün eşyalarınız sabitlenerek ve birbirine çarpmayacak şekilde güvenle paketlenir. Pendik evden eve nakliyat personellerimiz tarafınca güvenilir taşımaya hazır hale getirilmektedir.

Pendik Ofis Taşıma Hizmeti

Evden eve nakliyat gibi bireysel nakliyat hizmetlerinde olduğu ofis taşımacılığı gibi kurumsal nakliyat hizmetlerinde de bazı mevzularda titiz ve itinalı olunması gerekiyor. Ofis taşıma için bizlerden ilk kez hizmet istek eden müşterilerimiz özellikleri belge ve bilgilerin gizliliği mevzusuna dikkat çekiyor. Bu hususta firmamız, devamlı olan kurumsal müşterilerine de yapmış olduğu gibi son aşama titiz ve güvenilir davranıyor. Hizmet alanı ne olursa olsun ofis içinde mutlaka ki hususi belge ve bilgiler bulunmaktadır. Bu hususta pendik evden eve nakliyat şirket personellerimiz, uzmanlıkları ve tecrübeleri doğrultusunda imkansız bir soruna mahal vermiyorlar.

Ofis Taşımacılığı İstanbul ofis nakliyat nakliye firması Demircan Holding

Pendik Eşya Depolama Hizmeti

Demircan Pendik Eşya Depolama firmamızın eşya depolarında topyekün ev ya da iş yerinizin eşyalarını ya da parça eşyalarınızı sizin için güvenle muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızı depolarımıza emanet etmek istediğinizde şirket yetkililerimiz eşyalarınızı korumalı ve güvenilir şekilde teslim alarak depolarımıza yerleştiriyoruz. Depolarımız derli toplu olarak havalandırılan, temizliği yapılan, nem ve haşerelerin mutlaka bulunmadığı hijyenik alanlardır. Aynı zamanda depolarımız 24 saat süresince kamera sistemleriyle kayıt dibine alınırken emniyet görevlileri tarafınca da korunuyor. Pendik evden eve nakliyat şirketimiz bugüne dek nakliyat ve nakliyecilik hizmet sektöründe yüz binlerce müşteriye ulaştı. Müşterilerimize hizmet vererek memnuniyet dolu geri dönüşler alan firmamız her hususta sizlere mükemmel hizmet sunuyor. Depolarımızda bulunan ve karışıklığa mahal vermemek adına numaralandırılmış olan eşyalarınızı dilediğiniz vakit ziyaret ve denetim edebilirsiniz.

Pendik Eşya Depolama Hizmetlerimizle Eşyalarınız Güvende

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan eşyalarınız bazı zamanlar sizin için fazla gelirken bunun yanı sıra yeni oldukları için elden çıkartmaya da gönlünüz el vermeyebilir. Taşınma döneminde, belirleme sürecinizde ya da eşya değişiklik yapmak istediğinizde çoğu kullanmak olası eşyanız boşa çıkabilir. Bu eşyalarınızı bir müddet kullanmak vazgeçtiğiniz halde elden çıkartmak istemeyebilirsiniz. Böyle durumlarda bir yerde muhafaza edilsin diyorsanız Pendik evden eve nakliyat firması olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden birisi olan eşya depolama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bireysel ve kurumsal eşya taşımacılığının yanı sıra bunun yanı sıra eşya depolama gibi hizmetler de firmamızın kurumsal hizmet anlayışı kapsamında sizlere veriliyor.

Eşya depolama İstanbul depolama kiralık depo ev eşyası depolama firması

Pendik Evden Eve Nakliyat Servisi

Nakliyat, gerek müesseseleş Nakliyat, gerekse şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde ilklerin firmasıyız. Demircan Pendik Evden Eve  Nakliyat bünyesinde epey kaliteli hizmette imzası bulunan firmamızın başarısı sizlerin özgüveni vasıtası ile olmuştur. Pendik Evden Eve Taşımacılık sektörde nakliye hizmeti plan proje dahilinde ustalaşmış kadrosu ve ekipmanları ile gerçekleştiriyoruz. Demircan Nakliyat hata payı sıfır olan şirket olup, müşteri ile beraber bir gurup çalışması ile taşınmayı sorun haline getirmeden eğlenceye dönüştürerek yapmış olur.

Pendik Nakliyat Bölgesi Hakkında Bilgi

Pendik,  İstanbul’un Anadolu yakasında yer edinen ve Marmara Denizine sahili olan bir kazasıdır. Kazanın malum en daha önceki isimi Pantikapeun’dur. Roma, Bizans, Doğu Roma ve Latin İmparatorluğu dönemlerinde her tarafı duvarla çevrili beş duvarlı mananına da gelen Pantichion, Panlihion ve Tayni Tiyni isimleride kullanılmıştır. Bu adlar Osmanlı döneminden itibaren farklığa uğrayarak son vakit olduğu gibi Pendik olarak kullanılmaktadır.

Pendik evden eve nakliyat bölgesindeki en daha önceki yerleşim olarak Makedonlar bilinse de meydana getirilen kazılarda 3-4 bin yıllık insan kalıntıları bulunmuştur. Roma ve Doğu Roma hakimiyetinin derhal peşinden 1080-1083’de Selçuklularda kaldıysa da, yeniden Latin İmparatorluğu eline geçmiştir. 1306’da ise Osmanlı hakimiyetine girmiştir fakat bu Bizansın geri kazanma gayretlerini doğurmuş ve 1329-1330 tarihlerinde Pelekanon savaşıyla bu çabalar sonuçsuz kalmıştır. 1400 seneninde Yıldırım Bayezid döneminde Abdurrahman Gazi alana dek boş kalmış olan Pendik, bu tarihten itibaren tamamen Türk hâkimiyetindeki bir yerleşim yeri olmuştur.

İstanbul Pendik Nakliye Bölgesi Semt Listesi

Pendik Semtleri

Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar Emirli, Ertuğrul Gazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllü Bağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy evden eve nakliyat, Orhangazi, Orta, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapan Bağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yeni, Yenişehir, Yeşilbağlar, Merkez Pendik/İstanbul


Nakliyat Fiyat Hesapla

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul pendik evden eve nakliyat fiyatları bakımından olabildiğince ekonomik ve indirimli ücretlerle nakliyat hizmeti yapıyoruz. Takdir edersiniz ki taşınacak eşya yükü ve kütlesi taşıması yapılacak mesafe ücrette belirleyicidir. Aşağıda Pendik Nakliyat Fiyatları sıralaması sunulmuş olup, fiyatlar tahminidir. Net ücretler için bizlerden öneri alınız.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Pendik 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.200 – 1.500 ₺ 1.800 ₺
Pendik 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 – 2.000 ₺ 2.350 ₺
Pendik 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 – 2.800 ₺ 3.150 ₺
Pendik 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.200 ₺ 3.500 ₺
Pendik 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.500 ₺ 4.000 ₺
Pendik Ofis Taşıma Fiyatı 3.000 ₺ TEKLİF AL

Sizler de kaliteli, güvenilir evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanmak ve detaylı malumat edinmek için bizlere ulaşınız.


Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmeti Hakkında Merak Edilenler

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Nakliye tutarları taşınacak eşya çeşidine ve miktarına göre değişmekle beraber 500 tl den başlamaktadır.

Pendik evden eve nakliyat hizmeti ne kadar sürmektedir?

Ortalama süre 1 gün dür. Net süre için bedava ekspertiz hizmetimizi istek ediniz.

Nakliyat hizmetlerinde sorumlu çalışanlar sigortalı mıdır?

Evet, nakliyat ekibimiz devamlı çalışan SGK kayıtlı maaşlı elemanlarımızdan oluşur.


Hemen Ara