Evden eve, Ofisten Yeni Ofise Taşımacılık
Hemen Taşı

0534 304 32 52

Şubeler

Ankara, İzmir, İstanbul

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat, evden eve eşya taşımacılığında müşterilerimizin gereksinimlerini ve endişelerini bilen, “Mutlu Müşteri” anlayışı ile çözüm odaklı çalışan, emniyet elde etmiş bir nakliye firmasıdır. Ev, iş yeri ya da ofis taşımacılığında sigortalı olarak hizmet verir, bütün eşyalarınız kıymeti üstünden sigortalanır ve böylece taşınma süreci süresince garanti dibine alınmış olur. Sigorta güvencesi, eşyalarınızın alacağı ihtimaller içerisinde hasar halinde maddi zararınızın karşılanmasını sağlar. Böylelikle taşınma sürecinizi endişesiz, stressiz ve güvende geçirirsiniz. Sizlere, eşyalarınızın daha süratli bir halde taşınmasına imkân sağlayan asansörlü nakliye hizmeti de veriyoruz. Bu sayede, bilhassa yüksek kattan oluşan binalarda taşınma daha hızlıca ve güvenilir gerçekleşiyor. Ayrıca asansörlü nakliyat hizmeti, komşularınızın bina içerisinde meydana gelebilecek gürültüden rahatsız olmasını da engelliyor.

Contents

  • 1 Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları
  • 2 Pendik Nakliyat
    • 2.1 Bizim İçin Eşyanızı Çıkaramayacağımız Yükseklik ve Girilmesi Güç Yer Yoktur…
    • 2.2 Eşyalarınızın Taşınma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?
    • 2.3 Pendik Evden Eve Nakliyat İş Yerlerinizi Sorunsuz Taşır ve Size Teslim eder.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Pendik Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Fiyatı Fiyatlar
1+1 Oda 1000₺
2+1 Oda 1500₺
2+1 Oda 2000₺
3+1 Oda 3000₺
Pendik evden eve nakliye ücretleri

İstanbul evden eve nakliyat Hepimizin evinde artık kullanmadığımız, uzun zamandır bir yerlerde atıl durumda bekleyen giysi, mutfak eşyası ya da ev eşyamız vardır. Bir gün kullanılır düşüncesiyle yer işgal eder fakat hiç bir vakit kullanılmaz yalnızca kalabalık yapar. Taşınma işleminiz öncesinde bundan bu şekilde kullanmayacağınız eşyalarınızı elemenizi ve kullanmak mümkün durumda olanları gereksinim duyan birilerine vermenizi ya da satmanızı öneririz. Böylelikle hem taşınma esnasında kalabalık etmezler, hem de yeni evinizin dekorasyonunu yaparken yer işgal etmezler.

Pendik evden eve nakliyat olarak, eşyalarınızın hayatınızdaki önemini biliyor ve buna göre hareket ediyoruz. Ekspertizimizin daha önceden hazırladığı tutanağa göre taşınma prosedürünü planlıyor, eşyalarınızı kategorilere ayırdıktan sonrasında ambalaj ve paketleme işlemine geçiyoruz. Ambalaj ve paketleme prosedürünü eşyalarınıza makul ambalaj malzemeleri ile gerçekleştiriyoruz. Teknik ekibimiz; durağan(durgun) eşyalarınızın, beyaz eşyalarınızın, elektronik eşyalarınızın, abajur ve aplik gibi tenvir objelerinizin sökülüp yeni yerinde yeniden montajını yapıyor.

Pendik evden eve taşımacılık, yalnızca Şile çevresine ya da İstanbul içerisine değil, Türkiye’nin her yerine eşyanızı problemsiz biçimde taşır. Şile’deki yazlığınıza ya da yazlığınızdan evinize taşıyacağınız eşyaları bizimle problemsiz ve güvende taşırsınız. Telefon numaralarımızdan, whatsapp üstünden ya da e-posta yoluyla bizimle iletişime geçip, ekspertizlerimizden malumat alınız.

Pendik Nakliyat

Bir evden diğer adresteki bir eve ya da bir iş yerinden diğer adresteki bir iş yerine eşyaların nakliyesine evden eve nakliyecilik denir. Pendik evden eve nakliyat olarak, ev ya da iş yerinizdeki taşınacak eşyalarınızı kendi eşyalarımızcasına korur ve sektörde geçirdiğimiz yılların verdiği deneyim ile güvenilir bir halde taşırız.

Bizim İçin Eşyanızı Çıkaramayacağımız Yükseklik ve Girilmesi Güç Yer Yoktur…

Ev ya da iş yerinizi, bir kamyon ve nakliyat elemanları tutarak kendi imkanlarınızla nakliyat işi artık tarih oldu. Taşınma prosedürü başlı başına gerilimli bir iş olduğundan, insanoğlu artık bu stresi yaşamak istemiyor ve bizler gibi işinin ehli firmalarla çalışıp bu süreci problemsiz atlatmak istiyorlar. Özellikle İstanbul’da bol miktarda yüksek kattan oluşan binalar olduğu gibi, girilmesi zorluk derecesi yüksek bölgeler de mevcuttur. Pendik evden eve nakliye, teknolojinin bizi getirmiş olduğu son noktaya bağlı olarak, kullandığımız asansörlü nakliyat aracımız ve işinde uzman nakliyat ekibimiz vasıtası ile eşyalarınızı çıkaramadığımız yükseklik ve geçiremediğimiz girilmesi zor yer yoktur.

Eşyalarınızın Taşınma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Taşıma işleminiz başlamadan önce, şirket yetkilimiz tarafınca eski ve yeni adresiniz ziyaret edilir ve taşınacak eşyalarınızın içerisinde ne olduğu özenle kategorize edilir. Sonrasında lüzumlu takım ve ekipman organize edilerek, sizin belirlemiş olduğunuz tarihte nakliyat işleminiz başlatılır. Sizin bizi yönlendirmeniz doğrultusunda titiz ya da kıymetli eşyalarınız belirleme edilip öncelik özenle onların ambalajlanmasına verilir zira Pendik nakliye olarak müşteri memnuniyeti anlayışımız gereği, bizlere emanet ettiğiniz eşyaları sizden emanet aldığımız şekilde yeni adresinize yerleştirmekle mükellefiz. Oda oda bütün eşyalarınız ambalajlanır, beyaz eşya ve mobilyalarınız özen ile sökülür ve yeni adresinizde sizin gösterdiğiniz odalara yeniden kurulum ve montajı gerçekleştirilir. Size düşen ise yalnızca şahsi eşyalarınızı yerleştirmek olacaktır.

evden eve nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat İş Yerlerinizi Sorunsuz Taşır ve Size Teslim eder.

Bünyemizde her tür ofis, büro, iş yeri, yapınak ve fuar nakliyecilik hizmetlerini vermekteyiz. Bilgisayarlarınız, ofis dolaplarınız, evraklarınız ve iş yerinizdeki bütün eşyalarınız özenle paketlenir ve yeni adresinize güvenle aynı gün taşınır.

Daha fazla ayrıntı için; Dudullu Evden Eve Nakliyat

Ayrıca ümraniye evden eve nakliyat, kadıköy evden eve nakliyat, maltepe evden eve nakliyat, kartal evden eve nakliyat bölgelerinde de ev nakliyat hizmeti sağlamaktayız.

Hemen Ara